Kávovar Jura alebo Delonghi

zuzka2244
26. dec 2014

Ahojte. Chcela by som sa Vas spytat, ci mate niektora doma kavovar Jura alebo Delinghi. Rozmyslame, ze by sme nejaky kupili, ale zatial sa nevieme rozhodnut. Je to dost velka investicia, tak si chceme dobre vybrat. Ak by ste mali s nimi niekto skusenosti, budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem

cucoryedka
5. dec 2018

ahoj 🙂 my mame delonghi magnificu, poloautomat, s mlyncekom, slape uz viac ako 4 roky, kava super, kupujeme cerstve zrna, a melie si to kavovar sam, len maly detail, ktory sme si uvedomili s manzelom, az pri vlastnom kavovare, ma strastne vela "cesticiek, zakuti", kadial tecie kava, a je tazke to vycistit, v prirucke je pisane, "nedavat do mycky", ani casti, kt. by sa dali mohli dat, tak to pracne cistime, pre lepsiu predstavivost otvoris dvierka, dvierka zvnutra sama dutinka (technicky uplna zbytocnost), a aj samotna zberna nadoba na vodu pod tryskami, uplne zbytocne zahyby, dizajner sa musel vyjasit statocne, kamoska to napr. riesi tak, ze ma pod tryskami hrncek, z kt. tu vodu po zapnuti/vypnuti kavovara, kt. sa kavovar sam vycisti, z hrnceka vylieva...
takze za mna delonghi spolahlivy, ale ma svoje muchy 🙂

damoska
7. jan 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ako často ho čistite? Nosíte ho niekam do servisu, alebo to robiš po domacku sama? Má ten kávovar aj napenovač na mlieko?