Ako si organizujete nákupy pre domácnosť?

daska_tesco
7. sep 2015

Vedeli ste, že nákupmi ročne strávite až šesť dní? Určite si viete predstaviť oveľa lepšie využitie času 🙂 – napríklad relaxovaním alebo hraním sa so svojimi drobcami či rodinou dovolenkou. Máte nejaké tipy, ako robiť nákupy pre domácnosť čo najefektívnejšie?
Čas ušetríte aj objednaním potrieb pre domácnosť cez internet – donášková služba Tesco Potraviny domov vám všetko potrebné pre domácnosť dovezie až k dverám bytu. Pozrite si ako služba funguje:

https://www.youtube.com/watch?v=bRNLd4S9t-U


Podeľte sa s nami o vaše tipy a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 🙂

daska_tesco
autor
7. sep 2015

@eeffka Ahoj, ak si objednáš tovar konkrétnej značky,napríklad mlieko Rajo a aktuálne nie je dostupné, vodič ti prinesie náhradný tovar - teda rovnaké mlieko, ale inej značky. Na takýto tovar ťa vopred upozorní a môžeš sa rozhodnúť, či ho chceš alebo nie. Je to fajn vychytávka 🙂

jarmilla
7. sep 2015

Vyborna uspora casu. Netreba cestovat 20 km kvoli nakupom do mesta, hladat parkovne miesto, hladat tovar v regaloch.

kajka6
7. sep 2015

Odporúčam Tesco potraviny domov. Od kedy mam malé babo využívam to pravidelne. Super šetrí čas ,energiu a aj peňaženku 😨

foolie
7. sep 2015

Nakupny zoznam nenakupny zoznam stale kupime toho viac ako je potrebne 🙂

moni244
7. sep 2015

@daska_tesco spisujem jedalnicek na tyzden, podla toho spisem zoznam, co treba nakupit a nakupime na tyzden, potom uz len dokupujeme ovocie, zeleninu a pecivo. Je to pre nas rychlejse a jednoduchsie, menej travime casu v obchode, menej sa bezcielne prechadzam a aj menej miname

mirkita
7. sep 2015

Neorganizujem velmi,prikupim raz za 2-3 dni co treba,cez vikend spravime vacsi nakup a kombinujem s vecami zo zahradky🙂

ninda25
7. sep 2015

Prave sme sa vratili z Tesca,milujem nakupy do vlastnej domacnosti.Do Tesca chodime nakupovat tak 2krat do tyzdna,mam zoznam chybajucich potravin,no vzdy kupime i nieco navyse.

aktakk
7. sep 2015

@daska_tesco ja by som tuto sluzbu hned a zaraz vyuzivala, pravdu odkedy mam deti neznasam nakupovanie potravin, resp. nemam rada akekolvek nakupovanie, pride mi to ako strata casu. Tak som sa potesila, ze piestany a okolie ma uz tuto moznost az do chvile, kym som nezistila, ze sa vozi presne len po vedlajsiu obec a k nam nie. ☹

gabikas82
8. sep 2015

denne chodím do menších obchodov na klasické potraviny (pečivo, mäsové výrobky). Väčšie nákupy sme robili s manželom cez víkendy, a samozrejme tým zabili minimálne pol dňa. Teraz staviame, takže cez víkend je manžel na stavbe a na behanie po obchodoch nie je čas a už ani chuť. Takže buď nakúpi manžel takou rýchlovkou z papierika cez týždeň po ceste z práce, alebo využijeme dovoz domov. No a keď sa tak nad tým zamyslím, tak napriek tomu že nám doma nič nechýba, je ušetrený čas nakupovaním a aj minieme menej, lebo ako každý pozná, keď sa už vyberie do obchodu, tak polovica vecí v košíku je dohodených lebo veď kúpime si, oplatí sa, atď... 🙂

ianitka
8. sep 2015

Ja som ju parkrat vyuzila, ale uprimne, prilis ma to neocarilo. Vela tovaru chybalo uplne bez nahrady, vela bolo nahradneho tovaru - samozrejme s vyssou cenou... takze nakoniec musim este raz na nakup inde, a najma, ked sa rozhodnem nakupovat, vsetky terminy dovozu su vybookovane a cakat za nákupom do dalsieho vecera sa mi nechce.
Takze za mna to az taka stastna forma nakupu nie je, aj ked ju nezavrhujem.

greeny
8. sep 2015

Ja som maximalne spokojna s touto sluzbou a dufam ze bude este dlllho k dispozicii 🙂 1x za tyzden nakupime velky rodinny nakup a dostaneme 2 viac bodov na Clubkartu. Kedze uz viem kedy byva dovoz za 1 Euro, tak si to tak naplanujeme, aby nam to vyslo. Nahrady mi vobec nevedia, vsak ani v kamennom obchode nemaju vzdy vsetko co chcem. Tiez nakupim len co potrebujem, deti mi nic navyse nehadzu do kosika 😉 A to vynesenie nakup az domov je uzasne. Len teda minule som prvy krat reklamovala, lebo Vas pracovnik mi namiesto 3ks broskyn, poslal 3kg 😀 Tak sme urobili broskynovy kolac, no 🙂

lilitela
8. sep 2015

@ianitka Absolutny suhlas a vidis, pani z Tesca si to vychvaluje 😀 . Ja si tiez myslim, ze keby sa vychytali muchy, mohlo by to fajn fungovat. Ale zo skusenosti viem, ze sa nic nezmeni - ked tu bola akcia Billa mesiac, ci tyzden, tak som sa pani z Billy spytala, kedy zrusia tie otrasne blocky, kde maju po "novom", ze aky tovar si kupila, povodna cena a pod nim zlavu - tak si musis prepocitat, kolko vlastne ten tovar naozaj stal a mas okrem toho kilometrovy blocek - napisala mi, ze coskoro, a presiel rok ci dva a blocky staaaaaale rovnake! A pritom kolko lajkov som tam mala pod prispevkom, nebol to iba moj nazor.
No nic, vsak komu vyhovuje, je fajn ze ma taku sluzbu a komu nie, ten pojde osobne do obchodu.

daska_tesco
autor
8. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede a odmenu 15 eurovú poukážku na nákup cez službu Tesco Potraviny domov pošleme: @baxovci
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu a telefónne ´číslo do správy. Pekný deň všetkým!

daska_tesco
autor
8. sep 2015

@monciky Ahoj, môžeš mi, prosím, napísať číslo nákupného zoznamu do správy? Ďakujem, preverím to.

baxovci
8. sep 2015

@greeny mne sa to stalo s pomarančami, že miesto 3ks prišli 3kg 😀 ale tiež som to neriešila, boli v akcii a urobili sme si džús 😉 nikto nie je dokonalý...

daska_tesco
autor
8. sep 2015

Milé mamičky, dnes sa s vami lúčim, stretneme sa opäť zajtra. Ak chcete službu vyskúšať, posielam ešte E-kuponik na prvý dovoz zdarma - platí pre prvý nákup cez službu Tesco Potraviny domov: https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

savory
8. sep 2015

ja som si všimla v našom meste, že chodí autíčko Tesco a je to fakt super služba aj pre starších alebo imobilných ľudí