Búrlivé víno

labelo
1. jan 2013

všetci nezamestaní z Ordinácie 😀 ,ktorých nemali kam vopchat v seriali Horuca krv ...zatial nič moc 😖

mata1001
2. feb 2013

@sirinka aj ja uz viem ako si to myslela ty 🙂 precitala som si to zle...a az po poslani som si to precitala 2X a pochopila som ze ako si to myslela ty...no nevadi trochu som sa zamotala ale snad chapes ze co myslim... 🙂

labelo
autor
2. feb 2013

no ale Ninku by už niekto mohol aj prezliect,chodi stale v tom istom outfite 😝 ,mne tam lezie na nervy tá Dora ako sa stale priblblo usmieva a chova sa ako 15 ročná pubertačka 😀

monika15
11. feb 2013

joooooooj baby tak oni zabiju mojho super herca heheheheheheheheh
uz to ani nebudme kukac ;) heheheheheh

bikam
11. feb 2013

Mne ide na nervy zvučka toho seriálu, lepšie povedané "spev" Nely Pociskovej. Spieva úplne neprirodzene. Radšej prepnem, kým neskončí úvod seriálu, potom už pozerám, je to celkom zaujímvé.

mimikyky
11. feb 2013

@monika15 ak myslíš Mňahončáka, tak ten prežije, nedávno sme boli točiť komparz do tohto seriálu, a bol s Hilmerkou na súde živý a zdravý 😀

labelo
autor
11. feb 2013

zomrie Peter alebo nie? čo myslite?
mamartinka ako je to možne,že nie si v tejto téme a nehadzes sem obsahy? 😀

labelo
autor
11. feb 2013

@mimikyky
jéj už som si všimla,takže prežije 😀

mamartinka
11. feb 2013

@labelo 😀 bohuzial som o tejto teme doteraz nevedela a nepozeram to ani.Neako mi tema unikla 😀

labelo
autor
11. feb 2013

@mamartinka
skus vyhrabat aspon tie obsahy prosím 🙂 dakujem

miskap2111
11. feb 2013

@mimikyky Jéj! Tak nám potom povedz, keď bude ten diel, kde budeš! 🙂 Mám rada ten seriál. Jeden z mála, ktorý ma naozaj v poslednom čase zaujal.

laurinkadanielka
11. feb 2013

aj ja rada pozeram, tento serial,Nina odide, do Francuzka,a Daša, ma milenca v Bruseli a Inge bude riaditelkou, vo firme aspon, niečo som vam popisala, obsahu čo bude.

labelo
autor
12. feb 2013

@mamartinka
čo tie obsahy?nevies najst?

mamartinka
12. feb 2013

@labelo budu do vecera.Pokusim sa aspon 😉

mamartinka
12. feb 2013

@labelo pre teba Streda13.02 Dorota vysvetlí Martinovi, kto stojí za Nininou falošnou výpoveďou. Martin si uvedomí, že Ninu odsúdil neprávom, no možno je už neskoro. Nina viní otca, že jej pomáhaním na polícii zničil život. Ivan sa dozvie, že s Martinom mala vzťah. Stvrtok 14.02 Eva navštívi Petra v nemocnici, obom toto stretnutie urobí radosť. Ich spoločnú harmóniu však naruší Dáša. Tá má s Petrom úplne iné plány - potrebuje jeho svedectvo, aby mohla stíhať Ninu. Martin žiarli na Ninu, ktorá trávi všetok svoj čas s Andrém. Zdá sa, že tentoraz jeho ponuku na stáž neodmietne. Piatok 15.02 Martin je frustrovaný z toho, ako dopadlo stretnutie s Ninou, namieri si to do baru, kde sa nečakane objaví Karin. Tóth sa stretne s Ivanom kvôli predaju vinárstva. Ivan však nastolí svoje podmienky, ktoré Tótha ako aj Ingrid nemilo prekvapia. Pondelok 18.02 Martin sa dopočuje, že Nina odchádza do Francúzska a premkne ho strach, že by sa už nemusela vrátiť. Ivan sa chce sa spojiť so Simonetovou rodinou a vinárstvo si ponechať. Inge musí Tótha presvedčiť o rýchlej kúpe polovice podniku, inak by mohol celý ich plán stroskotať. Utorok 19.02 Peter podpíše v nemocnici reverz, aby mohol byť doma so svojou rodinou. Netuší, že doma nie je všetko tak, ako si predstavoval. Jakub povie babke Viere, že videl, ako mama v Bruseli pobozkala kolegu. Viera priamo konfrontuje Dášu - má v Bruseli milenca? Streda 20.02 Nina zostala vo Vínnom len kvôli záchrane svojej odrody a chce napadnuté bobule oberať ručne. Pleseň sa však napriek jej veľkému úsiliu šíri ďalej. Robo podozrieva Evu z nevery, slovne ju atakuje. Eve sa podarí pred Robom ubrániť, no jeho hnev si odnesie niekto iný. Stvrtok 21.02 Martinovi sa ozve Alica, ktorá za ním pricestovala do Vínneho. Jej prvé kroky vedú do vinárstva, kde má Martin ambulanciu. Stretáva tam Ninu, ktorá jej ambulanciu pomôže nájsť. Nina je svedkom Alicinho telefonátu s Martinom, po ktorom im obom zamrzne úsmev na perách. Piatok 22.02 Slávo si začne robiť nádeje, že by mu otec mohol zveriť riaditeľské kreslo vo firme. O to viac je sklamaný, keď toto miesto dostane Inge, s ktorou Slávo odmietne pracovať. Igor na neho tlačí, aby prácu zobral, Inge neverí a treba na ňu posvietiť. Ako sa napokon Slávo rozhodne? Snad som aspon trocha pomohla.Dalsie obsahy nabuduce.

monika15
12. feb 2013

@mamartinka super super davaj davaj 🙂 hihihi

labelo
autor
12. feb 2013

@mamartinka
si super 😀 vdaka

lenka3007
13. feb 2013

baby, ten roznerov maly syn (syn toho Petra co je teraz zrazeny) nehra ho zas iny chlapec??? ci uz som zblbnuta z tolkych deti v tolkych serialoch????

zlatovlaska123
13. feb 2013

@lenka3007 je to stále ten istý chlapec
mne sa seriál veľmi páči, teraz to trocha síce domotali s tým zrazením Petra, ale tak uvidíme čo bude ďalej...
neviem, čo tu všetci kritizujete Nelu, vidím to len na závisť, môžeme byť radi, že máme niekoho tak talentovaného ako je ona 😉 dnes na Slovensku už nevyrastá toľko úspešných hercov ako v minulosti...je to skvelá speváčka, koniec koncov svedčia o tom jej úspechy 😉 a tiež aj herečka 😉

laurinkadanielka
13. feb 2013

@lenka3007 a je to v skutočnosti syn Labudu, mladšieho 😉

zlatovlaska123
13. feb 2013

@monika15 @labelo tie obsahy( čo pridáva mamartinka)sú odpísané z časopisu Euro televízia, tiež si dopredu prečítam aspoň v skratke čo sa bude diať 😉

monika15
13. feb 2013

@zlatovlaska123 heeej 🙂 Diki moc, ja nemam pristup na ten casopis :(((((
tak som rada ze pridava hihii 🙂)))))

mamartinka
13. feb 2013

@zlatovlaska123 nemas pravdu 🙂 Nieje to eurotelevizia ale z programu netu.

laurinkadanielka
13. feb 2013

@mamartinka, ale tie obsahy čo sem davaš su, ozaj pisane aj v eurotelevizii 🙂 aj ja si to tam čitavam 😉

dadka1010
13. feb 2013

@zlatovlaska123
@mamartinka
@laurinkadanielka Asi všade píšu ten istý obsah, ale aj ja ho čítam v Eurotelevízii, týždeň popredu 🙂

mamartinka
13. feb 2013

@laurinkadanielka
@dadka1010 moze bit.Ale ja som v zahraniciu tak nemam kde euroteleviziu kupit 😉

zlatovlaska123
14. feb 2013

@mamartinka áno mám pravdu, je to takto doslovne písané aj v eurotelevízii 😉 takže je jedno, či z netu alebo z časopisu, oni dajú všade ten istý stručný obsah 🙂