Umelé mlieko na reflux a koliky

palacinka18
11. dec 2016

Dobry den. Mam babatko zacina 3 mesiac. Musim ho prikrmovat. Ale ma velmi silny reflux- tichy a koliky.
Momentalne prikrmujem Nutrilonom colis-plus ho zahustujem nutritonom.
A sem tam este materske mlieko ale nekaka vobec dokonca ani s rurkou. Co predtym iba rurkou. Davam pribiotika atd
Chcem zmenit mliecko. Prosim o radu a skusenosti. Bud kupim rovno antirefluxne alebo klasicke a zahustim nutritonom
Aka znacka je dobra?
Beba ar alebo beba1
Hipp ar alebo hipp bio
France lait ?
Prosim o rady
Nakolko som zufala. Dakujem!!!

1022015
11. dec 2016

Dobrý,preco zahustujete antikolikove mliko klasickým nutrilonom?
Určite to treba riešiť s pediatrom,moj malý mal ten istý problém,reflux plus kolíky,pil len antikolikove mlieko,plus bio gaia,a niečo na pukanie,dnes je toho veľa.

delmondo
11. dec 2016

@1022015 zahustuje nutritonom, nie nutrilonom

palacinka18
autor
11. dec 2016

Pardon, ano nutritonom. Pomylila som sa

dezire1000
11. dec 2016

@palacinka18 nam sa perfektne osvedcila Beba antirefluxova.Brusko nebolelo,kakal ako mal,spanok na vybornu az tak ze ked mal maly mesiac zacinal nam prespavat celu noc a nebudil sa na papanie.S Nutrilonom mam velmi zle skusenosti pri oboch detoch.Bolest brucha,zapekanie,zvracanie

dezire1000
11. dec 2016

@palacinka18 a za dalsie nutriton obsahuje svatojansky chlieb ci co to a toto nam narobilo problemy ked nam ho doktorka dala na zahustovanie nutrilonu lebo je to tazke na zaludok podla mna

sam2
11. dec 2016

U nas nutrilon katastrofa, ale ked sme dali france lait, tak po bolesti brucha ani znamky a kakal pravidelne. Potom sme presli na hipp bio combiotik od pol roka....
Ale kazde dietatko je ine, co sadne jednemu, nemusi druhemu.... 😊

palacinka18
autor
11. dec 2016

Dakujem baby🙂 ja medzi hentymi sa rozhodujem a teda ci AR alebo zahustovat!

palacinka18
autor
11. dec 2016

Velmi sa dusi aj 3 hnpo jedle ako slinka keby zabehla a nic vzduch ani dnu ani von
Oci vonku biela okolo ust .... no konecna!

kacenka2803
12. dec 2016

Raz som skúsila bebu antirefluksovu a nikdy viac nepríde mi normálne dávať dieťaťu mliečko s kukuričnom škrobom ... skôr sa skús zamerať prečo ma tvoje bábo reflux dúfam že ho po jedle neprebalujes ako to niektoré mamky robia to je najrýchlejší spôsob ako si ho uhnat .... na kolíky je super fenikel aniz a rasca tu si kúpili drvenu nechaj ju vylúhovať vo vode a a tu vodičku daj drobcekovi len tak sa mu drievka prebudia .... bebu ani nutrilon nedávam zleeeee skúsenosti sú strašne ťažké na žalúdok malého s toho zapkalo

palacinka18
autor
12. dec 2016

Nie neprebalujem nikdy po jedle
Dala som dnes bebu ale neviem mam pocit ze jej ti tam este viac beha
Ake si davala mliecko ?

kacenka2803
12. dec 2016

Skúsila som baby love v bio kvalite ale po čase zase ťažké teras skúšam kozie s dm- ka a skúšam aj sunar zatiaľ pozitívne účinky 🙂

palacinka18
autor
13. dec 2016

Aha. No dobre vediet.
A kolko ma Vase babatko?

kacenka2803
13. dec 2016

8 mesiacov má malý