Autoškola - problémy s jazdami

lenkavrananova
8. máj 2021

Ahojte dievčatá odhodlala som sa konecne na autoskolu kvôli synovi ktorý je autista musím ho voziť autobusom do mesta do škôlky.Zacala som pred rokom vďaka korone mám skúšky teraz 18.5.Vcera som mala poslednú jazdu a bola to asi najhoršia jazda.Musim si ešte priplatiť niake lebo mi to nejde.Pritom posledné dve jazdy ktoré som mala vďaka korone každú po 2 mesiacoch už mi to šlo a včera des.Hlavne cvičisko nechal ma samu v aute a koniec.Ked sedí pri mne cvičisku dám super a hlavne začala som ľutovať že si ho vôbec robim

jarmila2010
8. máj 2021

Nemáš možnosť si to ísť vyskúšať na cvičisko aj mimo tvojich jázd? My sme mohli hocikedy,keď tam bolo voľné...treba nabrať sebavedomie...

jarmila2010
8. máj 2021

Autoškoly teraz dosť vychádzajú v ústrety svojim žiakom..synovec si príplatok 2 jazdy a 2dostAl zadarmo...pre všetkých je to po tak dlhom čase ťažké...

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@jarmila2010 nemám auto ale pôjdem s kamoškou tak uvidim

siska53
8. máj 2021

@lenkavrananova klud, priplat si jazdy. Ja som spravila jazdu az na 3.x. A medzitym som si radsej platila jazdy. Celkom dost ich bolo, mne ta manualna prevodovka prosto nesedela.. do 18.mas cas si zaplatit hadam aspon 3-5 jazd urcite..

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@siska53 áno hádam bude mať inštruktor voľné niečo bo má toho dosť vela

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@siska53 s tou prevodovkou je to u mňa rovnako namiesto 2 hodím 4

crazy_lazy
8. máj 2021

@lenkavrananova kľudne si radšej doplať aj nejaké jazdy naviac a zamerajte sa hlavne na to, čo ti nejde. Ja som si tiež priplácala jazdy navyše. Ale ja som našťastie vodičák spravila minulý rok v januári, čiže som to akurát stihla pred koronou.Teraz to musí byť dosť o hubu cez koronu. Chvíľu pojazdiť, potom dva mesiace nič...
Ale držím ti palce toho 18.5 😉. Potom daj vedieť ako si dopadla.

crazy_lazy
8. máj 2021

@lenkavrananova pozerám, že si tiež zo Žiliny. V ktorej autoškole robíš vodičák?

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@crazy_lazy dakujem

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@crazy_lazy agila

janai1
8. máj 2021

@lenkavrananova to že ťa nechal na cvičisku samu v aute je úplne normálne... Ved aj na skúške tam sedíš sama... Pri mne od 3. jazdy vždy vystupoval z auta
Keď ti už autoškola robí takéto problémy, tak v reálnom živote to budeš mať veľmi ťažké 🙂

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@janai1 viem že tam budem sama cez skúšky no bola som včera akási nesvoja celý deň hádam nabudúce to bude lepšie

siska53
8. máj 2021

@lenkavrananova no..ved to.. ale oni sa pytaju aj to, ci si sa snazila, ci si chodila aj na jazdy mimo a tak..
My sme mali automat a ked aj budeme auto kupovat, tak jedine automat. To sa potom da, mozes sa na ine sustrdit

denda007
8. máj 2021

Ja som robila vodicak pred 2 rokmi. Bola som v 4 mesiaci tehotenstva a keď som končila u v 8. Po každej jazde som sa cítila strašne neschopne, celý čas som sa bála že bože ako to ja idem jazdiť. Poviem tak veľa robí aj podvedomie. Človek sa casto vystesuje sám. Nebojte to zvládnete nesmiete sa báť 🙂 horšie ako jazdy v autoškole bude prvá jazda sama. Keď si uvedomíte že vám nikto nezabrzdi. Že je všetko na vás. Nenarobíme nič. Chce to len cvik, cvik, cvik. Ak sa bojíte auto s automatickou prevodovkou. Je správna voľba. Držím palce

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@siska53 aj ja chcem automat

lenkavrananova
autor
8. máj 2021

@denda007 ďakujem

eskop
9. máj 2021

@lenkavrananova ja som si tiez platila este 3kondicne jazdy vodicak som robila v decembri uz v 6tom mesiaci tehotenstva.. a pripadala som si neschopna .urobila som na plny pocet a na prvykrat chvalabohu a potom som jazdila parkrat s manzelom a odvtedy super 🙂 milujem soferovat..auto je sloboda

lenkavrananova
autor
18. máj 2021

@crazy_lazy nespravila som cvičisko takže ma cakaju opravné cítim sa na figu všetci spravili cvičisko len ja nie a že vraj dvaja nedali jazdu

crazy_lazy
21. máj 2021

@lenkavrananova prepáč, až teraz som si všimla tvoju odpoveď. No to ma mrzí. A čo konkretne na cvičisku? Ale neboj nabudúce to už dáš. Ja tiež som bola na cvičisku taká nervózna, až mi noha na spojke poskakovala 😇

lenkavrananova
autor
22. máj 2021

@crazy_lazy ako som cuvala do kolmej garáže suchla som kužeľ bola som moc blízko som si zle nadisla a noha mi teda riadne skákala na spojke od stresov

felicita027
22. máj 2021

nemáš možnosť vymeniť inštruktora aspoň na 1 jazdu? Mne v autoškole to veľmi pomohlo keď na začiatku som mala hroznú inštruktorku ktorá ma každú hodinu len zdeptala a vystresovala a potom s druhým inštruktorom a novým prístupom to išlo super 🙂

jarmila2010
22. máj 2021

@lenkavrananova pre mna bolo cvicisko najlahsie...ja som mala stres z aut za sebou na ceste a tam som aj chybila..urobila som jazdu,az na 3x...a na cvicisku ti nemoze instruktor pomoct nejakymi zachytnymi bodmi,kt by si si zapamatala..ze kde sa mas presne postavit,aby si sa trafila?skus sa spytat instruktora...ja som mala v pamati par takych bodov ...a musela som urobit cele cvicisko na komplet na skuske...

jarmila2010
22. máj 2021

...inak,ani synovec neurobil jazdu...takze,ide na druhy pokus..

jana273s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkavrananova
autor
22. máj 2021

@felicita027 s inštruktorom som veľmi spokojna

lenkavrananova
autor
22. máj 2021

@jana273s ďakujem super vysvetlenie

jana273s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkavrananova
autor
22. máj 2021

@jana273s áno viem idem pomaly aj spojku púšťam pomaly

lucinkaboz
27. júl 2021

@halabolka ja som bola na tretej a nemam chut sa tam ani vratit, neviem ovladat auto, este k tomu sledovat co sa deje na ceste, cuvanie katastrofa, pedale ovladal i struktor ja som sa ucila zabočit, aj to kostrbato, potrebujem tak 30 pomalych jazd

katulienkax
27. júl 2021

treba si kupit dobre auto, tie autoskolacke byvaju casto rozhegane ako stare trabanty preto byva casto problem s ovladanim. Neznasam teoriu ze zaciatocnikovi staci stare auto na rozbitie, somarina, stare moze byt ale hlavne nech nie je rozhegane.