Počúvate podcasty?

natycaga
15. mar 2020

Ahojte, teraz, keď sme doma zavretí a mame oveľa viac času , čo robíte? Ja počúvam viac ako predtým podcasty. Je to fakt super, človek si pri tom aj oddychne, aj sa niečo naučí . Da sa to počúvať pri varení, upratovaní, pri zaspavani...
Z tých mamickovskych tem sa mi veľmi páči podcast -Na rodičovskej dovolenke, Pažravo, Mam podcast...
Temy o vzťahoch- Talkslow, V ženskom rode...
Temy marketing- Tony Dubravec podcast a Podnicast...
Počúvate aj vy? Dajte tipy.

liz_lemon
15. mar 2020

cez telefon to pocuvas? da sa to aj na PC?

natycaga
autor
15. mar 2020

@liz_lemon ano cez telefón. Stiahnes si cez Google play obchod nejakú aplikáciu, napríklad Spotify a počúvaš . Ja si dam mobil do vrecka, sluchadla do uší ba zehlim 😁

evickova
15. mar 2020
kate_cs
15. mar 2020

Jasné, na podcastoch pri uspavani krpca fungujem už dlho.
Mám rada podcasty: Lužifčák (veľmi svojské a dlhé rozhovory), Houpačky (rodičovstvo), Dobré ráno (spravodajstvo), Denník N podcasty (spravodajstvo), ZKH rozhovory, Dejepis inak, Medzi nami (ženské témy).
A ešte audioknihy Dominik Dán.
Počúvam cez Spotify, alebo na IPhone v appke Podcasty.

natycaga
autor
15. mar 2020

@kate_cs ja toho Luzifcaka nemusim, rozprava o ničom a ma nesympatický hlas 🥴 ale každemu sa paci niečo iné, v pohode. Dik za tipy 🌺

katulik123
16. mar 2020

jaaaau, Ps:To bolelo
Vtipný podcast na rôzne ženské témy 🙂

kate_cs
16. mar 2020

@natycaga joj, vieš ako som ho ja nemusela? Ani počuť som ho nemohla. Ale potom ma zaujal niektorý z jeho hostí a vypočula som si to a zrazu som si nejako zvykla a zistila, že rozpráva aj celkom rozumne 😀 A každý mame iný vkus, veď je samozrejme, že sa nebude každému páčiť to iste.

nerya
16. mar 2020

@natycaga presne! Obaja sú mi taký nesympatický, vypočula som si len jeden ich na YouTube s mirom a dosť 😀 nikdy viac

Ináč ja ficim na Polniske s Evelyn, Boris a Brambor sú super tiež a to ja nie som dáky športový fanúšik, ale toto ma baví a ešte Slyšíme se? Od Davida Vanička, či vychováva s partnerom dvojičky 🙂

dzejsik
16. mar 2020

pravidelne, manžel najradšej púšťa Braňa Závodského

miss_pavlova
16. mar 2020

@kate_cs rovnako 🤩 najprv som pozrela len jeden, strašne mi liezol lužina na nervy, neznášam nadávky... Ale totálne som sa namotala a pozerala odvtedy každý 😁 niektoré som videla dvakrát, lebo ma to bavilo 😁 darmo, nuda v robote 😂 ale ja to kukám aj youtube, mne ten obraz chýba 😶

natycaga
autor
16. mar 2020

@nerya zo začiatku som tiež pocuvala Evelyn s Polniskou, ale ten ich afektovany, vyrehotany prejav mi vadí, ani tie názor y mi nesedia...Boris a Brambor, no....Boris estw ako tak, ale ten Gaborik nie je moc inteligentný, miestami som sa citila trapne pri počúvaní. V princípe mi vadi, ze oni su mediálne znami, tak ich ludia pocuvaju a pritom su ovela kvalitnejšie podcasty, len nie su tak medializovani...

majkaaa318
16. mar 2020

mne sa v poslednom čase ako podcast zapáčila relácia Pohotovosť (RTVS) o rôznych chorobách, niektoré témy sú veľmi zaujímavé
radšej mám keď sú podcasty nahraté kvalitne, lebo niektoré amatérske ani nedopočúvam do konca, keďže im nie je dobre rozumieť

nerya
16. mar 2020

@natycaga hej no, na začiatku boli lepšie, teraz už v podstate baby akoby nasilu vymýšľali, ale ja to beriem ako také oddychovky na dvojhodinovú cestu z roboty, vypnem, sem tam sa zasmejem 🙂 ale rozhodne poskusam tie čo tu boli pospominane 🙂