XL dievčatá, čo nosíte pod sukne a šaty?

ckatka
5. máj 2015

Co nosite v lete pod sukne/saty, ak mate sirsie stehna a nemate medzi nimi tu povestnu "fugu"? 🙂 Co robite aby sa vam stehna o seba netreli?
Silonky neznasam - ten hnusny pocit je pre mna horsi ako ked niekto skrabe nechtami po tabuli...
Skusala som take krataskove nohavicky - ale to robia len take stahovacie - a to je dost nepohodlne - taha to na bruchu to robi faldik a vyzera to divne - navyse ked su kratke tak sa to na stehnach krkve a zasa je to cele zle....
V zime/ ked je chladnejsie - celkom sa mi dobre nosia pod suknou tenke leginy - ale zasa v lete je v tom teplo-a pod kratsou suknou to vidiet.
Nejake navrhy? Obrazky? Dakujem

jaruskatt
27. aug 2015

ja radšej sukne a šaty nosím len keď je chladnejšie a s pančuškami. v lete nie :-/ skúšala som také "kraťasky", ale v tom sa môžeš potiť ešte viac ako v nohaviciach

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckatka
autor
16. nov 2015

@edita56 ooo, dakujem

gizetmoda
31. júl 2016

Zdravím,
sme firma ktorá sa venuje výrobe spodného prádla pre moletky. Jedinečnosť nášho dizajnového patentu je práve tá , že má predchádzať odreninám na vnútornej strane stehien. Dizajn nohavičiek bol vynájdený zakladateľkou firmy ktorá sa vďaka svojej nadváhe s týmto problémom stretávala celý život. Ponuku nohavičiek môžte nájsť na stránkach.
http://www.gizet.sk/
Dúfam že to pomôže.
V prípade otázok ma kontaktujte na mgosiorovsky@gmail.com

jaruskatt
1. aug 2016

@gizetmoda Pekné nohavičky Gizet... ale ja uprednostňujem telovú farbu. Takže tie Rose v telovej by som hneď brala.

gizetmoda
1. aug 2016

Telovu farbu sme zatial nerobili lebo sme nezohnali latku v danej farbe v kvalite ktoru chceme dopriat nasim klientom. Stale hladane a v bluzkej dobe chceme robit aj telove resp bezove.

barrilla
12. aug 2018

@palomka vieš mi dať po rokoch ešte tip, značku? Môj problém je, že zle vyzerá ako chodím kvôli vnútorným stehnam, keď mám nohavice. Dik

jaruskatt
12. aug 2018

@barrilla kup si bandaletky. Hod do googlu a da ti viac ponuk. Ja som si kupila z Wishu 😉

myjusiatko
12. aug 2018

Ano, bandaletky su moje naj kamosky v lete. 🙂

barrilla
12. aug 2018

@jaruskatt a sú sťahovacie?

jaruskatt
12. aug 2018

@barrilla su ako podvazky. drzia na stehnach tam kde sa suchaju.

barrilla
12. aug 2018

@jaruskatt viem ako vyzerajú, len či sú aj sťahovacie?

myjusiatko
12. aug 2018

@barrilla nie, je to len pruh krajky, ktory drzi na mieste a nedrie sa ti vdaka tomu koza.

barrilla
12. aug 2018

@myjusiatko ja mám záujem skôr o niečo čo je sťahovacie na vnútorné stehná

12romi34
7. sep 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

tiež nosím modu XL a nikdy som stahovacie pradlo nepotrebovala. Ono je to všetko aj o dobrej velikosti spodného prádla. Ak ti sedí a nerobí ti pneumatiky na každom rohu tak tak ho nepotrebuješ. Inak, nakupujem si modu a všetko okolo toho v eshope darcekyvychytavkychudnutie.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre