Cestovanie z Bratislavy do Revúcej, keď mám negatívny test

5. nov 2020

Môžem z BA cestovať autom do okresu Revúca 11.10. , mám neg test keďže nie sú obmedzenia pre negatívnych . V Revúcej neprebieha testovanie .

veronikaszabova
5. nov 2020

Mozes, ak budes mat neg.test z druheho kola celoplosneho testovania

fokuska
5. nov 2020

@veronikaszabova V BA nebude druhe kolo a ani v Revucej nebude druhu kolo... tak odkial a naco test? Ten treba na vstup do cervenoho okresu.

autor
5. nov 2020

@veronikaszabova ano testovať v BA a ani v Okrese Revúca sa nebude a testy sú platne aspoň zatiaľ 14 dni

fokuska
5. nov 2020

Tak aky mas potom problem, ked vlastne vies ako to je? :D

autor
5. nov 2020

@fokuska uistiť sa či sa nemýlim .

veronikaszabova
5. nov 2020

@fokuska a anonym - ale cesta bude cez cervene okresy

mirage
5. nov 2020

Tak aj ja sa spytam.. Zajtra - my z BA.. aj s detmi - vsetci mame neg. testy - mozme ist na jeden den do okolia BB?

fokuska
5. nov 2020

@veronikaszabova Z BA do Revucej sa dostanes v pohode juznou trasou mimo cervenych okresov. Preco by mala byt trasa cez cervene?

@mirage Napr. tu https://domov.sme.sk/c/22525556/plosne-testovan... mas mapu. BB je cerveny okres, budu tam mat druhe kolo testovania - ano, mozes tam ist, ale len s testom z druheho testovania.

mirage
5. nov 2020

@fokuska dakujem.. cize my zajtra teoreticky mozme ist hocikam, kde nie je cerveny okres..

autor
5. nov 2020

Pre všetkých ,pani na hygiene síce povedala že sa môže cestovať ale ak len prechadzas cez červene okresy nebola si istá odpoveďou. Treba napísať i -meil počkať na odpoved a v prípade zastavenia sa preukázať tlačovom .

katarinka289
5. nov 2020

Test z prveho kola plati do zajtra. Ten kto na prvom testovani nebol,ma predlzeny zakaz vychadzania az do dalsej soboty,ten kto nepojde na druhe testovanie,nemoze ist do druheho okresu.Dobrovolne testovanie bude k dispozicii v kazdom okresnom meste.Tak sa chodte otestovat aj napriek tomu,ze sa nejedna o celoplosne testovanie