Domáca epilácia IPL prístrojom Philips Lumea

bleee
28. dec 2013

Ježiško mi doniesol tento prístroj a dnes som ho vyskúšala. Na môj typ pokožky mi odporúčali intezitu svetla 4-5, dnes som zvládla ruky na stupni 3, občas 4 a podpazušie len na stupni 3, potom to už pálilo. Myslíte, že bude mať epilácia efekt aj pri nižšom stupni? Nie je to len strata času? Aké sú vaše skúsenosti? Poprosím písať len tie, ktoré majú skúsenosti s IPL

polina1989
14. dec 2014

ahojte prosim vas chcem s spýtat .... dnes som pouzila lumea SC2008 ale v navode pisu že baterka vydrži po nabiti 4-5 mesiacov a mne po hodine vypla ... vam sa to tiež stalo?

kachna127
15. dec 2014

@pupinka108 g uz je predana?

sisiplank
6. jan 2015

ahojte kočky, mne ježiško doniesol philips lumeu essential 1991 to je verzia len na telo, a ja som chcela tú čo je aj na tvár, ktorú som si nakoniec aj kúpila, takže ak by niektorá chcela predám ju za 195€. Ešte zabalená, neskúšaná, lebo som ju chcela vrátiť. Philips má teraz akciu 90 dní na vyskúšanie a vrátenie peňazí, len som lenivá ísť na druhý koniec dediny na poštu...
Inak som sama zvedavá či to pomôže a či to nebude vyhodených 400 evri 🙂

141517
26. jan 2015

@dadalinka15, Ahoj ja by som ju od teba kúpila 🙂

141517
26. jan 2015

@pupinka108 Ahoj,ja by som ju kúpila od teba 🙂

1982zuzka
9. feb 2015

@bleee
@lizusik
@catherine275
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako hodnotíte ten prístroj po roku používania? Väčšinou som videla iba pozítivne referencie ale od nikoho kto ho mal viac ako mesiac dva. Je to dosť veľká investícia tak si nou chcem byť ista. Ďakujem

catherine275
9. feb 2015

@1982zuzka no ja sa priznam ze ju nepouzivam. Nemala som cas a treba ju pouzivat pravidelne ale mozem povedat ze zo zaciatku pri pravidelnom pouzivani som bola maximalne spokojna bolo vidiet na nohach ze su tam vacsie "mapy" kde chlpky nerastli. Dufam ze sa coskoro dokopem k jej pravidelnemu pouzivaniu

1982zuzka
9. feb 2015

@catherine275 dakujem za rýchlu odpoved a iba na nohy si ju používala? ktorý typ presne máš?

catherine275
9. feb 2015

@1982zuzka na nohy, na podpazusie a tiez okolie bikín. Neviem presne ktora to je uz ju mam dávno. Asi ju pojdem vyhrabať a zacnem znova. Zaberie to dost casu

diorka
12. feb 2015

Baby PHILIPS SC1991 IPL stoji 195,- mate niektora skusenost s tymto pristrojom, lebo 400,- je pre mna vela, len tento je s kablom, tak neviem 😉

peteva85
13. feb 2015

Baby, dnes mi dorazila Philips Lumea Precision Plus (SC2008/11) chcem sa Vas spytat ci ste medzi pouzivanim tohto pristroja miesta len vylucne holili, alebo aj epilovali s epilatorom?
@diorka Ten kt si napisala vydzi kratsie, ma menej zableskov a co som citala recenzie tak tie lacnejsie velmi nefunguju.. ale vies, kym nedoskusas- nevies.. Ja som zainvestovala 419€, no dufam ze to neolutujem..

myskagrey
17. feb 2015

@pupinka108 ahoj je ta ponuka este aktuálna? Dakujem 🙂

anenka79
21. feb 2015

@peteva85 neepiluj!!! Ked si vytrhas chlpky aj s korienkami co ma potom ten laser zamerat? Len holit!!

anenka79
21. feb 2015

Zdravim! Pridavam moju skusenost.
Lumeu, tu vyssiu radu aj s nadstavcom na tvar, mam od decembra, 2 roky som vahala, ci ju kupit kvoli tej vysokej cene. Mam za sebou 6 cyklov a spokojnost velka. Necakala som zazraky, skor naopak, ale uz aj ked mi to zostane take ako teraz, tak budem spoko.
Podpazusie islo dole najlepsie-aj najmenej bolestive(vobec). Tam mi vyrasta mozno tak 6-8 chlpkov.
Nohy v podstate tiez bezbolestne, tam ich rasi viac, ale ono je to aj dost narocne trafit kazdy kustik koze.
Bikiny-tak to bolelo celkom, ten prvy krat najviac, potom uz vzdy menej a menej, lebo sa spaluje vzdy menej chlpkov. Tam mi uz tiez rastie omnoho menej.
Tvar-asi polovicka je prec.
Typ som tmavy, plet mam hnedu, nie bielu a chlpky hrube a cierne. Vysledky zacali byt vidno po druhom pouziti. Krasne hole miesta. Ono vlastne tie chlpky rastu stale, ale su jemnucke a minimalne, pohladom ich nevidno. Tak necakajte uplne bezchlpu kozu, ale nie su take ako boli.
Povodne som sa mohla holit kazdy den. Teraz mi netreba ani raz do tyzdna. Viem ze to vyznie ako reklama, ale ja lutujem akurat to, ze som to nekupila skor.
Na tej tvari to tolko nezabera, ako aj pisala babenka vyssie, ale na hrube cierne chlpky to funguje super. A samozrejme treba na to trpezlivost a pravidelnost, ale zase 15 min raz za 2 tyzdne je pohoda. Tesim sa na leto 🙂.

knedlik544
11. mar 2015

@polina1989 ahoj. ja mam tiez pristroj lumea. svietila som sa uz treti krat a tiez sa mi vzdy po cca hodine vypne. ono v tom navode je to tak blbo napisane. pise sa tam ze plne nabita lumea vydrzi 4-5 mesiacov bez pouzivania. potom ju treba nabit. doba ktoru vydrzi pri pouzivani tam nie je napisana. tiez som sa tomu cudovala. aj ti to pomaha?

ivanaxy
24. mar 2015

@lejka314
ahoj, čitala som tvoj príspevok ohladom IPL pristroja, zvažujem kupu. ako teda oplati sa zato dať peniaze?
dik Ivana

diorka
25. mar 2015

Baby, ja som si kupila tu najlacnejsiu Lumeu, je aj s kablom, ale 400,- som jednoducho nechcela za to vysolit. Stihla som aj tu 3 mesacnu skusobnu dobu. Zatial som ju pouzila 3x, pod pazuchami mam uz len par chlpkov, na nohach mapy, kde nemam, ale pride mi, ze rastu pomalsie, urcite na to treba cas. Oblast bikin, tak som len raz skusala, cize vysledok zatial ziadny. Zatial nelutujem

myskagrey
25. mar 2015

@diorka a mas uplne tmavé chlpky? Rozmyslam ci by mi to na nohách chytalo, kedže nemam čierne
Dakujem za odpoved 🙂

diorka
25. mar 2015

@myskagrey ahoj, ja mam tmave 😒

anenka79
26. mar 2015

@diorka ahoj, mne prave oblast bikin isla najlepsie dole.
Mam teraz 7 pouziti za sebou, celkovo som spokojna, ale uplne bez chlpkov to nie je. Niektore vyrastaju stale. Ale holit mi treba uz len obcas a aj to len tych par, takze v porovnani s tym co som mala je to 80% uspech.

polina1989
27. mar 2015

@knedlik544 ahoj dakujem ti za info, mne to uplne super pomaha robim si to pravidelne a už nemam skoro žiadne chlpky . ja som to mala strasne hlavne nohy mne sa az zapalovali a zarastali do kože. pod pazuchami už nemam skoro nic a nohy su o 95% lepsie , myslim si, ze ked mne to pomohlo pomoze vsetkym lebo ake som ja mala nohy nema asi nikto :D

ajabaja
10. apr 2015

@martinatavodova ahoj, hladampodobne ako ty pred rokom 🙂
nasla si? co sa ti osvedcilo? vdaka za info 🙂 velkavdaka

myskagrey
10. apr 2015

Baby, zaberá to aj niekomu kto ma iba hnedé chlpky? Nema niekto odskúšané? Nechcem riskovat ze si to kupim a nebude mi to chytať :/
Dakujem 🙂

namislena
13. apr 2015

@anenka79 ahoj anenka reagujem na toj prispevok ohladom Lumei ipl,pises ze si velmi spokojna.
ja mam velky problem z ohlpenim hlavne na krku a na brade velmi ma to trapi a obtazuje,su vela pozitivne hodnotenia na tento pristroj.
prosim ta nspises mi ci ta pokojnost u teba pretrvava aj po tej dlhsej dobe a ze aky typ lumei presne mas myslim aj cislo.
a este musim povedat ze chlpky mam cierne no pokozku nemam porcelanovu bielu,mam tmavsiu pokoku Bude to velky problem?
dakujem ti velmi pekne za tvoj cas,a odpoved

ajabaja
13. apr 2015

@namislena dievcata, aj ja horlivo cakam na spravy 🙂
mam uz lumeu vo virtualnom kosiku, no este stale neviem, ci je to to prave... ale nepoznam alternativu, kt. by mi mohlapomoct :(
vdaka za vas cas...

anenka79
15. apr 2015

@namislena ahoj, spokojnost pretrvava, akurat medzi 4 a 6tym ozarom som nevidela uz vacsi rozdiel, tak som zvysila vykon (z 3 na 5). Momentalne mam 8 cyklov za sebou, oblast podpazusia je najlepsia, tam mam da sa povedat skoro vsetko prec, oblast bikin asi na 85%, nohy - obcas cosi kdesi rastie, ale tie sa mi fakt zle robia, nevies, kde si bola a kde ti este rastu, kedze sa to ma robit na oholene chlpky...ja som tie posledne razy uz neholila, lebo potom fakt neviem, kde treba, kde este rastu. Aj hornu peru mam uz ok ako som zvysila vykon. A inak ani ja nemam porcelanovu kozu, som prirodzene tmavsia, na tvari celorocne, nikdy nie som uplne biela.
Typ mam SC2006/11.
Drzim palce ak sa do toho rozhodnes ist.

namislena
15. apr 2015

@anenka79 dakujem ti velmi pekne ,velmi pekne,myslim ze si to objednam alebo sa pôjdem osobne popytat knam do elektra,dufam ze to bude ucinne aj premna,lebo som naozaj v koncoch.
mna trapi hlavne krk a brada,dlho som vahala ale nakopla si ma a idem do toho.
urcite sa ozvem ked budem vydiet prve vysledky.
prajem vsetko dobre,a dakujem

anenka79
15. apr 2015

@namislena no nemas za co, je to fakt otrava a toto aspon zabera aj ked to stoji cely majetok. Tiez som 2 roky vahala, cakala a teraz po druhom babatku som to teda kupila, aj ked s tym, ze to budu asi fest vyhodene prachy.
Dufam ze budes spokojna, nech sa ti to aspon co najviac minimalizuje. A hlavne trpezlivost a pravidelne kazde 2 tyzdne, skor netreba, vyskusala som aj to, ale ziadne urychlenie to neprinieslo. A pozor na znamienka, tam by som nesvietila.
Plus ja som zacala v decembri, kedy som najsvetlejsia, teraz uz ma chyta slnko dost, tak aj tam sa ti moze znizit ucinok. Urcite sa priprav na viac opakovani.
Tak este raz drzim palce 🙂.

1lulu1988
28. apr 2015

A ma vyznam si ju kupovat ak sa liecim na stitnu zlazu ? 🙂

leanice
30. apr 2015

@diorka ahoj Diorka, ked hovoris, ze si si kupila najlacnejsiu Lumeu, aj s kablom, kolko si za nu dala? Je rozdiel ci je s kablom alebo nie? Kabel das len do zastrcky a ides, nie? :D
@ukulela ahoj ukulela 🙂 prosím ťa ako si ty spokojna s remingtonom? Pouzivala si ho potom este?

A baby, prosim Vas, ako to vlastne funguje? Ked si to kupim, ako dlho mi to vydrzi? Nevypali sa ta ziarovocka, ci cez co to svieti? Predsa len je to dost penazi, tak nechcem si za rok kupovat dalsi… Dakujem 🙂