Ako uspať dvojmesačné bábätko?

denka259
15. máj 2018

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o rady ako uspať 2-mesačné bábätko. Malinká zaspí len na mne pri kojení (manžel mi nadáva, že som si ju tak naučila). Vždy som ju potom preniesla do postielky. Teraz sa mi ale zakaždým zobudí a plače (skôr preto ze jej stále plienockou zaväzujem ručičky, lebo ju reflex vždy budil zo spánku). Inak prespí krásne od 19tej do 1,30 a od 4,00 spinka na mne v posteli.

renatka100
15. máj 2018

@denka259 na brusku( s monitorom pri malom babatku), ma asi silnejsi moorov reflex a my sme to vyriesili takto. Odvtedy zaspi aj s manzelom, hladkame po chrbatiku, a hlavicke.

lavender21
15. máj 2018

@denka259 na malú zabrala kombinácia zavinutie, zvuk vysávača, kývanie na rukách a občas cumeľ. Ale má 10 mesiacov a stále uspávam na rukách so zvukom vysávača...

skjatqo
15. máj 2018

Prestudujte si tuto stranku. Menej roboty budete mat okolo dietata, ak budete spat spolu.

Pokial ste ovsem nefajciarka.

https://cosleeping.nd.edu/frequently-asked-ques...

sindas
15. máj 2018

@denka259 v šatke alebo v nosici

margaretka_
15. máj 2018

Skus ju neprenasat, ale uspi ju dojcenim na mieste, kde uz spinkat ostane.

fantaghiro21
15. máj 2018

režim, režim a ešte raz režim...
naša dcera predčasna. Najradšej spala na brušku. Vlastne si zvykla z inkubatora.
Od 2 mesiaca mala silne koliky. Ci sme ju polohovali alebo nie, vždy sa sama zvrtla na bruško.Mala rada túto polohu. Vlastne, ked mala kolíky, bolo pre nu nepredstavitelne spat na boku.(zavinuta v perinke/plienke)
Samozrejme, naucit dceru, že nocna postielka, je len na nocnz spanok.My sme fungovali s 2 postielkami. Dcera bude mat o chvílu rok. Stale ju trapia bolesti bruška.
Ale fungujem stýlom: prídem, pohladkam, uspavanka, zaprajem dobru noc a odidem.
Kd vidím, že je unavena, tak ani uspavanku nezaspievam
A zaspi...