Je tu nejaká obeť podvodníka z Bazos.sk?

kiwi82
14. jún 2011

Musim aj ked nerada priznat, ze som naletela podvodnikovi. na bazos.sk som dala inzerat, ze kupim kociar concord do 120 euro. a ozvala sa mi pani slavka, ze mi ponuka za 100 euro concord neo. chcela, aby som jej peniaze previedla na ucet, tak som aj urobila. no a dnes som citala upozornenie na zenu, ci muza, nevime, co robi tieto veci, ze ponuka tovar, ktory nema, zhrabne peniaze a tovar a ani svoje peniazky nikdy neuvidite. patrala som na nete a zistila som, ze som uz asi 10 podvedena pravdepodobne tou istou osobou. podla cisla uctu a podla mena majitela uctu by malo ist o tu istu osobu. neviem, co dalej.... zvazuje podanie trestneho ozamenia. ak ma niektora podobnu skusenost, prosim ozvite sa. dikes.

laska201
25. mar 2019

Nikdy neposielam peniaze skor.Vsetko tiez na dobierku.Ale nechapem zeny ktore chcu peniaze na ucet este skor ako ma clovek vec doma.Vyhovorky tipu objednali a neprebrali su uplne mimo lebo posta im to vrati spet.No kupujuci je vzdy vo vecsom riziku ako predavajuci.

tomi16
27. mar 2019

baby ozvite sa kto bol okradnutý a poslal peniaze na c.u. podvodnika SK 26 1111 0000 4380 4018 , je to v rieseni

matkamich
2. apr 2019

@wieruss do akeho casu je prosim mozne vratit peniaze?

dilino
23. jan 2020

@janka2732 KARMA JE ZDARMA oklamala teba neskôr oklamu ju to mi ver stálo sa mi podobne čo tebe tiež ja jedna maička na bazoši oklamala o 50 eur vysmiala sa mi a tiež škodoradostna a po 3 mesiacoch oklamali ju o veľku sumu penazi každemu sa všetko vráti špine hnusnej to mi ver.

joja55
23. jan 2020

@tomi16 ahoj. Ako to dopadlo s panom???

tomi16
24. jan 2020

@joja55 ahoj, tak policia po nom išla. Vola sa Jozef Zabojnik, je z Nitry. Prihlasili sa este dalsí dvaja, ktorých okradol, podali trestne a ich okradol o podstatne vyššie sumy ako mna. Chodia mi od policie listy, teraz je to uz odstupene na Sud do Nitry. Mozno ho odsudia, mozno nepride, ale aspon mu trosku podkuria debilovi.

joja55
24. jan 2020

@tomi16 no snad ano. Hajzlik jeden

leeo
24. jan 2020

Tiez ma oklamal jeden z BA. Ale bol to natolko hlupy clovek, ze mi pisal z mailu so svojim menom. Tak som po nom patrala na nete. Nasla som ho aj na fb, kde zabudol, ze ma ucet, lebo bolo vidno, ze ho roky nepouziva. Tak som si na zaklade tych par slabych info vymyslela pribeh, vdaka ktoremu mi peniaze vratil, lebo nevedel, ze blufujem 😁. Bol to nejaky zivnostnik s dlhom voci statu. Skratka stalo sa, ale som rada, ze mam peniaze spat, hoci neslo o velku sumu, proste nemam rada, ked niekto berie niekomu nieco, co mu nepatri. Tiez mal v pazi, ked som sa mu vyhrazala trestnym oznamenim. Tak snad aj vas pribeh dopadne dobre, drzim palce.

tomi16
26. jan 2020

@leeo no super,to musel byt nejaky amater. Ale apon ze ti vratil peniaze. Mnohe z nas dopadli horsie

joja55
26. jan 2020

@leeo myslim, ze nedopadne... mne od roku 12/2017 nic neposlal....ale aspon dostal pokutu 200€ od okresneho uradu kedze sa u mna tym zapodieval len urad

leeo
26. jan 2020

@tomi16
@joja55
Mna velmi stve, ze na hovadiny stat peniaze ma, ale zeby si zriadili nejake policajne oddelenie na taketo priestupky, tak to nie. Ved by si mohli zarobit na pokutach presne tak ako maju radi. Hlavne, ze ked statu niekto dlzi euro, tak dobre ze ho nezatvoria

tomi16
27. jan 2020

@joja55 skoda ze len 200 dostal pokutu. Ked denne okradol niekolko ludí len po 50 eur, ta to ma na haku, lebo sa mu to aj tak vplati nie?

joja55
27. jan 2020

@tomi16 to ano. Ale myslim, ze aj tak nezaplatil.

matias33
12. máj 2023

@kiwi82 ta co ta podviedla bola nikola kochova?