Prespí vaše 15 mesačné dieťa celú noc?

itus03
6. okt 2010

moj chlapec ma 15 mesiacov a stale sa casto budi a jeden krat za noc papa co stim .

maryah
15. nov 2013

do 16. mesiacov nespinkával celú noc, budieval sa aj 3 krát a musela som mu dať aj papať, potom som ho dala do vlastnej izbičky a odvtedy mi spinkáva celú noc... vlastne prvý týždeň sa aj tam budil, ale iba raz a potom si zvykol a spinkal celú noc 🙂

dolcegucci
15. nov 2013

ano,od 15 mesiaca prespi celu noc🙂

zzuzulaf
17. mar 2014

najviac sa mi pacia tie prispevky, ze "naucila som si ho/ju spat tak a tak". to je velmi trufale,a dost to deprimuje matky, ktore nemaju takych dobrych spacov. ked je raz dieta take, ze sa mu tolko nechce spat alebo je senzitivnejsie , tak si matka nepomoze. nech su teda matky dobrych spacov veeeelmi vdacne a dakuju kazde rano!

fibi28
27. mar 2014

Takych deti je viac, nie je to nic neprirodzene. Niekedy staci zmenit len malickost. Mne velmi pomohla tato stranka:
http://www.prosimspinkaj.sk/
vela stastia 🙂

brady1
27. mar 2014

neskac okolo neho ked zamrnka a preco je v noci? kojis?

beruska141
27. mar 2014

moje dieta ma 27 mesiacov a celu noc vonkoncom neprespi 🙂 uz som v to prestala aj dufat 🙂

silvinuska6
27. mar 2014

môj syn spáva celú noc od 12 mesiacov nie su a ani neboli s ním čo sa spánku týka žiadné problémy no poznám prípad dvoj ročného dieťaťa ktoré sa budí v noci na mlieko 2-3x čo už je podla mna vela

veriiii
27. mar 2014

trosku neaktualne, ale moja sa nastavila na celonocny spanok uz od 2.mesiaca...kojila som do 7.5 mes.a v noci som si ju prilozila 1-2x pocas jej spanku..a hej, deti sa mozu "naucit" prespat celu noc,len im to musis "umoznit"..samozrejme, ze su vynimky..

pipinulkaa
27. mar 2014

moja ma 2roky 2mesiace a zvykne sa este zobudit v noci 🙂

marianna162
6. júl 2014

Ja mam 25 a tiež neprespim ešte celú noc 😀 😀