Trojmesačný syn má opuchnuté ďasná

lucialucka456
26. máj 2020

Ahojte,už som fakt zúfalá malý mi má 3🌙 ďasno opuchnuté hore aj dole . Niekedy až tak ho to boli že ho až po hodinke viem ukľudniť. Plače,už aj nervózny je vtedy. Už som mu kúpila také na hryzatka len to odmieta hrýzť. Keď mu dám malíček do úst tak vtedy by mi aj prst odhryzol keby vedel. Kúpila som mu mastičku Dentinox, natieram mu aj detským paralenom no niekedy vôbec nič nepomôže. Čo mi viete prosim odporučiť??

smejko25
26. máj 2020

@lucialucka456 skusila si Camilia ? 🙂 je to taky roztok co vlejes priamo do ust 🙂

lucialucka456
autor
26. máj 2020

@smejko25 Neskúšala som ešte okrem tej mastičky nič. A pomáha to?

zuzkaa1991
26. máj 2020

@lucialucka456 camelia kamistad baby masticka nam.tato len zabrala alebo tym ze vyrástla kedze.som ju objavila ked mala cca mala rok a pol ale prve zubky uplne sme boli mesiac dva na fenistile kvapky a nurofen keďže nič ine nezabralo u naa väčšinou večer bol cirkus alebo v noci takže vady na vecer som davala fenistil cca 2-3dni.potkm nurofen a striedala...aky stary je vas syn??

smejko25
27. máj 2020

@lucialucka456 ja som par krat davala svojej ked sa jej ozyvali zuby a pomohlo 🙂 aj svagrine som posunula a tiez si pochvalovala ze maly mal cervene licka a po uziti aa mu polepsilo

lucialucka456
autor
27. máj 2020

@smejko25 je písané že neužívajte dlhšie ako 3 dní. Dodržiavali ste to či ste užívali aj po 3 dňoch?

smejko25
27. máj 2020

@lucialucka456 ja som davala mozno 1x za den a svagrina tusim len 1x a hned mu povolilo 🙂
A este na napadlo minule moja mala mala 3 dni take zle plackala stale 🙂 a davala som jej Paralen SUS (detsky sirup) lebo v navode je ze sa moze davat aj pri prerezavani zubkov 🙂 takisto aj panadol detsky 🙂

lucialucka456
autor
27. máj 2020

@smejko25 Chápem. Ďakujem