Spánok v horúčavách

simonaheskova
9. aug 2015

Ahojte babulky 🙂,
chcela som sa opýtať vás čo obliekate deťom na spanie v týchto horúčavách. Ja mám dve dcérky a dávam im iba nočnú košieľku bez nohavičiek 🙂

pribinak
9. aug 2015

@simonaheskova akurát tu mam neter, ma 6 rokov. Spi len v gatkach, na prikrytie používame starú plachtu. Ale kedykoľvek idem v noci do izby je jasná vec odokryta
Syn spi len v slipoch, ma 4,5 roka

cica869
9. aug 2015

moja ma 2,5 cez obed iba plienka prip. tricko na ramienka a v noci iba tricko prip. kratase

moni244
9. aug 2015

Moja ma 2,5 spi len v plienke a nezakryta a aj tak sa budi totalne spotena, takto spi aj na obed aj v noci, pri otvorenom okne

bubelko
9. aug 2015

letne pyzamo - kratasy a tricko s kratkym rukavom. tak ako my dospeli.

simonaheskova
autor
9. aug 2015

Rada by som sa ešte vedela či vaše deti majú cez tieto horúčavy spodné prádlo a ak áno nezaparí sa im to "dole"? 😀 Lebo mojim dievčatám keď dám na noc nohavičky ráno majú zaparenú cikulu.

pribinak
9. aug 2015

@simonaheskova tak im daj kraťasy, tie sú širšie a nie sú take priliehavé ako gatky

miku1
9. aug 2015

@simonaheskova Moje 2 a 4 ročné dcéry spia v krátkom pyžamku. Spodné prádlo na noc deťom nedávam.

charlie1980
9. aug 2015

@bubelko Juuuuj, mat vasu temperaturu, by sme boli vsetky stastne 😀 najmensi teplotny rozdiel mame 9C 🙂 Alebo ste na dovce ?

julkasmachova
9. aug 2015

@simonaheskova ja tej mojej tiež nedávam nohavičky, aj keď to chvíľu trvalo než si od nich odvykla 😀 mávali sme tiež problém so zapareninami a tak sme sa od nohavičiek museli odnaučiť .. 😀 skús ju nechať spať holú, v takýchto horúčavách by jej to nemalo vadiť a aspoň nebude tak spotená a "vyvetrá" sa jej cikula 😉 moja malá teraz ani inak nezaspí 😀

libka1
9. aug 2015

To vážne dávate deťom na noc na spanie spodné prádlo? Môžem sa spýtať na dôvod? Pre mňa to je nepochopiteľné. Nedávam ani v zime, nieto v týchto horúčavách...

julia92
9. aug 2015

moja 5 mesacna spi v plienke, pri otvorenom okne... ani bodynko jej nedavam, bo cela mokra bola... i teraz sa trosku spoti. my mame v spalni tak 28-30 stupnov... takze jedna baaaasen :P

siska53
9. aug 2015

@simonaheskova kratke pyzama.. A mala ma.jednu nocnu kosielku s kratkymi rukavmi..ja cast noci mam pustenu klimu,potom ju vypinam.. Ona si na noc estw obcas vypyta plienku (aj ked je uz vzdy rano sucha),takze mava este tu,ale tym,ze klimatizujeme,mame prijemnejsie a da sa to vydrzat.
Obe deti inak sa aj tak vzdy odkopu a je jedno,ci je leto ci zima. Spodnu bielizen nemavaju ani v zime,ledaze by sa zabudli (co sa stalo) a my neskontrolovali...ale cielene urcite nie. Mame dost teply byt.

miminkacik
9. aug 2015

Jezismaria, to ste take slepe, ze nevidite, ze to je zasa nejaka vymyslena tema, v lepsom pripade nejakym deckom a v horsom (nohavicky, otazka na zaparenie "tam dole"..) nejakym uchylom?!
Plus je evidentne, ze zakldatel/ka je totozna s prispievatelom @julkasmachova
Ze vobec na taketo nieco reagujete

bubelko
9. aug 2015

@miminkacik tiez ma to pri tej druhej otazke napadlo 😉

@charlie1980 mame velmi teplo. cez den bolo az do vcera okolo 35-37, v noci je cez 20 😉

mirage
9. aug 2015

Moje deti spia v pyzamach prikryty paplonmi, v ponozkach a pri zatvorenom okne. Staci?? Pri tomto sa asi neukojis 😠

lucinkaboz
9. aug 2015

ked na toto treba diskusiu a odpovede,tak potom už neviem
niečo ako velmi zbytočná az infantilná tema....ludia uz ste nesvojprávni , či čo

rose32
9. aug 2015

Nasa ma 2roky aj necele3mesiace a ma len gatky

peneloppe
9. aug 2015

@simonaheskova

Moji chalani spia v pyzamkovych kratasoch a bez topov. Tak je horuco. Vsak aj ja spim len tak v kratasoch pyzamovych, top dole a rano skoro obliekam. 😀