Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

azzura
13. júl 2012

@lubanka som krááááááááásna, tento krat sa kozmeticka so mnou moc nenatrapila. Jasne, že som skusala "zrkadielko" a ono odpovie :" že ty Monika si najkrajsia v TT okrese" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
13. júl 2012

@azzura ja chcem zajtra zavolat kadernicku nech mi hodi farbu, lebo som nechcela pocas IVF nech to neuskodi, vyzeram uz otrasne..inak poprosila som ich nech nam tuto temu prehodia do snazime sa o dietatko, lebo je to trocha divne zaradene 😉

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 fúha ty budeš krásna 😀 😀 😀. Som zvedava kedy ty vyhoveju a ci ti vyhoveju, ale tento system sa mi tu nepaci, nie je v tom prehlad 😠

gelinka75
13. júl 2012

@azzura no uz mi napisali, ze mam dat link, asi to bude ok, je to menej prehladne, zvykneme si 😉

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 a co nam ine ostava, len sa furt prisposobovat jestvujúcim skutocnostiam 😖

gelinka75
13. júl 2012

@azzura mas sil sa vzburit? lebo ja nie 😀 😀

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 nieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 ja nejak nemam sil na nic, ja len tak plavam v smere prudu. Počuj, v stredu vecer ma strasne bolel P vaječnik ako keby bola ovu, ale to bol len 9DC a ja mavam ovu 15DC a odtedy mi nic nie je...možno pojdem v pondelok k dokimu a zisti, že som v prdeli. Potom uz fakt na vsetko kaslem 😠 😠

gelinka75
13. júl 2012

@azzura ja mam este mrchu a mna tiez velmi bolia raz jeden, raz druhy, take pichave bolesti, potom to prejde, teplotu si nemerala, ci isla hore?

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 tento cyklus som rezignovala, nemeriam +netestujem

gelinka75
13. júl 2012

@azzura tak ale raz mozes odmerat, by so vedela co a ako 😀

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 ee. Inač buduci týzden chcem začat riesit Car, chcem tam volat ohladom konzultacie....len neviem, či si mam niekoho vybrat a vlastne koho, alebo to nechat na nich že koho mi pridelia

gelinka75
13. júl 2012

@azzura no uz nas presunuli do snaziliek 🙂 vies co, velmi si baby pochvaluju harbulaka, behunovu, aj tu moju, najmenej dobre referencie su na drabeka, ani nie na odbornost, ale ze nie je taky prijemny, v podstate je to asi jedno ku komu pojdes

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 no vsak tam brknem a uvidime co povedia. Ozaj ked si sla 1x tak si si brala kartu ci nejaky opis zdravotnej karty??

gelinka75
13. júl 2012

@azzura ked budes volat oni sa ta spytaju ku komu chces, ked nevies tak ta len tak pridelia, tak sa rozhodni dopredu, ja som brala iba cyto vysledky, ale ked mate ine, napr. spermio vysledky a z laparky, tak to vsetko vezmi, to im pomoze

azzura
13. júl 2012

@gelinka75 aha, dik...musim vypytat od doktora...vsak pondelok si pokecam s mojim dokim

gelinka75
13. júl 2012

@lubanka no vyzera, ze mrcha nekonci 😠 dnes ma 4 ty den boli v podbrusku a rozmyslam nad tabletkou, az kusiska zo mna idu, takze dnes je 5 den co prisla, ty uz merias ovu? ja neviem ci bude alebo nie, ale vajecniky ma pichaju tak asi sa zobudili zo spanku

lubanka
13. júl 2012

@gelinka75 merala som, či bude ovu, ale asi som už domerala... 😠 práve som sa vrátila od gyndoša, musela som ísť, lebo od včera sa pomaly škriabem po stenách, tak ma páli "podvozok", oblieva ma pot a prichádza mi až zle od žalúdka... tak som ráno k nemu zabehla a..... mám zápal!!! Ty kokso to nechápem... vonku skoro 40 stupňov a ja sa prechladím... ale to bude asi tými mojími studenými sprchami... že na osvieženie... 😠 tak som sa kvalitne schladila a mám postarané... 😠 😠 joj taká som z toho podráždená... kedy už mne niekedy niečo výjde, čo si naplánujem 😠 😠 ?

gelinka75
13. júl 2012

@lubanka to fakt? a dal ti atb? 😠 ja som sa tiez vlaznou sprchovala, zospodu vsak vzdy teplou, to neriskujem nikdy

lubanka
13. júl 2012

@gelinka75 no tak vidíš, ty máš v hlave rozum, ja tam mám asi plevy 😠 ... na staré kolená osprostievam! Tak mi treba... dal mi nejaký "ciprinol" či ako sa to volá a potom ešte niečo, čo mám užiť pred spaním, vraj to pôsobí počas noci a má to 3dňový účinok a v pondelok na krv, moč, kontrola... jáááááááj mám tlak 200/300, keď si pomyslím, že tam budem behať ako na hodiny klavíra 😠 😠 a to som si chcela dať pokoj od lekárov minimálne tento mesiac!!! no ale dá sa? včera som utekala k zubárovi, lebo ma bolel zub.... zhoršuje sa mi astma vplyvom toho nemožného počasia, ktoré teraz máme, takže som sa už nahlásila na pľúcne no a kto ešte chýbal???? no veď gyndoš do trojky nie?!? ja už asi radšej nepíšem, lebo som tak negatívne nastavená, že ešte tá moja negativita prelezie na vás a pokazím vám celý deň.

zvolsiinylogin
13. júl 2012

@azzura hej, myslela som si to..tak deti, najstarsi ma 15, dcera 11 a syn 12, len neviem, neviem, ako s tym 12 - rocnym vyjdem, a dufam , ze si to nepokazim niekedy u ostatnych dvoch.. ☹ 😝

azzura
13. júl 2012

@zvolsiinylogin nezavidim ti tu situaciu, proste sa nedaj rozhodit 😉

azzura
16. júl 2012

tak baby, žiadne 3.IUI sa nekona 😢 sliznica je strasne mala, ziadny dominatny folik....doki sa rozhodol že už nebudeme stracat čas, takže mi ide pripravovať papiere do CAR, je taky zlaty že mi vybavy konzultaciu u Harbulaka, takže buduci týždem mam dojst k mojmu gyn, dám mi potrebne papiere ako aj termin 1.konzultacie

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 cau, budem ta nasledovat IVF 😒

gelinka75
16. júl 2012

@azzura prave som to citala v druhej teme 😖 no je mi to luto, ale mozno prave to ti pomoze, aj ked mne to zatial nepomohlo 😀 ale treba verit a vsetko ma svoj cas(to si hovorim pre ukludnenie)

gelinka75
16. júl 2012

@azzura ako to ze nemas folik? ved si mavala ovulku v pohode nie? 😕

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 hmm, moja netusim...ved to je to že moj organizmus si robi co chce...nemam ziadnz dominatnz, mal len kopec prtavych

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 takže ten Harbulak je dobry?? ani som nemala sancu pipnut, doki mi len oznamil že vsetko vybavy

gelinka75
16. júl 2012

@azzura a ty mas teda pco? ci to ti kompletne teraz zblblo 😠

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 nemam PCO, ved laparka bola čista.

gelinka75
16. júl 2012

@azzura hej on je veduci centra, niekde som citala, ze majitel? ale to som si neni ista, mne robil vklad ET, aj tak to nevyslo, ale to nie je jeho chyba..baby si ho pochvaluju, je stale prijemny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre