Aké zvieratko máte doma?

monikka22
14. jún 2010

Ahojte rozhodla som sa zalozit tuto temu sama mam nejake zvieratka doma a reda by som vedela co mate doma vy ?ake zvieratka ake su vase postrehy mozme si tu poradit v chovani, pripadne pomozeme niekomu kto sa nieco chovat chysta. Rada by som keby sme tu vytvorili nieco ako "chovatelske okienko". 😉

dajna11
16. jún 2010

no mali sme ju zajednanu od pána z púchova...ale to je pre nás daleko tak sme našli jedneho v komárne...a teraz ten z púchova čo nám ju držal ju surne predáava lebo ide na dovolenku...dáva ju hned prvemu zaujemcovi za 45eu....t.č.0903948047,potom ten z komárna ich má asi viacej....t.č.0907488182....ten dáva za 40eu.a ešte je jeden zo žiaru nad hronom.t.č.0911816819,ten dáva za 30eu. su to všetko asi tak mesačne mládatká 🙂

whiterose
17. jún 2010

@saska.t
ja chovam stafordsirkskeho bulteriera, sice zatial len jedneho, ale toto plemeno 🙂

marianka79
17. jún 2010

ja mám havka yorki sa volá

marianka79
17. jún 2010

toto je on 😵 🙂

nikollette
17. jún 2010

Čivavu a chameleóna 🙂

lussy23
17. jún 2010

Marianka - krásny psík

inkinka
17. jún 2010

@nikollette ako dlho už máte chameleóna? Zaujímali by ma tvoje skúsenosti 🙂
my chováme momentálne dve mačky, ale mali sme ich už aj päť a jednoho psa

nikollette
17. jún 2010

Ani nie dlho... cca mesiac 😉
Hm, čo by som k nemu napísala 😅
Nie je to moc náročné zvieratko, nehryzie, dá sa chytiť aj na ruky, nakolko nie je príliš rýchly, čiže neutečie.
Jedáva hmyz (cvrčky, červíky, muchy....)
Pije vodu ktorú treba striekať rozprašovačom na kamene, sklo a inú výbavu čo má v teráriu.
Akurát že mu v kuse musí v teráriu svietiť svetlo. Dokonca dve. Neviem ako to je presne, ale jedno je UVA, a jedno UVB či tak nejak mi to MP vysvetloval. Hlavne mláďatká to potrebujú na svoj rast.
Krásne mení farbu podľa prostredia. Je to taká ozdoba v byte 🙂

marianka79
17. jún 2010

@lussy23 dakujem 😵 má 5 mesiacov a je to náš dvojkilový miláčik 🙂

marianka79
17. jún 2010

@nikollette jého ako sa spolu kúpu 😀 😅 😵 😉 náš yorki spáva s nami sa nám tam prišmochtí a si myslí že to nevidíme a spííííí 😅

nikollette
17. jún 2010

Aj naša spávala kým nebol malý. Teraz už pomenej, spáva v pelechu, ale občas sa priplichtí v noci tajne k nám do postele 😅

adula3334
17. jún 2010

no nasa civava-civa sa uz nemusi tajne plichtit..uz sme dobojovali,ma to dovelene...
a dnes som si kupila cincilku... 🙂

inkinka
17. jún 2010

@nikollette chameleon je zaujimave zviera...pocula som, ze pri dobrej opatere moze v zajati zit dlhsie ako vo volnej prirode

nikollette
17. jún 2010

Dnes zjedol na večeru 8 velkých cvrčkov. Strašne je pažravý 😅

lussy23
18. jún 2010

Nikolette - máte pekné zvieratká, i zlatučkého synčeka 🙂

nikollette
18. jún 2010

Lussy dík 🙂

lussy23
19. jún 2010

Nikollette - niet začo. Chodím aj dovašej témy a keď budem mať deti, budem aj prispievať. 😎

marianka79
22. júl 2010

http://noviny.joj.sk/z-domova-banskobystricky-k... čo hovoríte na toto ☹ ☹ 😢 asi by mi srdce puklo keby mojmu Yorkimu takto ublížil 😢

nikollette
22. júl 2010

Chúďa havino 😢

traktor
22. júl 2010

ahojte , mi poulicnu zmes rockyho,malinku civavu charlieho, vodnu korytnacku, zakrsleho zajaca, a asi 16 skreckov..pisem asi, lebo sa kotia jak dive..tak moze byt , ze aj viac 😀 😀

traktor
22. júl 2010

@marianka79 som pozrela v spravach..no strasne..

mywiel
18. okt 2011

My ideme zajtra po 2ch trpaslicich skreckov TICa & TACa, mala sa uz nevie dockat. Kupili sme aj umelu gulu, je to nieco ako lopta aby sa mohli prechadzat aj po byte a nestratili sa nam. 😀

mywiel
18. okt 2011
mywiel
19. okt 2011

Nodolatelné ♥ 😵 😀

claudica
19. okt 2011

Kedysi sme mali škrečkov, morské prasiatka, chalani mali takéto "mánie"... aj sa starali, ale časom vymreli. Teraz máme už iba morskú korytnačku a psíka - bígla - Vandu 😉

mimikyky
19. okt 2011

@mywiel my máme škrečka, džungaráka 😉 ...morčiatko,... a zajačika barančeka.... a 4 deti a chlapa 😀 😀 😀 😀

mywiel
19. okt 2011

@mimikyky no ved ja mam 2 deti a o 2ch skreckov sa staram ja, lebo dcérka je este mala, ale zase aspon je veselo doma. 😀

bianka1
19. okt 2011

mi máme doma psíka yorka volá sa Riki a je to náš ,,maznáčik,, 😵

mywiel
20. okt 2011

Nasi TIC & TAC ♥ 😀