Tipy na zaujímavé podcasty

111linda
6. aug 2021

Ahojte, aké počúvate podcasty? Ja momentálne odporúčam Kriminálne spisy, Profil zločinu a Tri neznáme. Dajte nejaké vaše obľúbené 😊

buberova
6. aug 2021

Doktor má Filipa.. pre mňa top top top aj keď nie som zdravotník..

evkamotka
6. aug 2021

Obcas si zapnem biskupa halka. Je fakt dobry

slecnabe
6. aug 2021

Lužifčák ♥

anitka_4
6. aug 2021

Ja počúvam luzifcak, 20 tisíc míľ pod humorom, jau PS: to bolelo, buca talks, sexuálna výchova, na gauči s nasklee, rozhovory zkh, dobré ráno, chod do, Vražedné psyche, doktor má Filipa, Očami farmácie, Inteligentné investovanie, Boris a brambor, svetlo uprostred tunela, bez receptu, fashion session, bez modrín, ľudskosť, menzes, #domovotomnezavolam, medzi nami, Sabo sebou, lava podcast

kkovacovak
6. aug 2021

@111linda aj ja odporúčam doktor má filipa. Zaujímavé, zábavné, s nadhľadom a hlavne názory na pacientov z pohľadu lekárov. Niektorým čo sa stále len sťažujú to môže dosť otvoriť oči a ľudia môžu vidieť pozadie toho čo často nevidia 🙂

rooberta
6. aug 2021

Vrazedne psyche, doktor ma filipa, jau ps to bolelo

lululucy
6. aug 2021

Ja pocuvam vrazedne psyche, kriminalne spisy a teraz som zacala s ceskym podcastom Krimi přibiěhy. Vyhladala som si na nete aj Algor mortis, tiez cesky, ale to som zatial nestihla popocuvat

kkovacovak
6. aug 2021

@111linda ešte odporúčam opravdové zločiny ale nie je to každého štýl keďže je to o skutočných vraždách z celého sveta a dosť obrazne popísané

111linda
autor
7. aug 2021

@kkovacovak toto znie parádne tie opravdové zločiny ☝️🤔 budem sa potom isto báť 🙈🙈

marticka85po
7. aug 2021

Za mna doktor ma filipa a Vrazedne psyché 😊

saja1
7. aug 2021

Vedator 🤓 a skoro vsetky vyssie spomenute 😂

erickatt
7. aug 2021

baby , tie kriminalne spisy. Pocuvala som to cez expres radio a vzdy mi vyplo a akoby sa nevedelo nacitat. Ani na wifi ani cez data. Je chyba u mna?? Ci blbne to viacerým

rooberta
7. aug 2021

@erickatt asi u teba je chyba, mne to islo aj cez expres stranku aj cez podcasty.

erickatt
7. aug 2021

@rooberta ďakujem. Skúsim cez podcasty este

111linda
autor
7. aug 2021

@erickatt ahoj, ja počúvam cez Spotify a všetko v poriadku 😊

erickatt
7. aug 2021

@111linda prosím, posles mi link? Sak toho je vela 🤦‍♀️🤦‍♀️

111linda
autor
7. aug 2021

@erickatt toto je ono 😊

erickatt
7. aug 2021

@111linda ďakujem

mondolina
25. sep 2021

Dievčatá kde nájdem prosím nejaké psychologické podcasty? ďakujem.

trinity888
28. dec 2021

@111linda ja počúvam Kriminálne SK prípady

minutka
28. dec 2021

Marakua a travelistan su moje top