Domáca epilácia IPL prístrojom Philips Lumea

bleee
28. dec 2013

Ježiško mi doniesol tento prístroj a dnes som ho vyskúšala. Na môj typ pokožky mi odporúčali intezitu svetla 4-5, dnes som zvládla ruky na stupni 3, občas 4 a podpazušie len na stupni 3, potom to už pálilo. Myslíte, že bude mať epilácia efekt aj pri nižšom stupni? Nie je to len strata času? Aké sú vaše skúsenosti? Poprosím písať len tie, ktoré majú skúsenosti s IPL

tinika
20. mar 2024

@monik1505 a uznali vam? bo mne konči zaruka teraz v aprili :( a či uznaju neviem :( ale tiez na začiatku som dala dve nohy vp ohode teraz jednu a musim čakat boj e to horuce. Kde ste kupovali vy? ja na alze

lucka243
21. mar 2024

pravdepodobne je to bezne opotrebenie, aj mne sa zacala skor prehrievat a cim dalej, tym viac sa cas skracoval, mne ponukala predavacka predlzenu zaruku a ked som odmietla, tak sa pousmiala a povedala, ze ona by to nepodcenovala :D

tinika
22. mar 2024

@lucka243 ja som kupovala online a ta predlzena zaruka stala dalsiu 100 a čo viem tak prisiel potom mial ze ak sa zaregistrujeme na phillpis bude predlzena zaruka ale zial nič k tomu uz neviem najst

tinika
22. mar 2024

@lucka243 a fakt pouzivam 2 roky raz za mesaic maximalne aj si spomeniem tak nech sa na mna nezbnevaju ale stroj pouzity ani nie 24x a uz opotrebenie :(

tinika
19. apr 2024

ahojte mate skusenosti aj s inou značkou ako philips? dnes mi volali ze nemaju stale moj pristroj z autorizovaneho servisu a mozem si vybrat ja inu značku v tej cene alebo doplatim rozdiel. pozeram jedne je este lacnejsi a ma este viac nasad a vraj aj na odstranenie akne a ma aj chladenie

tinika
22. apr 2024

@monik1505 ved to ze predkolenie a čakat predkolenie a čakat :D dnes mi dosla nova :D dala som si uz priplatit predlzenu zaruku takze super budem kludnejsia

moma1126
23. apr 2024

Prosim vas mam za sebou 10te osetrenie a vysledok nulovy miestami len malicke fakt male flaky ze mi chybaju chlpky inak stale rastu ani vysledok zeby o nieco riedsie boli ako to je mozne dodrzala som vsetky instrukcie ktore boli dane prve 4osetrenia kazde dva tyzdne a potom raz za mesiac a nic mam cakat dalej ci sa udeje zazrak alebo zbytocne vyhodenych 400€

nikuska5322
23. apr 2024

@moma1126 ja si to robím pravidelne každý druhý týždeň od cca októbra a rozdiel teda vidím mám redšie chĺpky na nohách aj pod pazuchou kde tu a sú oveľa jemnejšie aj tie chĺpky … tam je odporúčanie raz za mesiac podľa potreby ja si to robím každé dva týždne

lucka243
24. apr 2024

@moma1126 aj ja som robievala každé dva týždne asi polroka, a potom raz za mesiac, teraz niekedy aj tri mesiace a viac vynechám, lebo už nie je treba, akože mám také plôšky, ktoré som asi nezachytila každý raz - väčšinou okolo znamienok, tam buď epilátorom pinzetovým prejdem, pripadne pinzetou tých pár ks

jana88888888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zojaaa
16. máj 2024

@jahodka1633 ahoj, presne take nohy som mala aj ja po lumea epilacii. Prosim ako sa toho zbavit? a mohla si sa epilovat dalej?