Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tunylyk
24. jún 2011

ja len na pripomenutie... Tancosovci boli dnes v spravach,vzalo im strechu,mozno bozia spravodlivost... takze pozor,zas mozu zneuzivat dobrotu ludi...

nibiru
25. jún 2011

alenka_111 absolutne neochotna mamicka ktora vyslovene zavadza,neodpoveda predava kocik s nahradnymi kolesami slubila mi predat len kolesa inak pre nu velmi vyhodny obchod kocik predava za 25€ za kolesa som jej chcela dat 15€ kocik mohla dalej predat 2mesiace ma natahovala ze je v nemocnici z malou po case neodpovedala ani na sms,ani na ip,ani na bazare pritom stale inzeraty aktualizovala a bola aktivna a vrchol bol ze odstranila vsetkych zaujemcou a tovar veselo ponuka dalej pritom som ju jasne poprosila o vyjadrenie ci mi ich preda alebo nie aby som sa vedela zariadit.

krasnulka
25. jún 2011

pozor na elinor.....zajednala som si u nej tovar, dohodli sme si cenu a za dva dni napisala, ze tovar predala, lebo uprednostnila osobný odber-co v popise nemala uvedene. Je to harpia, neseriozna predavajuca, co slubi tovar a obratom ho preda niekomu inemu

icokoo
27. jún 2011

tak zial musim sem pridat dalsiu je to predavajuca pod nickom macazvk kupila som od nej zupan a ona mi poslala nejskor ine cislo uctu na ktore ja som poslala peniaze za ten zupan po vyse tyzdni som sa jej ohlasila ze co je s tim zupanom ci mi ho uz poslala a az po tom si tato predavajuca uvedomila ze mi dala ine cislo uctu takze som jej MUSELA poslat peniaze znava a teraz najnovsie tvrdi ze jej nijake peniaze stale neprisli esteze jej ich moj manzel posielal cez postu takze mam od toho ustrizok ze sa jej poslali. tento ustrizok som jej aj poslala odfoteny ale ona si stale tvrdi ze som jej ich neposlala. a este sa mi ku vsetkemu hlupo vyhraza. po tejto skusenosti koncim s nakupovanim na akomkolvek bazariku aj na MK. 😠 ja ju NEODPORUCAM iba zavadza a klame.

rainee
27. jún 2011

baby ja neviem, ale neobchodujem s ludmi co maju negat.referencie a na dobierku vyslovene neposielam kvoli moznemu neprevzatiu zasielky. kto chce tovar zaplati vopred (ja to tiez tak robim) a garancia serioznosti su hodnotenia a aj z komunikacie sa da vela zistit... s osob.odberom nemam problem, viackrat si boli ludia u mna (alebo ja som si zbehla) pre veci a par krat som sa stretla aj v meste ak som to mala po ceste. dokonca som radsej os.odberu, tam aspon kupujuci presne vidi tovar takze nemoze mat potom ziadne namietky. 😉 no a to ze sa zaujemca potom uz dalej neozve ani neriesim, vzdy upozornim kolko dni rezervujem tovar inak posuvam automaticky dalej. zatial nemam velmi zle skusenosti a dufam ze ani mat nebudem....

rainee
27. jún 2011

@icokoo no ale to je hadam jej problem ze dala ine cislo uctu, co je mimoza? ta platba ti presla, ziadala si potom peniazky z ineho uctu spät ci si platila 2x? sila teda aki su ludia, este ze mas dokaz ze si jej to poslala, to musi byt riadna spekulatka, ktovie na kolkych ludoch sa takto nabalila....

icokoo
27. jún 2011

@rainee no prave platila som to 2krat lebo v banke mozem sice podat reklamaciu ale je spoplatnena 12,00euro a musi mi ju este aj schvalit a kedze ona mi napisala to ine cislo uctu tak by mi to nepreslo v banke. teraz mam od nej zle hodnotenie zevraj som jej nevyplatila a kazi mi tam ostatne hodnotenia. ja uz som sa tuna vela krat oblafla a okradli ma uz neviem ako rozpoznat ktore mamicky su aj spolahlive lebo uz ma dokonca okradli aj take co mali same dobre hodnotenia ☹

kvojtanikova
27. jún 2011

@icokoo este by ma vobec neprekvapilo kebyze to "druhe" cislo uctu tiez patrilo jej alebo dakomu z jej rodiny... Skoda ze sa ti taka vec pritrafila. Inak ja som sa tiez nechala asi obabrat - mamicka mi asi neprevzala dobierku (resp. prestala komunikovat) takze cakam kedy sa mi vrati. A kedze to bol mobilny telefon za 115E, dufam ze mi nepride rozbity na suciastky ☹

icokoo
27. jún 2011

@kvojtanikova keby tu neboli take kafy lepsie by bolo to tu nemozu bloknut take co maju v hodnoteni ze dakoho okradli alebo maju uz dajake zle hodnotenia?? ale pravdepodobne by sa znova zaregistrovali co??

rainee
27. jún 2011

@icokoo presne tak, aj ked podla IP adresy (pokial nema "plavajucu" tj taku co sa meni kazdym prihlasenim ) by sa to dalo zisti ze sa prihlasuje ta ista osoba. inak tiez ma to napadlo s tym uctom co napisala vyssie kvojtanikova 😠 pekne si teta privyraba k materskej, ma tovar aj peniazky 😝

icokoo
27. jún 2011

@rainee a to ako zistim tej doticnej od ktorej chcem kupit jej IP adresu?? to sa da asi iba cez admina vsak?? tovar mi ona poslala ale serie ma to ze som jej ho musela vyplatit 2krat to by som uz mala aj cisto novy. ale zial asi si naozaj takto privyraba.

rainee
27. jún 2011

@kvojtanikova joj taketo veci neposielat postou alebo minimalne poistit a dat nalepku krehke, ale tam sa tiez nedohadas s postou ak sa tovar vrati poskodeny 😖 ja teraz predavam fotak, dala som tam ale os.odber prave kvoli tomuto (este by pripadal do uvahy kurier ale to uz by bolo drahe). tiez nechapem ze vyslovene uvediem do inzeratu ze neposielam na dobierku a ludia aj tak pytaju na dobierku, ako v kocurkove 😕

rainee
27. jún 2011

@icokoo no aspon ze mas ten tovar, som to asi prehliadla a myslela ze nemas ani tovar a 2x zaplatene.. ty jej IP nezistis, len admin a vtedy jej moze bloknut ucet/ucty.

mapa
27. jún 2011

myslim, ze pre objektivitu je potrebne pozriet si aj tuto temu a link v nej uvedeny...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/spolahliva-predavajuca-v-bazari/

katarinasifrova
27. jún 2011

ema001 nespolahliva , objednala si tovar a prestala komunikovat, chcela poslat na dobierku, nastastie som neposlala potom sa uz neozvala.

alusha
29. jún 2011

dievcata, ja by som potrebovala poradit ako riesit nedorucenie zasielky... pred 8 dnami som posielala balicek doporucene druhou triedou ako list a stale tej pani nedosiel, este sa mi to nestalo... podaci listok mam, da sa to na poste nejako zistit, kde sa to nachadza?

beruska.zuzanka
29. jún 2011

@alusha pošli dotyčnej podacie číslo a ona vie zistiť na svojej pošte, či to tam majú 😉

kape
29. jún 2011

@alusha - určite zájdi na poštu a tam Ti povedia čo a ako, keď podací lístok máš, máš nárok vedieť, kde je Tvoja zásielka a nárok na vrátenie poštovného ak nebola doručená.