Ako dávkovať mlieko pri tichom refluxe a grckaní?🙂

katarina9593
8. mar 2020

Čaute baby mame zistený tichý reflux a mame umelé mliečko sunar complex a sunar ar expert... Len malinka mi dnes večer strašne veľa vygrcla... Nemám skúsiť dávať len to zahustenie mliečko alebo ako ste to robili vy poraďte prosím vás... Alebo ci môžem dať jednu odmerku sunaru a dve toho ar sunaru... Ďakujem za rady

weisovameggy4444
8. mar 2020

@katarina9593 moja mala na predpis Beba A.R. tiež veľmi grckala ale ako sme začali dávať toto mliečko okamžite zlepšenie minimálne grcala... treba sa poradiť s pediatrom

katarina9593
autor
8. mar 2020

@weisovameggy4444 a memam jej skúsiť dat 2odmerky ar sunaru a jednu obyčajného

martinals
8. mar 2020

Ahoj my sme mali tiež reflux, do mliečka som pridávala nutriton alebo je ešte aj gastrotus sirup. No nutriton bol u nás lepší, dávala som o trochu menej ako je písané množstvo aby nezapekalo.

katarina9593
autor
8. mar 2020

@martinals no ja budem dávať zrejme len jednu odmerku sunaru a jednu ar

proximaa
9. mar 2020

@katarina9593 my sme mali tiez ar mliecko, taketo dava doktorka na predpis. Ak je reflux, tak si nemyslim, ze ma vyznam davat aj obycajne mliecko a kombinovat ich. Ak to ma pomoct, tak iba ar. Praveze pri roznych kombinaciach by sa mohol zaludok este viac podrazdit

zuzana_ilkova
11. mar 2020

Pokial ma reflux tak nedavaj obycajne mlieko, len A.R. a malo by to prestat alebo sa zmiernit aspon... mne lekarka tiez vravela za sa moze kombinovat obycajne +ar ale to len preto aby som nemusela to obycajne vyhodit ked som ho uz mala kupene.. u nas sa nakoniec nepotvrdil reflux tak sme ho prestali pit ...

katarina9593
autor
12. mar 2020

@zuzana_ilkova no my ho mame potvrdený takže sme presli na AR... No tiež mam aj obyčajný a hovorili ze mam jej dávať jednu odmerku ar a jednu obyčajného ale v nemocnici nám povedali len čisto ar

zuzana_ilkova
12. mar 2020

@katarina9593 ja by som davala len ar mas istotu ze ti nebude grckat ...ved to druhe mlieko mozes predat ak nemas este otvorene alebo niekomu dat podla toho kolko sa ti zvysilo..alebo do kavu ci kolacov namiesto obycajneho mlieka sa da spotrebovat... dospelemu si myslim ze take mlieko neublizi akurat sa z neho pribera :D

katarina9593
autor
12. mar 2020

@zuzana_ilkova dávam len ar no však jednu krabicu mam celu a načatu ci sme používali... Tak uvidíme... No to teraz ozaj nepotrebujem priberať 😂😜

zuzana_ilkova
12. mar 2020

@katarina9593 ved reflux nemusi byt dlhodoby tak mozno este vyuzijes aj tu nenacatu krabicu, myslim ze tie mlieka maju okolo 2rokov zaruku... no ka som zo zaciatku dopijala UM ked maly nevhal vo flasi lebo som stale viac rozrabala ale uz som s tym prestala ked som si uvedomila ze ked z toho pribera maly tak budem aj ja 🙈😂

katarina9593
autor
13. mar 2020

@zuzana_ilkova no však hej jasne možno ju ešte využijem alebo to predám 🙂... No ja sem tam tirz umim cucnut ale tak to je malo 🙂ale radšej sa vyhnem lebo na mňa sa kila z radosťou lepia 😂😂