Ako obliecť 2-mesačné mimino na noc?

zelinka27
14. jún 2019

Zdravím,chcela by som poradiť ako obliecť 2-mesačnú dcérku na noc v lete.Momentalne je cez deň extrémne teplo a v noci máme v spálni tak 23-24 stupňov.

evita168
14. jún 2019

Len do plienky a nic ine aj moj 5mesacny tak spi aj 2.5 rocna a mam aj okno otvorene

sonicka96
14. jún 2019

@evita168 tiež tak ak cez deň behá iba v plienke

krasnysen
14. jún 2019

Krátky overal pyzamkovy-opalovacky, kotnikove ponozky a cez prehodit látkovú plienku
@zelinka27

jameena
14. jún 2019

Mám trojmesačnú a dala som jej bodynko s krátkym rukávom a nôžky prikryla bambusovou plienkou.

nikpa
14. jún 2019

@zelinka27 napr. krátky overal. Ja mám 1,5 ročného a aj teraz mu dávam krátke body a pyzamovy spodok, obliekam ho podľa seba a ešte k tomu je nonstop odkopany, spíme pri otvorenom okne. Ja sa bojím ho nechať len v plienke. Sama sa prikryvam aj pri telke večer, keď sa nehybem, cítim chlad. Malý je takto zvyknutý, nie je ani spotený, záleží ako ju máš naučenu, či na teplo alebo je otužila 🙂

danulienka78
14. jún 2019

24 stupňov nie je až také horko. Ja na noc dávam 4mesacnej dcérke dlhé tenké overalove pyzamo a nožičky prikryjem tenkou deckou alebo plienkou, predsa telíčko keď sa nehýbe ochladne a v noci sa odkope, tak aby jej nebola zima, spíme pri otvorenom okne. Cez deň ju nechávam v body s krátkym rukávom a keď zaspí, nôžky zakryjem plienkou.