Výmenné aktivitky pre 3 - 5 ročné detičky

mima1311
14. aug 2014

Ahojte , pozyvam tu maminky , ktore by chceli pre svoje deticky vyrobit aktivitky na vzajomnu vymenu ..
Verim ze vytvorime super skupinku , ktorej vysledkom budu aktivitky pre nase deticky , ktore im vyplnia volny cas a budu rozvijat ich zrucnosti a vedomosti 🙂

mimca20
9. dec 2014

@avalsorim Jeeej OK parada - pisni mi do IP adresku, poslem ti to cim skor budem sa snazit.

avalsorim
9. dec 2014

@mimca20 do Vianoc sa s tým neplánujeme hrať, lebo to bude pod stromček 🙂 adresu píšem do IP

mimca20
9. dec 2014

@avalsorim Ok tento vikend som rozlietana (Liptov, Orava, BB a potom smer vychod) ale vezmem to so sebou akonahle natrafim po ceste na postu, poslem.

vampgirl
9. dec 2014

@mimca20 jeeej kostra je nasa, som rada ze ma uspech 🙂 u nas chvilu skraslovala chladnicku 🙂

avalsorim
12. jan 2015

@mimca20 ahoj, nezabudla si na mňa?

mimca20
12. jan 2015

@avalsorim Ahoooj nie nezabudla som, len som mala frmol od 19teho decembra som bola mimo do 9.1. A reku pred sviatkami som prevelmi nechcela ti to posielat. Vo stvrtok idem posielat jeden balik na postu, tak ti vezmem aj to tvoje, postaci??

avalsorim
13. jan 2015

@mimca20 jasné, že stačí. Ja som to zachytila vo februárovkách, že ste boli preč 🙂 Ešte sme sa ani netačali hrať s tými aktivitami, nejak som pozabudla dať pod stromček :(

mimca20
16. jan 2015

@avalsorim Ahoj, pocuvaj idem ta poprosit ak sa da. Nevies mi poslat na email predlohy na tie povolania aktivitu co si robila?? Ak to nevadi, preposlala by som to dalej 2 mamickam, ktore sa ozvali mi, ci nemam tuto predlohu.
Inak som si zlepsila tvoju aktivitu - ponalepovala som suchy zips co bol teraz v Lidli v akcii za 1,99 🙂 🙂.
Moj email: mimca20@azet.sk

avalsorim
16. jan 2015

@mimca20 jasne pošlem, ti to 🙂 a myslíš tie miestnosti však? Len, aby nedosšlo k omylu 🙂

mimca20
16. jan 2015

@avalsorim To mam take 4listy 4A na kazdom su 2stlpceky - povolania a priradovat k tomu obrazky. Nasla som, niekde tu zo zaciatku ze tuto aktivitu si robkala ty.

e.l.i.e.n.k.a
21. jan 2015

@zisu
Ahoj, prosim ta, mozes mi poslat predlohy tvarov, urobila by som to pre syna..dakujem 🙂

zisu
21. jan 2015

@e.l.i.e.n.k.a jasne, posli mi mailovu adresu, budem rada, ze to niekoho potesi 🙂

kredog
15. nov 2017

@mima1311 ahoj.kde si cerpala info na tuto aktivitu?😉

mima1311
autor
15. nov 2017

@kredog jaaaj moja , prepac - pozeram ze to uz pomalicky 3 roky - fakt netusim , ja ani neviem co som tu uz robila , bola som vo vela vymenach 🙂

kredog
16. nov 2017

@mima1311 ahoj boli to potravinové reťazce, až teraz som si všimla, že velmi informatívne som to napísala. myslím ironicky.😉

mima1311
autor
16. nov 2017

@kredog je mi luto naozaj nepomozem , za tu dobu mi uz niekolko x padol system v PC a vdaka tomu ze nikdy nestihnem zalohovat , o vsetko vzdy pridem ... ak by som nahodou kedy natrafila , tak dam info 🙂