Čo pre vás znamená objatie?

katkahascakova
19. máj 2017

Ahojte 🙂
Čo pre vás znamená objatie? Ako dlho by malo podľa vás trvať?
Ďakujem za odpovede. 😉

wolfin
19. máj 2017

objatie ako prejav lasky? sustrasti na pohrebe? surodenecke? trosku divne polozena otazka....

lorela
19. máj 2017

@katkahascakova V závislosti od situácie je prejavom náklonnosti, radosti, podpory, súcitu. Od krátkeho letmého objatia až po pár minútové.

katkahascakova
autor
19. máj 2017

Som jediná, ktorej príde ako keby sa objatie stáva iba pozdravom? Trvá asi tak do 3 sekúnd a už to je len také "aby bolo".. mám rada dlhé úprimné objatia. Ako ste na tom vy?

@lorela Ďakujem pekne 🙂

@wolfin Myslela som to ako prejav lásky 😉

lilyianka
19. máj 2017

@katkahascakova podla toho ake objatie mas na mysli...take priatelske nejak znesiem,ale nemusim to...nerada sa objimam....samozrejme vynimkou je moj muz,kde to objatie potrebujem,je dlhsie,silnejsie a citit z neho,ze som v bezpeci a lubi ma....ine objatia mi netreba

katkahascakova
autor
19. máj 2017

@lilyianka ja sa rada objímam, ale samozrejme nie s cudzími ľudmi. Myslela som napr. rodinu, priateľov, známych.. takým tým 3-sekundovým objatiam sa vyhýbam.

mia265
19. máj 2017

Dieťa, manžela objímam dlho a stále,ale od iných mi je nepríjemné. Ani to trojsekundové,neviem...

tyelde
19. máj 2017

Ja objatia neznášam, okrem dcérky, ostatným tolerujem na privítanie a pri gratulácii, inak nie...čiže čo najkratšie

katkahascakova
autor
19. máj 2017

@mia265
@tyelde
Ďakujem vám. Myslela som, že neexistujú ľudia, ktorí sa neradi objímajú 😅

mia265
19. máj 2017

@katkahascakova Ja milujem objatia,ale len s manželom a synom, nie,že nemám rada objatia,len od ostatných mi je to nepríjemné. Nalepiť sa na tetu,alebo čo ja viem koho,je mi to divné...

katkahascakova
autor
19. máj 2017

@mia265 Aha, tak už rozumiem. A s kamarátkami?

lilyianka
19. máj 2017

@katkahascakova v objati od inych ako od muza nic necitim....nic mi to nedava?praveze je mi to neprijemne a take mi to pride neuprimne...ako krd mi niekto podava ruku a len tak ledabolo ze mi ju ledva stisne...to tiez neznasam....ak je stisk pevny ok...to beriem....so suridencami ani s rodicmi sa tiez neobjimam....kazdy mame toho svojho partnera,kt.nas objima 😉

sazumak
19. máj 2017

Ja tiež len deti a manžel, prípadne dobré kamarátky a ľudia, s ktorými sa cítim dobre 🙂 Ináč, nemám rada, keď sa niekto dáva moc blízko do mojej osobnej zóny, alebo nedajbože by mi chytil brucho, keď som bola tehotná...to mohol len manžel a dcérka. Vadilo mi to aj u rodiny, sestier...

katkahascakova
autor
20. máj 2017

@lilyianka Dobre, tak keď to berieš takto, tak rozumiem. Tiež nemám rada, keď si s niekým podávam ruku a on mi ju ledva stisne. Ale to je niečo iné ako objatie. Samozrejme, nebudem objímať cudzích ľudí na ulici len tak. 😉

katkahascakova
autor
20. máj 2017

@sazumak Ďakujem, to chápem. Aj keď to beriem ináč, je to každého názor. 😉