Ako vyzerá krčok maternice v jednotlivých fázach cyklu?

janka9898
28. aug 2011

ahojte koceny potrebujem poradit uz googlim asi hodinku no nikde som to nenasla teda ak to dobre chapem tak krcok maternice je v case po menstruacii dlhy a tvrdi ako spicka nosu pocas ovulacie sa skracuje a po ovulacii aj do ms je zase dlhy a tvrdi tak nejak som to pochopila
no zaujma ma jedna vec ak spermia oplodnila vajicko a je tehu da sa to zistit podla krcku maternice mate s tmy niekto skusenost? ako vyzera krcok maternice po oplodneni dakujem za odpovede 🙂

sandra077
5. feb 2013

@bordulka tak dufam inak to ani nemoze byt uz konecne by sa patrilo 🙂 dam vediet urcite 😉

katra52
5. feb 2013

@sandra077 ahoj🙂 bordulka ti vysvetlila,ja tiež dúfam,že to dopadne // 🙂 aj ja si prosim skvelú správu 🙂

ivka201fa
28. mar 2013

Chcela by som sa. Spýtať. Či by mi niekto vedel. poradiť. Nijaký spôsob otehotnieť užsa snažím asi pol rokaa stale nič už sa vážne bojim:

zuzuliatko89
5. júl 2013

ahojte, viete mi niektora povedat, ako vyzera krcok pri tehu? makky ci tvrdy? lebo niekde som nasla napisane tak niekde inak..tak uz fakt neviem. viete to niektora najlepsei z vlastnej skusenosti?

petulka_
6. júl 2013

@zuzuliatko89 ja som asi tehotna, uz mi to meska 3 dni a mam aj pozitivny test a krcok mam makky a asi aj trochu otvoreny..ja som citala, ze na zaciatku byva makky a za par tyzdnov by mal byt tvrdy a dlhy..

zuzuliatko89
6. júl 2013

@petulka_ no dakujem za odpoved 🙂 to som potrebovala vediet 🙂)) lebo niekde citam tak, niekde inak... pri provom ma to nejak nenapadlo riesit taketo veci, ze by som podla seba vedela 🙂 a vyssie ci nizsie ho mas? 🙂

petulka_
6. júl 2013

@zuzuliatko89 dost vysoko je..ako ked mam ovulaciu...aj mi to je divne..ale na ceskych forach som sa docitala, ze viacere baby to tak mali 🙂 a myslim, ze na 99% som tehotna, lebo test mi vyssiel pekne aj priznaky mam take ako pri prvom..a ty mas krcok aky?

zuzuliatko89
6. júl 2013

@petulka_ no vyssie ho mam aj ja, akoze tvrdy nezda sa mi taky uplne tvrdy, ale zasa ani makky 😒 a vies mi nejake linky poslat kde si to nasla? 🙂 rada postudujem 🙂 no mne pri prvom tehu byvalo zle, v podstate hned od zaciatku, teraz to nemam...akurat tie prsia su zvlastne teda viac bolave ako pred ms..

zuzuliatko89
6. júl 2013

@petulka_ nieco uz som nasla k tomu 😀

petulka_
6. júl 2013

@zuzuliatko89 napr. tu http://www.emimino.cz/diskuse/poloha-cipku-v-po...
ale asi je to individualne 🙂 mne ani pri prvom nebyvalo zle..pobolievaju ma prsia, stale ma naduva..trochu ma pobolieva brucho ako pred ms..ja som si uz v pondelok nasla na teste uplne slabucku ciarku, ale v utorok a v stredu som ju mala stale rovnako slabucku..tak som mala pochybnosti..vo stvrtok som to mala dostat, ale nic neprislo a dnes okolo obeda som si spravila test a ciarka uz je pekna, ani to nebolo z ranneho mocu, tak este zajtra skusim, ale myslim, ze ms uz nepride 🙂

zuzuliatko89
6. júl 2013

@petulka_ tak to ti gratulujem 🙂 ach ja od 26DC len dusiky 🙂 no co uz....ale tak 32 DC a ms nikde, tak este kusok verim 🙂 a dakujem za ten link 🙂

petulka_
6. júl 2013

@zuzuliatko89 dakujem a drzim palce, aby si bola aj ty 🙂 podla mna este v pohode moze ciarka zosilniet..citala som, ze aj po tyzdnovom meskani bol test negativny a baba bola nakoniec aj tak tehotna.. 😉

zuzuliatko89
8. júl 2013

@petulka_ no dneska sme mali pekne // 🙂

petulka_
8. júl 2013

@zuzuliatko89 supeer, gratulujem 🙂

zuzuliatko89
8. júl 2013

@petulka_ dakujem 🙂

emilia25
19. júl 2013

ahojte baby.este 4 dni a budeme vediet ci mam zas tusaka.v minuly mesiac sme potratili to bolo 23.juna 8 jula som bola na kontrole vsetko v poriadku.no ale v utorok prisiel manzel po troch tyzdnov konecne domkou. v noci sme mali krasny sex ale davame si pozor.lenze mna od stredy alebo stvrtka boli brucho raz jeden vajecnik raz druhy potom cele takou tupou bolestou ze ani neviem kde presne.od druheho porodu a teda kojenia som uz nemala bolestnu menstruaciu ani predtym ma nic nebolelo cele tri roky.tak ja neviem takeho tusaka som mala aj v maji.kvoli tymto bolestiam tak som zvedava.

zuziklc29
14. sep 2013
pipinka3027
14. sep 2013

@zuziklc29 ty koza,to kde di ma supla 😀 citaj a potom ma zaucis 🙂

zuziklc29
14. sep 2013

@pipinka3027 citajme spolu laskoq maaaa

pipinka3027
14. sep 2013

@zuziklc29 ved citame citame ako povinne citanie ale nic zaujimave 😀

zuziklc29
15. sep 2013

@pipinka3027 tak pôjdeme inam 🙂

pipinka3027
15. sep 2013

@zuziklc29 ok 🙂

patrissia
26. jan 2014
lenka19951
14. máj 2014

Ahojte baby 🙂 uz dva mesiace mi meska menzes toto je treti.. Nerobila som si test (bojim sa teraz by mi to velmi nevyhovovalo ale couz) takze ako je to s tym krckom? Mam ho tak ze dociahnem ho ale neviem presne ze ako nizko by mal byt nechapem.. To na gyn som bola pred tromi mesiacmi po menzesi.. Vsetko bolo ok.. Prave sme sa s priatelom rozisli po troch rokoch preto by mi to velmi nevyhovovalo.. Poradite mi? Mam 19 Dakujem za kazdu vasu odpoved 🙂)

satanka1
14. máj 2014

@lenka19951 ako nechápem,prečo si ten test neurobíš...
myslíš,že tým niečo zmeníš? ked nebudeš tehotná ,môžeš mať nejaký iný problém,ktorý sa dávno mohol liečiť

lenka19951
14. máj 2014

@satanka1 uz som ho bola kupit idem na to .. Ufff

satanka1
14. máj 2014

@lenka19951 no ako ?

lenka19951
14. máj 2014

Jedna palicka.. Teraz neviem ci chvalabohu alebo bohuzial no nic zajTra sa objednavam na gyn...

tinulka26
17. máj 2014

Baby keď je krčok hore pride mrcha?

katkavrazelova
21. jún 2014

baby som stoho krcku zmetena 🙂predvcera poobede hore a tvrdy vcera poobede (termin ms)makky pootvoreny a dnes dole tvrdy uzatvoreny on si snad robi co chce 🙂 🙂brusko ma boli bolo mi aj zle v aute co sa casto nestava.... robila som test pred 2 dnami bol neg.vytok kremovy bieli miestami vo velkom mnozstve co mi na to poviete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre