Ako naučiť na iný cumlík?

5. mar 2023

viete poradiť nejaké tipy ako preučiť dieťa z jedného typu cumlíku na druhý? okrem toho že stále budem skúšať samozrejme? ....máme bibs a chcem ich zmeniť na ortodontický cumel ...chytí do úsť ale hned vypluje....

tessa2299
5. mar 2023

Mne kamaratka povedala, ze bibs nemam ani kupovat. Vraj dieta si nan zvykne a iny typ uz nebude chciet.

vasjar
5. mar 2023

Presne to iste sme my riešili... Malý mal Philips cumlíky a tak ich rozkusal, ze som sa bála, ze to prehltne tak sme to spolu vyhodili do koša, s tým, ze on to vyhodil a neustále si pýtal tento cumlík, a ja neustále som mu dávala ten ortodonicky s tým ze som prízvukovala ze iný nie je, ze tamten vyhodil. Samozrejme mu ten novy nechutil, ale asi 3 dní a zvykol si

autor
5. mar 2023

@tessa2299 no žial neskoro som sa to tiež dozvedela :D
@vasjar to je super....len u nás toto asi nepomôže kedže ešte nechápe....má 9 mesiacov

soulmate9
5. mar 2023

najlepšie nemať žiadny a obzvlásť nie Bibs, ktorý robí deťom predkusy

autor
5. mar 2023

@soulmate9 tak ja by som bola tiež najradšej ale momentálne s nim zaspava a neviem ho ešte zrušiť

soulmate9
5. mar 2023

Hej rozumiem, tiez sme s tým dosť bojovali, kým som jej ho zrušila 🙄 ešte by som teda počkala, moja ked mala cca 1.5 r. Zniesla už aj iné tvary cumlíkov .

andula1988
5. mar 2023

Ono aj bibs je viac druhov, nie vsetky su gulate a kaucove …..

Ako mala som mala 3 roky cumel takeho tvaru a vobec nemam ziadny predkus a to iste moj muz ….
Moj maly ma tiez bibs a to sme od malicka skusali rozne … ale zas neni zavislak

autor
5. mar 2023

@andula1988 hej jasné že majú viac druhov ale tiež som to zistila až neskôr :D a kúpila som práve tie gulaté .... . ano? ..tak som rada ale predsa len by som ich chcela vymeniť aby som si nemusela potom vyčítať niečo

miskamicha
5. mar 2023

Mame ten isty problem.. nefunguje nic

andula1988
5. mar 2023

Tak ono v minulosti boli prevazne len taketo ceresnickove kaucove cumliky a nemyslim si ze sposobuju vo velkom predkus ….
Su velmi popularne a detickam sa pacia ….

Ale chapem ak sa da niecomu predist treba konat ..

27monicka12
29. mar 2023

Ja som tiež používala bibs okrúhly, ale keď som sa dozvedela, že spôsobuje predkus, tak som ho hneď chcela vymeniť za iný. Podarilo sa mi to tak, že po dlhom nočnom spánku som ponúkla nový cumel a mala mi ho hneď prijala. Do vtedy počas dňa iny nechcela len bibs. Vtedy mala 2 mesiace.

autor
29. mar 2023

@27monicka12 no moja má už 9 tak už je to tažšie :D aj chytí iný ale hned vypluje