Aké máte plány na víkend?

daska_tesco
11. sep 2015

Čo plánujete robiť s rodinkou cez víkendík? Idete na výlet, alebo máte detskú párty? 🙂
Čokoľvek plánujete podniknúť - všetko potrebné si môžete objednať cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.
Podeľte sa s nami o svoje tipy a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@nikaj Deti idú do školy, predĺžený víkend si môžu urobiť rodičia 😉 😀

gradula
11. sep 2015

Vikend? To je coooo? 😕 😕 Pre mna jeden den rovnaky ako druhy ( esteze su kalendare) - manzel cele dni v praci a ja doma s malou - plany nemame, uvidime, co prinesie den 😉

erika630
11. sep 2015

@daska_tesco my sme boli v Krkonosiach s manzelom a mojim synčekom - bolo krásne - nazbierali sme hribiky, oddychli sme si - takze pohodka 🙂 A zajtra mame v meste jarmok takze pojdeme s malým na kolotoce a cukrovú vatu - pekný víkend

irenaliza
11. sep 2015

škoda, že nie je až taký predlžený, lebo manžel pracuje v ČR a tam v utorok voľno nemajú, takže s detičkami budem v ten deň sama, ale aspoň v sobotu a nedeľu nemusí do páce- čo nie je stále, a tak sme plánovali navštíviť sestru a brata a starých rodičov s rodinami, lebo cez leto to nevyšlo, ale plány sme trochu pomenili, lebo včera prišla druháka zo školy s úsmevom, že je pozvaná na narodeninovú párty ku spolužiačke, takže nepustíme ju tam? to by nebolo asi fér... tie jej prosebné očká, prosím, tak čo už, dnes som kúpila darček a sladkosti a zajtra teda hor sa na oslavu, my s ostatnými tromi dcérkami navaríme a jasné, že ony povyvádzajú... a v nedeľu teda pôjdeme na tú návštevu, len je to asi 200km, takže večer musíme späť, keďže škola volá a manžel musí do práce, takže nič moc, ale aspoň na chvíľu sa uvidíme a pokecáme.
Donášková služba by nám veľmi pomohla, keby bola aj u nás, lebo na budúci alebo ďalší týždeň chce najstaršia robiť oslavu 10.narodenín, aj keď ja nie som veľmi rada, lebo bývame v dvojizbovom byte, ale keďže se ešte doteraz nerobili oslavu a ona už dva roky k spolužiačkám na oslavu, tak sme sa rozhodli, len... Škoda, že donáška nefunguje, lebo by som dala taký zoznam a bolo by bez starostí, no čo už, ale do Tesca určite pôjdeme a nakúpime, teším sa aspoň takto a keby nám niekto uľahčil, bolo by radosti pekný víkend všetkým.

ivankajar
11. sep 2015

Dobry den,
chystáme sa do Zoo a potom lenosenie 🙂 s rodinkou

purinkaa
11. sep 2015

@daska_tesco U nas bude pohodicka, ideme sa pozriet na svadbu, mame doma Mariu, takze oslava 🙂.....kolacik sem...chlebicek a bude...🙂

stanislavao
11. sep 2015

Baby, v TT je jarmok.

daska_tesco
autor
11. sep 2015
miskamaj
11. sep 2015

my sme práve synovi na dvore dostavali ihrisko, takze nas plan je taky, ze si s manzelom na terase vylozime nohy a budeme sa na syna pozerat, ako sa hra 😀

daska_tesco
autor
11. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂 Pekný večer!

irenaliza
12. sep 2015

Ahoj Dáška, víkend začal, prajem všetkým krásny víkend, nech plány vyjdu, u nás dosť fúka, ale snáď prežijeme krásne dni, my ideme na nákupy do Tesca a potom chystáme dcérku na oslavu ku solužiačke a potom varenie a detičky už dnes vstávali o 6, veď cez víkend sa vstáva lepšie ako cez týždeň, Majte sa pekne. posielam pozdravy a teším sa na deň s Tebou a Tesco, super. nezabudnite sa hlavne usmievať aj keď nie všetko vyjde podľa plánov. 🙂

matricia
12. sep 2015

Ideme oslavovať narodeniny našich septembrových fesakov, aj starého otca🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@matricia Všetko najlepšie septembrovým oslávencom ! 🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky. 🙂 Odmenu 15-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @matusik24
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 🙂

jana_eyre
12. sep 2015

donaskovu sluzbu vyuzijeme az po vyplate - teraz mame predvyplatny setriaci rezim 😀 😀 takze dnes su deti s muzom u babky a ja upratujem dom.. a zajtra si urobime vylet s lepakmi 😅

matricia
12. sep 2015

Ďakujeme za gratuláciu🙂