Chcem si vyskladať šatník s kvalitnými kúskami

mariaairam1990
8. apr 2023

Baby potrebujem poradiť s novým šatníkom 🙂👒

Po materských "dovolenkách" v teplákoch 😁🙈 prišiel čas aj na mňa. Chcem si vyskladať nový šatník z kúskov, ktoré vydržia dlhšie ako 2 vypratia. Poraďte, ktoré značky sa vám pri nákupoch osvedčili, ja som za tie roky nejak stratila už prehľad. Hľadám kvalitné basic kúsky, ktoré po pár vypratiach nevyblednú, nepretočia sa švíky, nezožmolkujú a udržia tvar. Uprednostním nákup cez e-shop. Hľadám tričká, rifle,nohavice, šaty...
Ak máte overenú značku, poteším sa vašim tipom ❤️Ak niekde majú dobré zľavy poteším sa ešte viac 😁 lebo potrebujem nakúpiť komplet všetko.
Ďakujem a želám krásne sviatky 🙂

zmrzlinka2021
8. apr 2023

@mariaairam1990

odporucam napr. saty zn. Closet, najdes aj na aboutyou aj na zalando louge

petamich
8. apr 2023

@zmrzlinka2021 Closet je/su moja srdcovka 🙂

petamich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
8. apr 2023

@zmrzlinka2021

@petamich Closet London? Velkostne sedia dobre?

petamich
8. apr 2023

@beata_k ano 🙂 vies co povedala by som, ze su kusok mensie, resp. ja som dolu kusok sirsia ako hore a tym padom si musim kupovat vacsie, ked nechcem byt ako hurka, neviem aku skusenost ma @zmrzlinka2021

jedine co mi nesedi je ten styl co vyzera ako sukna siroka a top (hoc su to saty), hrozne ma to rozsiruje a ten pas mam vysoko a tym padom skaredu siluetu mi to robi ale tie bodycon alebo tie co maju akoby prestrihnute vpredu, tie su perfektne a uz ich mam fakt roky

pinkgirl
8. apr 2023

Pozri aj Chantall, majú aj kamenné predajne. Nájdeš tam pekné kúsky.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
8. apr 2023

@beata_k ja súhlasím s @petamich , radšej treba o číslo väčšie ale ja mám veľkú riť 😂

beata_k
8. apr 2023

@petamich
@zmrzlinka2021 😄dakujem za radu

camelie12
8. apr 2023

Na Zalande maju pomerne dobry vyber znaciek za prijatelne ceny.
Napr. rifle Marks&Spencer, tricka s dlhym rukavom zn. Anna Field, Pieces a Esprit.
Doprava aj vrátenie tovaru je zadarmo, casto mavaju aj rozne zlavy 😉

gondyo
8. apr 2023

Tričká, blúzky esprit,rifle tom tailor,marks & spencer,bielizeň skiny

dzt
8. apr 2023

Kvalitnú vec nájdeš aj v h&m a zare či reserved (len sa musíš poriadne popozerať) 😉 Základ ako modré rifle, čierne nohavice, biela-čierna-farebná blúzka, sako- to všetko by si tam nájsť mohla. Zainvestuj do koženej nadčasovej bundy, kožených bielych tenisiek a dobrej kvalitnej kabelky ktorú zladiš ku všetkému 🙂

lubhomira
8. apr 2023

GANT 🤩👌👌

kika52621
8. apr 2023

@petamich odkiaľ berieš inšpiráciu na kapsulovy ja chcem tiež len neviem čo mám kúpiť?

ibrunova
8. apr 2023

Mňa by zaujímalo, kde kúpim také veci, z ktorých netrčí pupok, sú také šik, padavé.. A nohavice, ktoré sú dostatočne dlhé a nie obtiahnuté ako legíny.. Idem popozerať, čo ste tu poradili 👍

dzt
8. apr 2023

@ibrunova hľadaj rifle s vysokým pasom, ak chceš široké (tie take teraz moderné) tak pozri mom jeans. A blúzky pozor- ak chceš širšie, neber svoju veľkosť, zober o čislo väčšie. Ja mám doma blúzky od 36 po 40 🤷🏽‍♀️😂

petamich
8. apr 2023

@kika52621 vies co kedysi pred rokmi som dostala knihu, ze Ako byt sik ako Parizanka a tusim to je nejaky predchodca kapsuloveho satniku (alebo ako to povedat), aj ked kapsulovy je asi este kusok viac minimalisticky 🙂 tak odtial sa inspirujem, nahodou som ju otvorila, ze ci ju neposuniem dalej a veru nie, mozem ti poslat nejake fotky z nej ak chces

janulka1802
8. apr 2023

Ja mám rada celkom aj zaru, aj keď treba hľadať, lebo prevažne tie kúsky sú o ničom a to buď strihom alebo materiálom. Mám 2 kabáty, ktoré ozaj nosím veľmi rada a majú
skvelé zloženie. Saká sa tam tiež oplatia, mám tuším 6 a potom zopár šiat, sukní. Ďalej mám rada zn. Massimo Dutti, niečo mám TH, Gant, Guess, sem tam Lindex, Mango. Ideálne, keď si nájdeš tú svoju značku a potom už ideš na istotu.

ibrunova
8. apr 2023

@dzt rifle sú mi komplet všetky krátke.. Večný môj problém.

domiklik
8. apr 2023

@mariaairam1990 benetton, burberry

dzt
8. apr 2023

@ibrunova niekde máš aj na vyber dĺžku, napr h&m má aj 32ky

kika52621
8. apr 2023

@petamich kľudne pošli

sabinka022
8. apr 2023

@mariaairam1990 Ja mam rada znacku Tatuum.

olimuc
9. apr 2023

Boss, RL a TH su pre mna mix na eleganciu a bluzky a množstevny tovar S.Oliver, Esprit Marks spencer a GAP … ale priznám sa … mala som 10 rokov rifle s Primarku a milovala som ích … ale už nerobia ani ten model a kvalita išla strašne dole
@dzt ja kupujem iba 34 alebo 36 v klasických obchodoch su mi tiež vsetky krátke, Only ma take číslovanie… ale neda sa na nich úplne spoľahnúť mám 34 a su mi krátke zalezi od modelu, GAP ma a potom drahšie znacky

ibrunova
9. apr 2023

@dzt 32 dĺžka je mne krátka ☹️

vivuska666
9. apr 2023

Sem sa pripnem 🙂

vivuska666
9. apr 2023

Este ma napadlo sa spytat v tejto teme. Baby a viete o nejakej znacke ktora ma take basic veci ale kvazi z teplakoviny? Jednoduche biele tricka ale su take jemnejsie. Mikiny. Uz dloho hladam taketo oblecko aby som aj do officu mohla vybehnut. Budem vdaca ak poradite.

anonymous87
9. apr 2023

Ja mam velmi rada TH. Kedze som male pivo, ich 32 mi ako jedna z mala sedi ako rit na serbel 👌
Taktiez mam este z tych lacnejsich rada Only a Vero moda (v mojom pripade petite) 🙂

dzt
9. apr 2023

@olimuc ty si taka vysoká? Tak to ti verím že s nohavicami musíš mat problém. Jedine ich dole spustiť