Cena použitého spodného prádla

16. júl 2022

Napísal mi klasicky nejaký úchylák, že kúpi moje použité spodné prádlo. Čisto zo zvedavosti som sa ho teda spýtala, akú sumu si predstavuje. Vraj 5 eur. 😂😂😂 Baby, odpadla som. Nikdy som nepredala svoje použité spodné prádlo, vždy si z týchto chlapov iba spravím srandu, ale to naozaj, tie čo predávajú, predávate svoje gaťky a podprsenky za takéto smiešne sumy?

amonet
16. júl 2022

akoze 5€, žgrlavy uchyl, dam 1 gatky za 100€ ked je frajer😅😅😅😅

a nie pouzite spodne pradlo ani plavky nepredavam ani nedarujem, vyhadzujem pride mi to nehygienicke

deti95060810
16. júl 2022

za jedny použité gaťky 5 e? však to je aj dosť...
predáš 5 ks a máš na menší nákup ....

marca12
16. júl 2022

@deti95060810 moje nove gatky stoja viac ako 5 €, v mojom pripade by som pekne prerobila

huginko
16. júl 2022

@marca12 nové možno, použité asi nie... 🙂

lesana25
16. júl 2022

@marca12 takže predávaš ako si kúpila? 😂

deti95060810
16. júl 2022

@marca12 však mu nedám nové... ale také už čo sú riadne ojazdené... 😀

evaachesa
16. júl 2022

Mne písal už 2x...je to úchyl...vôbec som sa ani na sekundu nezamýšľala že mu niečo predám. Najskôr chcel nové (reagoval na nový tovar v inzeráte), pretože ja použité spodné prádlo (nohavičky) nepredávam, no hneď mi písal že môže byť aj používané, či mu nepredám aj nosené. Vtedy som pochopila o čo mu ide. O pol roka písal na ďalší môj inzerát. 🤨🤮

autor
16. júl 2022

Určite mu nechcem nič predať, príde mi to nehygienické, ale tá suma ma teda pobavila. 😄 Moje spodné prádlo tiež stojí ďaleko viac a ,,ojazdené” hneď vyhadzujem, lebo nebudem zbytočne hltiť skriňu sprostosťami, takže 5 eur je ozaj smiešna suma. 😄 len ma zaujímalo, že tie čo už takto predali (neodsudzujem), či sa to ozaj pohybuje v takýchto sumách.

liljana
16. júl 2022

Mozno kupuju znackove obnosene pradlo pre second hand. 🙂

janai1
16. júl 2022

Noo chlapík je uchyl a ešte aj žgrloš 😀 takéto veci sa predávajú tak za 100€+ 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huginko
16. júl 2022

@elizabet173 no to áno, pre niekoho určite... 🙂😂

tykat
16. júl 2022

Tak jedna vec je obnosene a druha pouzite (nevyprane). Su uchylaci co presne po takom idu a su ochotni zaplatit viac 😏
Inak ad sekac, minule taka dama predomnou v rade kupovala krajkove body ...toto by som v sekaci v zivote nekupila.

vifoncitta
16. júl 2022

Kamarátka predala...za 200e 😃

positive
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. júl 2022

@positive 😄😄😄 nerozmýšľam, dotyčného som už dávno poslala do teplých krajín, pobavilo ma to, tak som to sem pridala aj s otázkou čisto zo zvedavosti. Zarábam nadštandardne, nepotrebujem takýto druh pasívneho príjmu, ale aj tvoja konšpirácia ma na druhú stranu pobavila, čakala som, kedy niekto takýto príde.

gleep1
16. júl 2022

@vifoncitta no ale to už je pekná suma, za 5 dni 5 použitých nohavičiek a 1000€ v kapse… ty kokso veď tak sa dá zarobiť riadny balík, to je lepšie než sa niekde kurvit, vedia lahke dievky o tomto druhu zárobku? 😝

vifoncitta
16. júl 2022

@gleep1 hahaha 😃😃

positive
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. júl 2022

@positive že sa zo zvedavosti pýtam? 😄 pýtam sa, lebo 5 eur mi príde ako dosť nízka cena, vždy som si predstavovala, že také veci sa pohybujú v trojciferných sumách. A účelom tejto témy je aj pobaviť. Neviem, čo je na tom blbé a nepochopiteľné a prečo by som hneď mala chcieť predávať svoje gaťky. 😄

positive
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
16. júl 2022

Keby tie sumy boli trojciferne, tak je ponúk plný bazos... Iba žeby neboli ;)
Nejaka instagram modelecka s onlyfans fanklubom možno také sumy môže žiadať (a dostat ich nemusí). Ale anonymnemu nicku na koňovi sa bohužiaľ ujde len jedna papierová (ber to ako všeobecné konstatovanie, nie ako hejt voci tebe)

brembo
16. júl 2022

@gleep1 otázne je,či je v 5€ zahrnuté i poštovné😂. A neviem v akej cene sa pohybujú nové,to by musela kupovať veľmy lacné. 😂😂😂 A je riadny držgroš,keď chce ešte i patinu😂.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zenulkaaa
5. nov 2022

Hygienicke alebo nie.. no kaslala by som na to.. ved nie ty, ale on si to bude chytat.
A ked by blbecek zaplatil, tak nech ich ma. Ale 5€ Mi pride smiesna suma. Ak ich tak strasne chce, tak nech si priplati..