Dovolenka v Chorvátsku

janka9898
23. feb 2012

dufam ze ma adminy nestoplnu.-)
urcite uz nejaka tema tu je len ja potrebujem poradit konkretne v maji sa nam narodi druhy chlapcek a v auguste by sme chceli ist k moru do chorvatska koli prvemu synovi exematikovi
a chcem sa spytat kde sa da dobre ubytovat netreba nam luxus som ochotna ja varit a pod ide mi len o prveho syna aby sa mu to zlepsilo takze ak niekto poznate lacnejsiu variaciu dovolenky v chorvatsku budem velmi rada sa rady a odkazy.-)

janka9898
autor
23. feb 2012

a chceli by sme ist autom🙂

alami
24. feb 2012

@janka9898 odporúčam ti Tučepi, apartmány sú tesne pri pláži, popri celej pláži ide dlhá promenáda čo je super na prechádzky s kočíkom a celá pláž je lemovaná borovicami, takže si vždy nájdeš tieň. A je to kľudná oblasť, taká rodinná 🙂 Samé rodinky s deťmi, žiadne hlučné partie. S malým dieťatkom budeš spokoná 🙂

Viem, že si chcela konkrétne ubytko, to moc neporadím, treba pohľadať na nete a kontaktovať priamo majiteľa, to budeš mať najlepšie. My sme išli vlani na blink, ale v júny. V auguste by som sa bála s tými deťmi, že čo ak náhodou nenájdeš.Poradila by som ti aj naše ubytko aj s konkrétnym číslom majiteľovi, ale bolo dosť maličké, ale my tam plánujeme aj tak aj tento rok 🙂

mirka285
24. feb 2012

@janka9898 to naozaj treba zakladat duplicitne temy??stacilo si hodit do vyhladavaca Dovolenka v Chorvatsku 😖

danu
24. feb 2012

@janka9898 opytaj sa v temach na ktore ti dala linky jasminet