Plienky pampers - príliš voňavé?

barbora221994
7. jan 2019

Dobrý deň,
s akými plienočkami od Pampers ste spokojné? Používame pampers prémium care, skúsili sme aj DADA fialové a pampers pants.
Raz sme skúsili pampers active baby dry a z toho sa mi malinká vyhodila.
Neviem či to bolo z toho že strašne boli voňavé alebo jej jednoducho nesadli.
Stretli ste sa s tým že plienky boli veľmi navoňané?
V poslednej dobe mám pocit že akékoľvek balenie pampers kúpim tak tie plienočky sú veľmi voňavé.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

nataliaviktoria
7. jan 2019

@barbora221994 Určite neodporúčam pre bábätko veľmi voňavé plienky sú to chemikálie. Pockaj skusim ti nájsť čo sme my používali a boli sme spokojní

nataliaviktoria
7. jan 2019

@barbora221994 pampers premium care sú výborné hebucke a neparfumovane

barbora221994
autor
7. jan 2019

Ďakujem veľmi pekne 🙂

malinajahoda
7. jan 2019

My používame Pampers premium care už od narodenia, aj teraz a to už má dcérka 10,5m. Určite už značku meniť nebudem, som s nimi veľmi spokojná.

cictom
7. jan 2019

@barbora221994 pampers premium care su urcite neparfumovane ale smrdia chemikaliami, staci si pozriet par testov na nete, vyrabaju sa v polsku a nemecku, tie polske smrdia o trochu viac, dieta ich sice neprecika ale ten zapach chemikalii je znacny, zvlast v poslednom obdobi, otazka kolko chces dat za plienky, zacali sme pouzivat babylove z dm ale od velkosti 3 sa robia tiez v polsku a zapachaju tiez chemikaliami, ale cenovo su fajn, aj ich eko verzia. Dobre skusenosti mame s babywell z Rakuskej Bipy, rakuske pampers tiez smrdia, najspokojnejsi sme boli s lillydoo, to su eko plienky z rakuskej Bipy alebo nemeckej dm (cenovo dost drahe) rovnako fajn su aj kolorky - ceske eko plienky 😉 plienky striedame, co sa tyka par vyssie uvedenych znaciek, vsetkeho vela skodi a asi naj zasada, radsej castejsie menit ako cakat na zapareniny alebo vyrazku, nemozno cakat ze jednorazova plienka vydrzi pol dna, to by sa asi volala poldnova ;)

barbora221994
autor
9. jan 2019

Ďakujem 🙂

cictom
10. jan 2019

@barbora221994 Rado sa stalo ;)

kristi0000
19. dec 2020

My použivame na noc pampers premium care sppkojnost