Voľnočasové aktivity pre 10-ročného chalana v Trnave

saska247
27. jún 2022

Ahojte, chcem sa spýtať mamičiek nešportových chlapcov, kam a na aké krúžky dávajú svoje deti. Sťahujeme sa do TT a môj syn skúšal rôzne športové aktivity, no v žiadnej sa nenašiel a rada by som mu voľný čas vyplnila nejakým krúžkom. Vopred ďakujem za každý tip.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gaja78
27. jún 2022

@saska247 Moj syn, bude mat 10r, tiez ho velmi sporty nezaujimaju, ale skusili sme parkour a super, velky uspech, od septembra ide aj mladsi, tiez u neho sport nic moc.

marci77
27. jún 2022

ani florbal? ping-pong?
potom su rozne napr. IT kurzy alebo anglictina napriklad

0silvia0
27. jún 2022

@saska247 moj syn chodil na vytvarnu, tiez ho sport az tak nebral.

saska247
autor
27. jún 2022

@markus1
@gaja78
@marci77
@0silvia0 na floorbal chodí teraz, skúšali sme futbal, plávanie, karate...problém je, že má adhd a pre neho tieto športy vhodné niesu podľa psychologičky, keďže má problém sa koncentrovať. Chodí tam kvôli pohybu, ale ,,nezapadol´´ do tímu a keď ho idem pozrieť, vidím na ňom, že sa v tom nenašiel....ten parkour znie fajn, skúsim mu ukázať videá, výtvarnú nechce, programovanie má cvč od 11 rokov...on má vzťah k playku a PC a radi by sme boli, keby chodí medzi deti a nieje z neho outsider doma za kompom

nwnw
27. jún 2022
72martina
4. júl 2022

@markus1 môžem poprosiť kde konkrétne chodíte
.. ďakujem

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
72martina
4. júl 2022

@markus1 kam na folklór .....prepáčte ....🙈 nedopisala som to v prvom komente

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mija_ja
13. okt 2023

@gaja78 kde prosim chodite na parkour, môjho syna to velmi zaujíma a tiež športovo trošku polienko 🙂

gaja78
20. okt 2023

chodime na Františkánsiej ulici - mariánska sála. vo štvrtky o 18h, treba sa prísť spýtať, či ešte zoberú

mija_ja
20. okt 2023

@gaja78 Ďakujem 🙂