Koľko € ste ochotne investovať do módy?

adrianebrooks
16. okt 2019

Ahojte žienky,nedavno ma zaujala diskusia o šatniku,tak mi v hlave vznikla otazka koľko ste ochotne investovať do topanok,kabelky a inych kusov oblečenia? 🙂

laura164
16. okt 2019

Topanky do 100 €, kabelky tiez do 100 €, rifle do 30 €, tricka do 10 €, svetre do 30 €, kabaty a bundy do 100 €. Topanky mi vydrzia cca 5 rokov, kazdy rok si kupim 1 ks, podla toho ktore idem vyhodit. Kabelky co nenosim som predala, znicene vyhodila a teraz si kupujem v neutralnom odtieni, co sa mi ku vsetkemu hodi, tiez 1x za rok. Bundy/kabaty tiez neutralne farby, kupujem cca 1x za 3 roky. Co nenosim to predam a za to si kupim novu vec + dolozim nieco alebo ked je to znicene, tak vyhodim 😄

lucyluv
16. okt 2019

Co najmenej, vyhladavam vyslovene lacne kusky, lebo ja znicim rychlo aj tie kvalitne a drahe :D ale ked sa mi vyslovene daco zapaci a sedi mi to (som dost utla), nemam problem dat tak max 150€ za nejaku konkretnu vec. Ale najradsej mam tricka za max 5€ :D teda pokial nekupujem nieco fukcne, ako napr merino tricko, to viem ocenit kvalitu. Ale celkovo vlastne nerada nakupujem, snazim sa nakupy minimalizovat

evulka2203
16. okt 2019

Co tak prestat zatazovat planetu nakupom dalsich handier, niektore by sa mali nad sebou zamysliet.....

adrianebrooks
autor
16. okt 2019

@evulka2203 aj preto ma to zaujimalo 🙂 pretože ja nakupujem bud len v sekačoch,bazarikoch alebo dizajnerske veci na ktore nejaku dobu šetrim takže nakupujem naozaj malo a podporujem skôr slovenskych navrharov ale aj zahraničnych a čo sa tyka kabeliek mam zalubu v dior,lv,fendi atd ale iba vo vintage kuskoch..nepodporujem klasicke centra,retazke,2 roky som nebola v nakupnom centre😬🙈

adrianebrooks
autor
16. okt 2019

@sayurinka To je uuuplne super 🙏🏻 Ja šetrim napriklad raz za čas na Kura Collection veci alebo vintage dizajnerske kusky ktore vydržia xxx rokov. Napriklad teraz som ulovila 50 ročnu kabelku 🙂

marion09
16. okt 2019

@ivkazba bože,to v akom zamestnaní tak dobre platia???

sayurinka
16. okt 2019

@adrianebrooks ja tu po bazarikoch najčastejšie zháňam vyšívané bavlnené a lanové bluzky, šaty, sukne a rôzne kroje (také tie kvalitné dobové kúsky). 🙂 Potom Desigual oblečenie, kabelky <3

ivkazba
17. okt 2019

@marion09 podnikám 😉 ale je pravda že aj v zamestnaní som takto fungovala kedže som dobre zarábala

marion09
17. okt 2019

@ivkazba v akej oblasti?zamestnaj ma😉

ivkazba
17. okt 2019

@marion09 zlatá 😉 zamestnancov nemám, robím sama na seba v oblasti biznis poradenstva (koučing manažérov, komunikačné tréningy a pod), predtým som robila manažéra vo finančníctve

barbellka
17. okt 2019

@ivkazba drzim palce nech sa ti stale tak dari 🙂

sandokanka36
17. okt 2019

ja to radsej ani nechcem vediet, ako su mesiace, ked si nekupim aj nic, no su aj take, kde pomaly kazdy treti den daco. ako keby chlap vedel ze kopec veci co mam v skrini, som este ani nemala na sebe

ivanka12311
17. okt 2019

Ja som asi potom chlap 😃 ja mám len jednu poriadnu kabelku, a nenakupujem handry každý mesiac🤷Ale keď sa mi niečo páči nemám problém oplieskat za 20min 200e 🙂