Bol niekto na dovolenke v Thajsku s 3 ročným dieťaťom?

aluli
3. sep 2011

Ahojte chceli bysme cestovat s nasim 3 rocnym synom do Thajska do Pattaye,ma niektora mamicka skusenosti s touto destinaciou,hlavne co sa tyka hygieny,zdravotnej starostlivosti atd.Velmi pekne dakujem za odpovede.A. 🙂

vanesska
4. sep 2011

ahoj... prave som hladala nejaku temu ohladom cestovania do thajska s mensim babom no a nasla som tvoju otazku... 😉 no my sme s batohom na chrbte pochodili uz nejaku cast azie a konkretne v thajsku sme boli uz 3x nejake ostrovy samozrejme bangkok a potom sever... na thajsku je super to ze si mozes bez problemov a za dobry peniaz vybrat z celej skaly sluzieb od uzasnych rezortov az po batuzkarske hostely a za rozumnu cenu to iste sa tyka aj stravovania a inych sluzieb... v strednej triede sa daju najst ozaj utulne a mile rezortiky ciste s krasnymi zahradami bazenmi otvorenymi restauraciami vsade fontanky vycistene chodnicky usmiati ludkovia a pritom taka rodinna atmosfera 😉 takze ozaj na europskej urovni... co sa zdravotnej staroslivosti tyka lepsie hotely maju svojich lekarov inak zdravotna staroslivost v thajsku patri k jednej z najlepsich v azii daju sa tam najst nemocnice a lekari na europskej urovni. my sme nikdy zdravotne osetrenie nepotrebovali nastastie takze z vlastnej skusenosti neviem povedat... nepises ci chcete ist s cestovkou alebo solo... kazdopadne pattaya je nieco ako mallorka v europe hlavne kopa nemcov takze tomu zodpovedaju asi aj sluzby takze myslim si ze s hotelmi a zdravotnou staroslivostou nebude najmensi problem 😉 peknu dovolenku 😵