8.mesačný s EPI celý deň spí

brigi112
29. jan 2019

Zdravím vás
Môj maličký ma epilepsiu posledné 3 dní vkuse spi zobudí sa na hodinku a zase zaspí celú noc... cez deň keď zaspí spi 2 3 hodinky zobudí sa na hodinky u a zase zaspí mate skúsenosť stým, 😢🙏
Ďakujem za odpovede

h_petra
29. jan 2019

Áno, môže sa to diať. Závisí aj od toho, aké ďalšie diagnózy má. Skús sa o tom poradiť s neurológom, prípadne kontaktuj aj stredisko včasnej intervencie, môžu Ti pomôcť s nastavením režimu a pod.

lucka12399
29. jan 2019

@brigi112 neviem, ako to je u malych deti ale ja ked som mala epilepsiu tak sa mi chcelo velmi spat.. potom z liekov este viac ale mala som to zakazane, od lekarov. Skus sa neurologa spytat..

brigi112
autor
29. jan 2019

@lucka12399 my sme akurát v nemocnici stále oni len toto. Hovoria ze treba čakať pár dní ale to není možné celý deň spat a preto. Som tu písala ze nech mi dakto dá radu

luckamorka
30. jan 2019

@brigi112 poradiť ti moc nevieme my tu, možno zmeniť lieky? Ja som tiež mala epi od narodenia a zaspávala som aj po sediačky, ale vtedy boli úplne iné typy liekov (utlmujúce) takže preto. Ale v puberte mi tiež niekoľko krát menili lieky kým našli tie správne. Lenže ťažko keď ti lekári vravia že to je ok.. asi len počkať ako ti radia a keď sa to nezmení tak tlačiť na nich nech to riešia