Umelé mlieko počas noci

23. mar 2023

Ako riešite v noci kŕmenie umelým mliekom? V noci prevárate vodu a zarábate mlieko alebo to nejak pripravujete vopred? A aký postup máte pri zarábaní mlieka? Ja dám do fľašky dojčenskú vodu, dam do ohrievača fliaš a ohrievam kým začne bublať, nechám trochu vychladnúť a nasypem prášok. Je to správny postup?

hederamonstera
23. mar 2023

Mam celu noc flasu s vodou v ohrievaci flias a uz len prisypem UM, ked je treba.

Iny zasa mixuje vrelu vodu z termosky so studenou vodou vo flasi(pomer si musis vyskusat dopredu)

Nechas ohrievat kym zacne bublat? Akoze ju nechas varit? Naco? Potom musis dlho cakat kym schladne, nie?

autor
23. mar 2023

@hederamonstera no mala by byť prevarená keď dobre viem

hederamonstera
23. mar 2023

Prevarala som si dopredu. Mala som vzdy 1,5l flasu prevarenej vody na linke a tu pouzivala
Ale zasa dojcensku prevarat nemusis.

sapetka
23. mar 2023

Ja mam pripravenu vodu v teemoske. Takze len nalejem do flase dam mlielo pretrepem a je to. Nemusim nic prevarat ani cakar na spravnu teplotu ani na noc podobne. Taku trpezlivost moje dieta v noci nema

bluemoon24
23. mar 2023

Studena voda v lahvicce, horka v termosce, mleko v zasobniku odmerene. Horka voda do studene, nasypu mleko a hotovo. Mam dve lahvicky, abych nemusela vystrcit nohu z postele :D

autor
23. mar 2023

Jaj ja som ťapa, takže to nemusí byť čerstvo prevarená voda? :D bude ok teda ak teraz si v hrnci prevarím vodu, dám späť do fľašky a potom v noci si len budem z nej odlievať na ohriatie už s mliekom?

kamagma
23. mar 2023

Voda prevarena v termoske ,zmiesam so studenou ,mlieko z davkovaca vysypem a hotovo.

lalala94
23. mar 2023

Mám fľašu s vodou v ohrievačke, čiže len nasypem UM z dávkovača a je to. 10 sekúnd.

hederamonstera
23. mar 2023

Tak tak☺️ kludne dopredu prevar