Vekový rozdiel medzi deťmi 10 rokov

branka33
14. júl 2014

Ahojte, moja gynekologicka mi povedala, ze cim vacsi vekovy rozdiel medzi detmi, tym je istejsia zmena pohlavia...ako je to u vas? Ja mam 10 rocneho syna a chcela by som dievcatko...dakujem za vase odpovede 🙂 🙂 🙂

ciusinka
14. júl 2014

@branka33 Ja mam o 9 rokov mladsieho brata, takze u nas to vyslo, ale nemyslim si, ze by sa dalo tak vo vseobecnosti povedat, ze to tak plati 🙂

eva1122
14. júl 2014

@branka33 no mozem Ti povedat, ze medzi mnou a mojou sestrou je 9 rocny rozdiel a my mame v 2003 narodeneho chlapca a v 2014 narodeneho tiez chlapceka...

ichbinich
14. júl 2014

Hmmm... zaujimava teoria...
Svokra ma 3 synov: 2 po 14 mesiacoch, tretieho po 7 rokoch...
Ja mam o 7 rokov mladsieho brata.
Poznam 4 surodencov, co su 1-2 roky od seba, a su to jeden brat a 3 sestry...
Takze prikladov mam okolo seba dost, ktore by tuto teoriu potvrdzovali, ale aj vyvracali...
Tak by som povedala, ze mas sance 50-50 😉 Teda cisto teoreticky 😀

bodka70
14. júl 2014

@branka33 , podľa mňa je to hlúposť. Mne sa síce po 2 dievčatkách za sebou narodil po 9 rokoch chlapček, ale to je len náhoda si myslím. Sestra tak mala po 2 dievčatách 2 chlapcov a medzi všetkými deťmi má rozostupy cca 2 roky.
môj muž sa narodil mame po 17 rokoch po poslednom súrodencovi. no a po chlapcovi bol zase chlapec 😉.

atreyu
14. júl 2014

@branka33 kamoška mala po deviatich rokoch opať chlapčeka...

janickacrazy
14. júl 2014

@branka33 nie je to pravda, ja mam rozdiel medzi deckami 11 rokov a su obaja chlapci 😀

siska53
14. júl 2014

@branka33 u svokry to tak bolo dievca a po 11rokoch syn. Ja mam rozdielne pohlavie aj pri 2r.rozdiely. Moj otec ma,o 8rokov mladsieho brata,takze dvaja chalani.medzi mnou a sestrou je 4,5r..tazko povedat. Podla mna to od vacsieho rozdielu vo veku vobec nezavisi...

lili_mia
14. júl 2014

@branka33 Ako niektorí lekári majú názory .. ide o spermie, tie určujú pohlavie, nie Tvoje vajíčka. Na rýchlosť spermií nosiacich kód pohlavia vplýva aj teplo, aj strava muža. Toto žena neovplyvní. Spermie majú akoby hierarchiu, v každom výstreku je jedna, prípadne dve hlavné, ktoré sa dostanú do vajíčka, tie ostatné im razia cestu v Tvojom tele a v podstate ich aj bránia. Toto má gynekológ vedieť.

mia005
14. júl 2014

@branka33 Mám o 10 rokov staršiu sestru 🙂

branka33
autor
14. júl 2014

Sestra caka po 11 rocnej slecna chlapa 😉 ale je mi jasne ze je to vsetko 50/50 🙂

laura0
14. júl 2014

Mam 15 rocnu dceru a druhe je tiez dcerka ma 2 roky...takze mame rozdiel 13 rokov ,neverim ze je to tak ako ti povedala lekarka,proste je to vec nahody....

henikav
14. júl 2014

@branka33 ja mam takmer 14rocneho chalana a teraz rocnu dcerku 😉 Ale pri 8 rocnom rozdiele to bol tiez chlapcek, takze to bude skor vec nahody

astonka
14. júl 2014

@branka33 hm nneviem či to plati...ja mam medzi detmi prvou a druhym 6 rokov a medzi prvou a tretím 12 rokov...

horana
14. júl 2014

Tu je jasne vidno ze aj ludia ktori by mali byt zarukou odbornosti, mozu v pohode vyznavat prapodivne teorie a napodiv im to zerieme akosi viac len preto ze su napr. v tomto pripade gynekologicky. Ved to je uplna hlupost, uz na prvy posluch. Aj ked sa pozriem na pripady z okolia, vobec to naplati, najleps. kamoska na ZS ucebnicovy priklad, mala sestru starsiu o 10 r aj mladsiu o 10r. uplne ze vyrastali ako kazda jedinacik, huste, ale vsetky 3 teda baby. Je to rovnako 50/50 ako akykolvek iny vekovy rozostup.

nini1010
14. júl 2014

No tak to je taka blbost,ze mi pride az neskutocne ze takyto blud povedal doktor.No co je uz toto za vtip?! 🙂 za jedno,pohlavie ovplyvnuje muz a za druhe ako obdibie medzi oplodneniami ovplyvni ktora spermia k tebe rychlejsie doplava? 🙂 Celkovo ale vyborny vtip na pondelok 🙂 🙂 🙂

monicm
14. júl 2014

@branka33 povráva sa,že každých 7 rokov je šanca mať iné pohlavie,kedysi mi to aj mama vysvetľovala,ako sa to dá vypočítať. na jednej strane sú to povery,na druhej strane,niečo na tom môže byť,predsa len,možno nejaká štatistika by to potvrdila,ale nemyslím si,že by sa tým dalo riadiť.ak chceš silou mocou dievčatko,asi by som do tehotenstva nešla,pretože ak by to bol chlapec,trpela by si aj ty aj dieťa.

majushka
14. júl 2014

Medzi mnou a sestrou je 10 rokov a sestra ma tiez baby s rozdielom 7 rokov. Takze je to podla mna blbost, az je mi cudne, ze lekarka nieco take povie.

evina313
14. júl 2014

ja mam 12 ročný rozdiel medzi deťmi. obaja chalani 😉

vejula
14. júl 2014

@monicm hej, no vidiš sranda, lebo existuje taka "teoria" mladšej krvi, kde sa akože partnerom vždy po siedmych rokoch mení krv 😀 😀 KAždý je akože nositelom iného pohlavia (to zistiš až po prvom pôrode spätným vypočtom) a podla toho, kto ma krv mladšiu, tak bude to pohlavie. No tak z tejto teorie by praveže vyplyvalo, že po 7 rokoch by malo byť to isté pohlavie ... Ale ako myslim, že su to hluposti, neviem si predstaviť ako sa realne môže meniť krv nejako narazovo a ako by to malo vplyvať na pohlavie. Vela ludí tvrdí, že im to vyšlo, ale mne sa to teda vôbec nezda 😅

bonaqa2013
14. júl 2014

mám syna , a po 11 rokoch dcéru. A potom boli ešte aj ďalšie dcéry.
Ja som tiež o 10 mladšia od bratov. ťažko povedať......

luba28
14. júl 2014

@branka33 ja to tak mam presne,..dcera je o 10 rokov starsia od svojho brata,..ja som pocula,ze to zalezi od polohy,kedy sa to podari,...vraj dievcata ak si na "koniku" ,.. 😀

titkovamiriam
14. júl 2014

tak u mna to neplati kukni 😀

branka33
autor
14. júl 2014

@nini1010 doktorka netvrdila ze to tak je...iba ze to tak moze byt... 😉
@titkovamiriam chlapinec mas teda poriadny 🙂 🙂 🙂
A ja mam tiez po 10 rokoch brata...a po 3 sestru 😉 😉 😉

titkovamiriam
14. júl 2014

@branka33
mam segru 2r medzi nami a bracho je 10 vidis tu by to sedelo takže ako pisali je to pol na pol ako vždy 🙂

lucysl
14. júl 2014

mame 2 chalanov s rozdielom 8 rokov 🙂

ivushka19
14. júl 2014

@branka33 takychto "teorii" je plny net 🙂 Nositelom pohlavia je tvoj muz, treba sa obratit na neho, nech si poradi ako vie 🙂 Nech tym jeho bicikovcom dohovori 😀

branka33
autor
14. júl 2014

@ivushka19 skusim mu predtym dohovorit 😀

ivushka19
14. júl 2014

@branka33 😀 spravne, treba mu to opakovat, aby nezabudol....ani on, ani ti jeho 🙂 Nech vam to dopadne podla predstav 🙂

majka99999
14. júl 2014

@vejula u mas to s tou krvou vyslo, prveho sme splodili kratko po manzelovej 35ke a kedze sme chceli aj druheho chlapceka, tak sup sup, 35 mam buduci rok, toto druhe ma tiez pipika. 😀 Keby to nevyslo, tak by nevadilo.

jana_eyre
14. júl 2014

@branka33 no, to je take vyjadrenie na baze povier podla mna..

moja sestra ma dve dcery - rozdiel medzi nimi je 12 rokov..

moja svagrina /manzelova sestra/ ma dvoch synov - rozdiel je 11 rokov

moja druha svagrina /bratova manzelka/ ma dvoch synov - rozdiel je 16 rokov..