Aký je rozdiel v plienkach Pampers?

28. jan 2021

Baby aký je rozdiel? Ide o to ze bude sedieť bábätku? Ci? Napr. Ze ci sa nevýhodi bábätko alebo ci nebude precikavat?.... . Papmers premium care, papmers active baby a obyč pampers?

alikal
28. jan 2021

my sme vyskusali vsetky tri druhy, co sa tyka velkosti alebo ako sedia babatku nevidim v tom rozdiel, ale z tych premium care mala vyhadzanu rit, z tych dvoch beznych nie. tie obycajne modre pampersky pouzivame, lebo bola vyhadzana aj z lidlackych, aj z babylove a neviem este akych. ale kazde babo je ine, treba kupit jeden balik a vyskusat, niekto praveze neznesie pampersky ziadne

pegyna23
28. jan 2021

My sme používali pampers premium care, za mňa najlepšie,, skúsili sme aj pampers active baby a tie precikala takže boli hrozne

dzejsik
28. jan 2021

my sme do roka používali len Premium Care (vyskúšala som všetky plienky, značky, tieto boli top) a teraz Premium Care na noc a Active Baby cez deň .... cez deň už sedia aj Babylove Premium, ale tie menšie veľkosti mu nesadli z nich

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paty277
28. jan 2021

My sme mali hrozný problém s plienkami skoro zo všetkých bola vyhadzana rok sme striedali a to sme každým dávali nejaký čas či si nezvykne a najlepšie boli prémium care iné pampers ani cítiť a o tej vydrží ani nehovorím 🤦‍♀️ potom som skúsila babylove a tiež musím povedať že boli výborné a na noc ich ma stále... Ťažko takto povedať každé dieťa je iné napr kamaratkin malý mal tak osypanu riťku z pampers prémium care že ho 2 mesiace dávala do kopy🤷‍♀️

lilyianka
28. jan 2021

Pampers prémium care používam na noc a sú super, neprecika ich malý, mali sme aj active baby a hrôza. Inak cez deň dávam z DM babylove, ale napr za mňa plienky z lidla lupilu katastrofa