Darček na Vianoce pre polovičky

aduska121
9. nov 2017

Ahojte co kupujete svojim polovickam pod stromcek? Mne dajako dosli napady

warholette
10. nov 2017

Muz chce novy Xbox, takze dostane ten, plus parfem a mozno nejake oblecenie. Okrem toho som mu uz kupila (a zabalila) elektronicku zubnu kefku, ale neviem ci z tej bude taky nadseny ako z toho xboxu 🙂

osky
10. nov 2017

Ja som prave vcera nakupila oblecenie-kedze sme uz planovali vynovit ho,tak vianoce su na to ako stvorene.
Som sa vyblaznila a veru nechala som tam cely Mailand 😂

pasikavamacka
10. nov 2017

kupila som mu bluetooth bezdrotove sluchadla na behanie

terezka1947
10. nov 2017

@osky no ja tiež plánujem vylepšiť manželovi šatník,daj tip na nejakú dobrú stránku kde nakupujes,dakujem

osky
10. nov 2017

No ja cez net nie.
nedoverujem tomu.este max.z casopisu kde to mozem vratit bez problemov...neviem,net som este neskusala.
Ale nakupujem casto v C & A-ale tam pozeram na kvalitu a tak lebo nie vsetko je dobre.ale maju tam aj vyrobky z cistej bio bavlny,vlny...skratka treba pozerat.
Aj v sant olivier-to je trosku drahsi obchod ale zase kvalitny.alebo turek,new yorker...
Podla toho co hladas.
Vcera mali v c&a 25 percentnu zlavu uplne na vsetko- nahodou som na to nadabila a super nakup.
Doma pomeram.podla inych veci a co nesadne ,bez problemov vratim....

danula2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aneta55
12. nov 2017
Používateľ aneta55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od aneta55.

Odporúčam pri nakupovaní vianočných darčekov prečítať tento článok 🙂 http://www.magazinzena.sk/nakupujete-na-vianoce-5-tipov-ako-usetrit-pri-nakupoch-cez-internet/