Divoká jazda - podcast

23. aug 2022

Ahojte baby, počúvate niektoré podcast divoká jazda? Aký máte na nich názor ? Na môj vkus tá Ivet je až moc otvorená. Skoro v každom podcaste tam hovorí, ako sa vyspala s nejakým chlapom, že ani nevedela, ako vyzerá. Alebo hocikde, hocikomu otrčí:D ako, ja nie som žiadna puritánka, ale na jej vek by sa mohla krotiť. Mám radšej jauuu, p.s. to bolelo, ale počúvam aj túto divokú jazdu, aby som si spríjemnila cestu do práce :D a niekedy sa fakt pri tomto podcaste pristihnem, ako znechutene sa pozerám :D máte aj vy niektoré podobný názor alebo som len ja fajnová?:D

dadis
23. aug 2022

Ano, rada to pocuvam, Ivet za otvorenost obdivujem a vobec nesudim. V epi o festivaloch mali take divoke prihody z IG, ze urcite je takych divosiek medzi nami ako ona viac 😃.. ja sama seba vnimam v sexualnej oblasti niekde v strede medzi Ivet a Diou ( ta je na mna prilis upata 😅) Jauu PS je take "slusnejsie", tiez si rada vypocujem.. najradsej podcasty pocuvam pri behu, niekedy sa aj nahlas zasmejem 😂😂😂

autor
23. aug 2022

@dadis ano, to aj ja som sa naucila pocuvat tie podcasty:D na jednej strane si poviem, ze chudinka, ved aj ona v konecnom dosledku chce lasku a dobrého frajera. Ved aj ja som par rokov dozadu bola divoka a tiez mam za sebou aj divoke zazitky :D len ked chce najst partnera na urovni, tak by sa nemala podla mna tak prezentovat:D ale tak je pravda, ze je uprimna a na nic sa nehra 🙂

queen_mary
23. aug 2022

Tak ivet ma uz vyse 30 rokov, a ak bola vacsinu tej doby single, tak si to musela poriadne uzit. Ja mam tiez radsej ps jau to bolelo - divoka jazda by obcas dojde taka uskriekana 😅 ale mam pocit, ze divoka jazda obsahovo trosku prekonava uz evelyn a polnisovu. (Aj ked sa mi to mozno iba zda, lebo divoka jazda je fakt extrovertna a taka surovejsia). Este je celkom fajn podcast sexualna vychova - ale ten uz je odbornejsi🙂

autor
23. aug 2022

@queen_mary super, dakujem za tip ❤️🙏