Kto idete na 1. IVF na jar 2010?

barchee
27. dec 2009

ahoj babulky, idete niektorá na svoje 1.ivf teraz na jar? Manžel má oligozoospermiu a bolo nám odporučené IVF-ICSI. My sme vo Ferticente v BA, v januári idem na prvý hormonálny profil, potrebujem 3 a potom podávame žiadosť do poisťovne. Dúfam, že nebudú problémy s tým po novom roku, keď sa majú poisťovne spájať 😒

janemari
21. júl 2010

@gerdusha uz tu mame aktualnejsiu temu 2.IVF na jesen 2010 tam sme sa presunuli co ideme na ivf na jesen.Co sa tyka odberu vajicok si v narkoze takze nic necitis a po prebrati mozes mat bolesti ako pri mrche,ale oni ti daju nieco od bolesti ked budes potrebovat.A vkladanie je 10-15 minut zalezitost a ani nevies ze ti nieco robia,to je v pohode.

gerdusha
21. júl 2010

janemari, dakujem za odpoved...este nikdy som nebola v narkoze...dufam, ze to nie je nic strasne

janemari
21. júl 2010

@gerdusha je to uplne v pohode nemusis sa bat.A kludne sa zapoj do tej temy co som ti pisala,bude sa ti lepsie vsetko prezivat.Mozno budes mat rovnaky cas stimulky a ivf ako ina baba a budete si predvat skusenosti.Takze sup sup tam.A mozno sa najdete baby co chodite do jedneho centra a budete sa stretavat.Ja som si tak nasla tiez kamosky.

gerdusha
21. júl 2010

janemari, si zlata, dakujem za pozvanie...

ja sa zatial chystam v piatok na 2. iui, o ivf rozmyslam zatial len do buducna...v centre, kam chodim, zatial nemaju zmluvu s mojou poistovnou, platit sa mi to cele nechce, tak asi musim len cakat...na tu zmluvu

alienocka
28. júl 2010

Ahojte Babizne. Uz som tu strasne dlho nebola a preto si ani netrufam vas docitat! Ale vidim ,ze niektorym sa vam IVF podarilo a inym nie. No nezufajte a chodte za svojim cielom!!! Pozdravujem a drzim vam vsetkym palce 😀

annamary27
28. júl 2010

@alienocka dakujeme,my sme sa pomaly už dali do inej témy 2.ivf na jesen 2010.

janemari
28. júl 2010

@alienocka ta kste si dnes babo vychutnali 🙂 No ja som ta bohuzial nenasledovala a ako si uz urcite citala moje IVF dopadlo tak ako dopadlo ☹

tecus
4. aug 2010

nabuduci mesiac mi budu robit IVF 1. pokus. Som zvedava ci sa nam to podari, podla doktora som uplne poriadku. Museli sme vybrat darcu spermii, lebo manzelovi nenasli 😔 ale bude vsetko OK (dufam).

annamary27
5. aug 2010

@tecus držím pästičky,aby všetko dobre dopadlo a ostala si tehu 😎 😎 😎 😎

tecus
9. aug 2010

@annamary27 dakujem ti, a ty si na tom ako??

annamary27
9. aug 2010

@tecus my ideme na konzultáciu ohladom 2.ivf 20.augusta.Inak som po prvom neúspešnom ivf psychicky aj fyzicky/tam dole/ úplne o.k. 😎 😎 😎 a odrátavam dni do ďaľšej stimulky. 😀

makovicka53
9. mar 2011

ahojte zienky dnes som 32 DC a este stale som nedostala mrchu brala som proveru a diphereline stale picham....neviete ci sa niektorej neprihodilo nieco podobne? som z toho v smutku bojim sa ci mi to nestopnu ☹

brrrcka
1. sep 2013

@makovicka53 ahoj,prosim ta poradis mi co si robila,bo ja mam taky isty problem a som stoho hotova,bojim sa co bude

makovicka53
2. sep 2013

@brrrcka ahoj mne potom nakoniec prisli v den ked som sla na kontrolu ...neboj a pockaj este, ak by neprisli tak volaj do CAR 🙂 drzim palce 😉

brrrcka
2. sep 2013

@makovicka53 dakujem,ale asi som zbytocne stresovala 🙂 vyzera to ze nesklamu

makovicka53
2. sep 2013

@brrrcka tak vidis 😉