Rozdiely medzi plienkami Pampers

janee91
10. aug 2020

Ahojte dievčatá. Chcel sa opýtať aký je rozdiel medzi plienkami Pampers premium care a Pampers active baby?

nickpick
10. aug 2020

@janee91 premium care su hrubsie a maksie, davam ich na noc, alebo ked niekam cestujeme, active baby su tensie, davam ich na den, ja inak pouzivam nohavickove, premium care su kvalitnejsie, aspon ja mam taky dojem.....

berny800
10. aug 2020

Ja.medzi nimi žiadny rozdiel nevidím. Obe vydržia cez deň aj cez noc. Akurát premium care sú drahšie.

zuzana_ilkova
10. aug 2020

@janee91 ahoj mne sa zda ze activ baby su uzsie a premium care troska širšie v pase... a samozrejme rozdiel v cene,v tom pasiku ktoru ukazuje ci je popisane babo,ale vydrzia celu noc bez prepisania obe plienky...

queen_mary
10. aug 2020

Ja som najskor ficala na premium care, ale potom som skusila active baby a zistala som pri nich. Su tensie, sikovnejsie do ruky. Mozno by som z cisto praktickeho hladiska zacala s lacnejsimi a uvidis, ako budu vyhovovat.

janee91
autor
11. aug 2020

Ja väčšinou používam premium care keďže su častejšie v akcii. Používam na noc nohavičkove a mali sme aj active aj premium. Oboje ale dokáže za noc precikať. Spáva na boku a na boku ich aj preciká. Skúšali sme aj s klasickým zapínaním ale tie tiež precikal. Vela krát sa stalo že indikátor bol len na kusočku modrý ale aj napriek tomu bol precikany.

sabinovcatko
26. aug 2020

Premium maju pouzite kvalitnejsie materialy. Napr. Moje deti (3) dostali na zelene pampersy alergiu a na biele- premium nie, alebo az po ovela dlhsom noseni.
Kludne skus aj ine znacky. Co sa tyka kapacity plienok existuju aj porovnavacie videa na youtube, kolko do akej plienky vojde
Ak sa ti na boku precika, skus mu stiahnut plienocku pevnejšie a hlavne treba dat pozor, aby cikal dospodu, teda napravit penis na rovno

janee91
autor
27. aug 2020

No momentálne sa mi najviac osvedčili baby baby soft ultra dry plienky. Čítala som o nich že sú porovnateľné s Pampers premium ale podľa mna sú ešte lepšie. Absolútne z nich necítiť moč. To mi na všetkých plienkach hrozne vadilo a navyše nie sú bielené chlórom. Porovnateľné s Pampers premium care sú asi jedine cenou a aj to len v tedy keď sú Pampers v akcii kupujeme mesačné balenie.