Keď si autor zruší diskusiu

eva112014
5. okt 2018

Ahojte! Čo si myslíte o tomto? Ľudia pýtajú o pomoc, pýtajú sa na názory a potom tú celú diskusiu zrušia. Ani neviete z tých príspevkov, či tá osoba vôbec si z toho niečo vzala. Tie príspevky keby zostali mohli ešte "padnúť na úrodnú pôdu" pre ďalšieho čitateľa s rovnakým, či podobným problémom. Vnímate to ako stratu času? Tí ľudia sú citlivý? Alebo sú ....

erikavesela
5. okt 2018

@eva112014 podobnu otazku som polozila aj ja
Citaj

eva112014
autor
5. okt 2018

@erikavesela Super! Ďakujem! 👍😃

matazirafa
5. okt 2018

@eva112014 asi teraz konkrétne narážaš na tú pipinu co neznasa frajerovu dcéru? Lebo ona to zmazala lebo všetky ste jej ponúkli o jektivny pohľad na vec a možnosti riešenia, a nie hejtovamie nenávisť a frflanie v ktorých chcela podporiť

montemotherone
5. okt 2018

@eva112014 ja osobne si o tom nemyslím už nič. Ak mám pocit, že môžem poradiť poradím, a zvyšok ma nezaujíma. Je to len na tom človeku, čo si vyberie. A ty, ak si ochotná dávať, nehľaď na to, či si to niekto váži, alebo nie. Dávaj nezištne, alebo radšej nedávaj. Inak potom stojí otázka tak, prečo potrebujeme, aby niekto prijal našu radu. Aby nám bol vďačný? Aby sme si dokázali že vieme vyriešiť niekoho problém? Tak je to potom o nás, nie o ňom. Ak chceš SKUTOČNE niekomu pomôcť, jediné čo môžeš urobiť, môžeš mu pomoc ponúknuť. Ak nechce, je to jeho rozhodnutie, jeho cesta. A to, že sa z toho poučia iní? Každý príbeh je originálny. A ak niekto naozaj potrebuje pomoc, založí si vlastnú diskusiu

asia83
5. okt 2018

@montemotherone Presne tak.

eva112014
autor
5. okt 2018

@matazirafa To je fakt, že teraz aj ona zmazala. Ja som si vždy myslela, že rada od cudzích ľudí, hoc aj virtuálne sú nad zlato! Lebo tí ľudia sú absolútne nezainteresovaný! Že poradia úprimne! A dokážu podľa mňa lepšie poradiť, daný problém ohodnotiť, ako keby sa človek opýtal desiatich kamarátov. To, že autor témy, prijme názor, je vec druhá. Keď niekto zmaže tému, si myslím, že sa urazil. Keby tejto osobe povieme osobne svoj názor, tak čo spraví? Zabuchne dvere? Jasné, je autorom, takže môže zmazať aj tému.

eva112014
autor
5. okt 2018

A inak, ja keď som nebola ešte registrovaná na MK, tak na moju otázku Google automicky vyhodil diskusiu z MK, ktorá sa presne týkala toho, čo som potrebovala vedieť. Takže vlastne áno, môžu pomôcť aj diskusie z MK, ak človek hľadá.

anabella111
5. okt 2018

Nemate nahodou niekto skusenost s komunikaciou priamo s MK?..

romiada
5. okt 2018

@eva112014 tak na tie diskusie co mi vyhodi Google mam ja prave neskutocne nervy. Hladam trebars nieco ohladom zdravia deti a pan google mi vyhodi iks diskusii z MK. Nic v zlom ale co sa tyka zdravia radsej si precitam rady od doktorov ktori prispievaju svojimi odpovedami na nete ako milion roznorodych nazorov a predpokladov od mamiciek co by mohla znamenat nejaka vyrazka alebo fľak.
Ale inak proti MK v zasade nic nemam. Teraz bola tema tusim "Manzelska nevera" kde autorka napisala aj rozuzlenie - happyend. A to bolo mile. Ale zase chapem , ze ak sa nejaka zena trapi a je viac komentarov, ktore ju v tom este viac vymachaju, tak to v zaujme zachovania dusevneho zdravia zabali. Mozno vdaka tomu zisti ze ma kamosky, rodinu s ktorymi sa to da poriesit.

matazirafa
5. okt 2018

@anabella111 jedine ked mi tu adminky pisu kraviny ked si dovolim vyjadrit svoj nazor na ich pracu 🙂

anabella111
5. okt 2018

@matazirafa ....Pisala som Mk..cez tu pixie..a odpovede som sa nedockala..Je dost mozne..ze to nakoniec budem musiet riesit verejne...Zlyhanie ludskeho faktoru na strane MK..☺

lienka9
5. okt 2018

@eva112014 ja som napriklad bola velmi sklamana a tiez som zrusila celu diskusiu. na moju jasnu otazku som nedostala ani jednu jedinu normalnu odpoved.. baby ktore komentovali sa zacali urazat a utocit jedna na druhu, ale nikto mi neodpovedal a nemala som na to nervy a medzicasom som ten problem aj vyriesila, tak sa mi to zdalo zbytocne "drzat" dalej.. ak dostanem relevantne odpovede tiez sa mi zda skoda to mazat lebo moze pomoct aj inym, ale v takychto pripadoch nie..

tinaa64
6. okt 2018

No preco asi..lebo niektore su tu prilis mudre....vedia bsetko najlepsie ,su dokonale matky manzelky dcery nevesty...a autora a jeho zivot poznaju lepsie ..nadavaju urazaju a hejtuju..nedaj boze ak niekto napise ze ma l"en" ukoncenu strednu skolu alebo nema vela financii tak su uz lenivy, hlupya ak niektora neplanovane otehotnie uz je nezodpovedna...clovek ked chce radu potrebuje si kazde slovloicko premysliet lebo min.jedna taka mudra sa najde...a kazda diskusia sa konci hadkou..takze ani sa necudujem ze sa diskusie mazu