Prespí vaše 15 mesačné dieťa celú noc?

itus03
6. okt 2010

moj chlapec ma 15 mesiacov a stale sa casto budi a jeden krat za noc papa co stim .

penelope10
6. okt 2010

nie 😎

benne
6. okt 2010

Moja prestala jesť asi v 18tich, (bola chorá, tak náhodou nemohla piť mlieko, lebo ho zvracala), a budí sa dodnes min.raz - cikať 😀 (má 3)

babullka1
6. okt 2010

Moj maly sa este stale budi v noci 1-najviac 2x ale vzdy len na cajik a potom spi dalej 😉

andika10
6. okt 2010

v 15m? Moje dvojičky v 15m pýtali jesť aj 3x denne až keď mali 22m prespali celú noc. Darmo som im dávala čaj, alebo vodu len mlieko chceli a aby sa navzájom nebudili tak som im to mlieko dávala

lydia22
6. okt 2010

Neexistuje aby moj prespal celu noc,este ho kojim,je to velky ciciak,aj ked nepije ale cicku musi citit,teraz ma obdobie ze aj cez den vela taha mojho mliecka.

kkiki
6. okt 2010

ahoj moj prespi celu noc od 2m ... kazdy den, bez budenia 🙂 vecer o 7 do postielky a rano o 7 vstava ...

markiza
6. okt 2010

nie

svetluska4
6. okt 2010

moj prespi celu noc a nedavno mal rok, celu noc prespi od cca 5-6 mesiaca, odkedy zacal papat. Uz nekojime, lebo sa v 10. mesiaci sam odstavil, a na veceru ma mliecnu kasu plus nejaky rohlicek, a staci mu to do rana

saskax
6. okt 2010

ja som mojho syna kojila do jeho 11 mesiacov. Prestala som preto, lebo ku koncu chcel papat aj 5-6 krat za noc (predtym papaval len 2 krat). Presli sme na Nutrilon 3 HA...za 3-4 dni sa budil uz len 1 krat za noc a do 2 tyzdnov ako sme presli na toto umele mlieko uz prespal celu noc. Teraz bude mat 18 mesiacov a pekne prespi celu noc - odvtedy ako sme presli na to mliecko.

traktor
6. okt 2010

u nas sa spi celu noc...a u teba..no je kojeny?nekojeny?...kojene deti sa zvyknu budit...je to normalne, niektore pre samotne mliecko, niektore si potrebuju len podudkat 😉 ..ak nekojis a predsa sa budi..skus mu posunut cas spanku / tazko poradit, ked nepises viac..teda o ktorej chodi spavat, co papa..../..dat na veceru krupicu..alebo nieco sýtejšie..môze to pomôct ale nemusi..môzes mat skratka nocneho vtacika 😉 ...pisem...tazko posudit, poradit, ked nepises nic blizsie...

katren
6. okt 2010

My spime celu noc od narodenia. V porodnici som musela odsavat v noci, nasej malej nebolo treba. Ked sa spi, tak sa spi. Spavame od 20.00 do 7.30, okolo piatej sa trosku prebudi, pospiacky napapa a taha dalej v spanku do tej pol osmej. Vymodlene dieta 🙂

ncora
6. okt 2010

Moj maly spi celu noc od 7 mesiaca...dam ho do postielky okolo 20h a vstane okolo 6:30..... 😀

lucta05
6. okt 2010

My mame 14 mesiacov a papame tiez raz za noc a to sa pekne napapa vecer krupicu a za tym este flasku mlieka aj tak sa zobudi. Je to individualne. Mam este 7 rocneho chlapca ktory mi neprespal celu noc az do 5 rokov ked mal 14 mesiacov budil sa ja 2 - 3 krat za noc.

andrea487
6. okt 2010

ahoj nasa má 17mes. a celu noc prespala ked mala asi okolo tých 7mesiacov. inak sa nieže budí ale je zvyknutá na cicík 🙂 lebo ju kojím niekedy sa zobudí len raz niekedy viac krát..

eliska07
6. okt 2010

Nas maly ma tiez 17 mesiacov a absolutne neprespi celu noc. Budi sa okolo polnoci - jednej a vypije flasku mlieka a okolo piatej rano zase... Ale este chcem pockat cca. 1 mesiac a potom sa ho uz chystam "radikalne" zacat oducat. Myslim si, ze 18 mesacne dieta by uz malo prespat celu noc. Toto ich nocne vstavanie je teraz podla mna uz len o ich zvyku a nie o tom, ze by boli hladni... Vsak uvidime, ci sa mi to podari ho oducit sa v noci budit 😉

noraf
6. okt 2010

ahojte, moj maly ma 3 mesiace a od 2 mesiaca prespi celu noc, od 19.30 spi do 7.30 rano.takto mi spaval aj starsi syn, doteraz sa zobudi v noci len ak ho nieco boli, alebo ked mu isli zuby.

slavulik791
6. okt 2010

nas maly ma 18mesiacov a nevieme, co je to prespata noc.. ☹ ked sa zobudi 3x tak hovorime o super noci! mliecko nepije ziadne, proste mu ziadne nechuti a len co zaciti chut mliecka tak mi ho vypluje... tak ked sa v noci zobudi dame trosku cajiku a spinka dalej... ale verim, ze raz prespi celu noc.... raz sa aj my dockame a dobre sa vyspime 😀

annie13
7. okt 2010

nas maly ma 25 mesiacov a neprespi celu noc, este nebola ani jedna, kojit sme sa prestali v 13 mesiacoch, v noci sa zobudi placom ako sme boli v nemocnici je to 100x horsie, nejdeme ho utisit, do vtedy sa budil len na cajik, teraz tomu predchadza 0,5 h ceremonia, zobudi aj malu, a to sa opakuje 2x za noc ☹

buffinko
7. okt 2010

naša bude mať o pár dní 24mesiacov - noc ešte neprespala nikdy. minimálne 2x je hore a to si gratulujeme, že iba toľko. a pritom cez deň pol roka nespáva...(keď náhodu zaspí od veľkej únavy na hodku-dve, večer ide spať okolo polnoci)

kacenka02304
7. okt 2010

my mame prave dnes 5 - mesiacikov :o) a z nasej Simonky je krasne spokojne babo...stale ju iba kojim a dufam ze nam to este zo dva mesiace vydrzi. do troch tyzdnov spavala od 19:00 do 24:00 a potom vstavala kazde tri hodiny na papanie a takto to bolo aj cez den...no a potom zrazu vydrzala do 6:00 rana a takto to je dodnes. este nemame zubky tak uvidime aku zmenu nam donesu... 😉

marthuska
7. okt 2010

mame takmer 9 mes kojene babatko a celu noc prespime. ako pise traktor, na vecer krupicku (varim vo vode a potom po vychladnuti pridavam MM), a spime do tej piatej vkuse.

lucim
7. okt 2010

dobra otazka .... tak vidim, ze nie sme sami ... ani nas Matko neprespi noc, kojeny bol do 13 a pol mesiaca, teraz sa este v noci 2x budi na mlieko, len raz sa stalo, ze chcel iba raz. takze nie. kasu na vecer neje, cajikom ho neoklamem.

veva1
7. okt 2010

tomasko ma 34 mesiacov a len zriedka prespi celu noc. Najnovsie sa okolo 3 rano zobudi a aj dve hodky nevie zaspat. Ale uz sa aspon nemusime hrat,staci mu v polospanku odpovedat 😉 Na obed uz dlho nespava

jasminet
7. okt 2010

ano (klop klop - snad to nezakriknem) 😉 ale je na UM

cibulkas
7. okt 2010

Nasa mala kravetka nikdy neprespala sama celu noc az do chvile, kedy mala asi 2 roky a to som uz riesila a ked dosla k nam do postele, tak som jej vysvetlovala, ze to takto dalej nejde. Naucila sa spat sama, ale jej to vydrzalo asi len mesiac a pol a dnes naspat chodi v noci k nam a rano sa zobudim a ani neviem kedy prisla. takze nie, neprespi sama celu noc, potvorka mala 🙂

lawli
7. okt 2010

nie 2 - 3 krát ho kojím a to už mu 15 minulo, má 19 mesiacov 🙂 ešte ani jednu noc mi nespinkal celú....no verím ,že skoro bude... 😉

diabolico
8. okt 2010

No aj ked ma drobec 19mesiacov od jeho narodenia som prespala celu noc asi 5x ☹ dufam že raz sa to zmení🙂

ramcel
8. okt 2010

moja dcéra spí celú noc cca od 11 mesiacov - na večeru zjedla celú kašu - 2-3 deci a potom sa odstavila sama od nočného kojenia, asi 2-3 týždne sa ešte budila v noci, zobrala som ju k sebe, boli sme chvíľu hore a potom zaspala. a postupne vymizlo aj to a odvtedy spáva celú noc, ani si neviem spomenúť, kedy sme boli hore. Mám taký pocit, že rozhodujúce bolo to, že sa tak ponajedala cez deň, že už nebola hladná v noci. teraz spí 10-12 hodín v noci a 2x za deň, dokopy tak 3-5 hodín, je dosť spachtoš a aj inak veľmi kľudné dieťa. Vlastne od 7mich mesiacov sa budievala iba 2x v noci a potom dlho iba raz. a to sme prvé 4-5 mesiacov boli hore celé noci...

murinka
8. okt 2010

ano,celu noc

lenka1smejka
8. okt 2010

celu noc od 4mesiacov