Hľadám gynekológa v Nitre. Poradíte mi?

lubenka0806
2. máj 2011

Ahojte..hľadám si v Nitre nového gynekologa, no neviem sa rozhodnúť..ževraj dr. Garay je veľmi dobrý. Na internete som sa dozvedela aj do doktorovi Jánovi Kováčovi. Mal by byť v Nitre na Mostnej ulici..neviete ako to u neho chodí, aké sú poplatky a aké má vybavenie??

bosacka
5. júl 2014

@viva13 áno, časenky. teda ak sa nechceš za 7e objednať. a čo sa tyka uharcek/gilan, tak doktora mas oficialne uharceka, s nim podpisujes zmluvu a niektore dni ho "zaskakuje" gilan, takze system, priestory, sestricky su rovnake

viva13
6. júl 2014

@bosacka aha a ked si chcem preniesť kartu stáčí ked zavolám alebo osobne musím prísť Gilanovi/Uharčekovi, alebo musím ísť terajšiemu gynekologovi?nevieš?dakujem

bosacka
6. júl 2014

@viva13 neviem isto, bolo tak, ze si musela novemu, ten ti da papier ze ta vezme a s tym pôjdeš k staremu, ktory ti potvrdi, ze ta vyradil a da vypis z karty. aspoň tak bolo

viva13
6. júl 2014

@bosacka ok dakujem

viva13
7. aug 2014

Ahoj, chcem sa opýtať chodíte niekto na gynekologiu do gynekologickeho centra k Uharčekovi alebo k Gilanovi? potrebujem poradiť dakujem za odpoved

violacelus
21. aug 2014

@lubenka0806 Ahoj, vieš mi prosím povedať či je mudr. obert aj pôrodník? resp. či ,,rodí,, v NR?

lubenka0806
autor
22. aug 2014

@violacelus ahoj, neviem či je aj pôrodník. V tomto neviem poradiť. Čo sa týka ostatných gynekológov, tak som chodila ku Garayovi, potom som však prestúpila ku Kozárovi, pretože som si musela vybrať. Je pravda, že je taký svojský, ale jeho prístup mi nevadí. Zvykla som si, teraz si aj zažartujeme. Veď každý sme nejaký. Tiež sa ma pýta či nechcem otehotnieť a prečo nie, že mám najlepší vek a pod. Treba odpovedať a je to. 😉

viva13
15. dec 2014

Ahoj prosím je tu niekto ktor chodí Gilanovi/Uharčekovi prosím IP dakujem

vernka
26. jún 2015

ahojte chcem sa Vás opýtať koho teda najviac zo spomínaných lekárov odporúčate...MuDr, A. Obert neprijíma ...:( poraďte mi....čakám bábo a neviem si nikoho zohnať..:( a tak aby sa ani veľa neplatilo...Ďakujem 🙂

dadulajda
27. jan 2016

Baby viete mi dat kontakt na dr. Kozara??

viktorologia
7. júl 2016

Ahoj baby, viete mi poradiť?
hladám nejakého gynekológa v NR ale dobrého, ktorý má záujem liečiť. Predtým som chodila jednému ale v inom meste a ten bol neochotný. Mám problém s chronickými mykózami a možno je to aj doktorom, ktorý mi len niečo predpísal a neurobil ani stery a vyšetrenia. Fakt hľadám normálneho a dobrého gynekológa

Ďakujem

klara333
26. aug 2016

@viktorologia ja chodim ku Kovacovi na Mostnej. Odbornik je to velmi dobry, len niekedy je s nim tazsia komunikacia, miestami posobi, akoby celu situaciu zlahcoval, sestricka mava tiez svoje dni. Ale problem vyriesi, vysetruje precizne, ma sono v ambulancii.

gabika2015
22. sep 2016

ahojte, aky mate nazor na Dr. Uharceka?

viktorologia
22. sep 2016

@gabika2015 nakoniec som zacala chodit uharcekovi, zatial som spokojna robi vysetrenia a vyzera ze sa snazi o starostlivost co sa o byvalom lekarovi nedalo povedat. Co davam uharcekovi ako minus je dlhe cakanie a system caseniek. Odsedim si tam vzdy aspon 2hodky. No asi to bude tym ze som bola predtym zvyknuta na objednavanie

gabika2015
23. sep 2016

@viktorologia Ahoj, dakujem pekne za odpoved. To dlhe cakanie ma velmi nepotesilo, ale som rada, ze si s panom doktorom spokojna, najdolezitejsie je to, ze je to dobry odbornik. Podla Teba o kolkej sa tam oplati prist? Na stranke ambulancie som videla, ze vacsinou zacinaju o 8, len neviem, ci to tam nemaju otvorene uz okolo 7.

viktorologia
30. sep 2016

@gabika2015 za malicko. Ja osobne som stale neprisla na chut tym casenkam, no prides rano o pol7 daju ti casenku a sestricka ti povie o kolkej no ja chodievam v pondelok poobexe po 16 a dufam ze ma niekde pichne vtedy tam je menej. No da sa objednat na hodinu za poplatok tusim 5€