Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rostik75
8. júl 2014

Nuz nechcem do toho kecat,ale naco mudrujete nad niecim cez prispevky? Ked niecomu nerozumiem,najdem niekoho kto ma skusenosti a necham si to vysvetlit. Ak uz naozaj nemam cas jiekoho pocuvat,tak napriklad na youtube su videa o tom ako to funguje a je to tam vysvetlene velmi jednoducho a zrozumitelne, ze to musi pochopit aj clovek s nulovym prehladom v ekonomike a financiach,takze odporucam pozriet si to a ak vas to zaujme ako aj mna,tak do toho. Ja nemam problem s tym,ze niekto dostane 0,5 percenta z mojej odmeny,kedze nieco dostanem aj ja. V zamestnani a v kazdom jednom dostava niekto nad vami ovela viac za vase "mozole" a ten za vami nepride a neporadi vam ako zarobite peniaze. 🙂

dreamer8
8. júl 2014

@rostik75 - ide o to, ze ak niekto nema co robit, musi do niecoho vrtat, musi sa hadat, tie nevidim zmysel ak niekto pise v teme o lyoness, ja to nechcem, mne sa to neoplati, 1% je malo - tak nepouzivam a nekomentujem, nezavadzam, venujem sa veciam ktore pouzivam a ktorym rozumiem.
.
K tomu pol percentu, peniaze nejdu z odmeny kupujuceho, tomu nikto nic neberie, ale zo zisku obchodu, takze peniaze bud zostanu obchodu, alebo pojdu inemu clenovi, znamemu, rodine, kazdy si moze vybrat kam da OBCHOD peniaze za jeho nakup.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
4. aug 2014

@lusinda3 "nemam chut sa hadat a rypat" - napriek tomu tu opakovane prispievas v teme ktora ta "nezaujima", tak spat k teme:
.
Uz som vyhral vela penazi v sutazi Lyoness, viac ako 100€, uz som ziskal niekolko krat 10€ ako peniaze spat z nakupov, uz som usetril vela penazi cez exkluzivne zlavy pre lyoness clenov, vela penazi vramci priatelskeho bonusu. Napr. pri nakupov v Tescu, vramci rodiny je mozne ziskat 1+1% + 0.5% +0.5% vramci priatelskeho bonusu a 1-2% vramci clubcard, takze spolu teoreticky 4-5% za JEDINY nakup!! V realnych peniazoch spat z nakupu je to 3-4%!, teda 3-4€ zo 100€ nakupu! Staci rozmyslat, staci jedina clubcard karta, 3 lyoness karty vramci rodiny registrovane za sebou, to je vsetko, kupit poukazky na poslednu lyoness kartu, pri nakupe pouzit Tesco poukazky zakupene na tretiu lyoness kartu a pritom pouzit clubcard kartu - okamzite pride 1+1% na treti lyoness ucet, 0.5% na druhy lyoness ucet a 0.5% na prvy, taktiez 1-2% na clubcard, teda spolu 1+1+0.5+0.5+1-2%. TO VSETKO AJ NA VSETOK AKCIOVY TOVAR!! Staci rozmyslat a nie len kritizovat, ROZMYSLAT!

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
5. aug 2014

@lusinda3 Nikde nemam kontakt a nikto tu sa za mna neregistroval, ak by aj niekto chcel, je neprakticke ak by bol z ineho mesta. Ziadna reklama.
.
Tak 10% s kartou obchodu - mozno niekde, ak maju taku zlavu su predrazeni a riadne. Napr. v NAY to je rovnako, v bille je len 1% a v bodoch, a pod., nechce sa mi opakovat...
.
100€ som ziskal vramci vyhier, momentalne ta sutaz uz nebezi, skoncila, vyhralo tam velmi vela Slovakov, aj opakovane, jedna Slovenka z Kosic vyhrala tusim 10 000€! Stacilo hrat jednoduchu hru na facebooku, alebo nakupovat s kartou lyoness, alebo oboje.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
6. aug 2014

@lusinda3 ja nekupujem iba cez lyoness, prave ze nakupujem tiez ak je to pre mna vyhodne, pocet obchodov nie je dolezity, dolezite je ci mozem u partnerov lyoness nakupit to co potrebujem, za porovnatelnu cenu, alebo nizsiu. Mnoho potravin je u partnerov lyoness za nizsie ceny ako inde, kde su len body, len 1%, alebo ziadny vernostny program. Ak je aj nejaka polozka v akcii v jednom (lacnom) obchode za nizsiu cenu, ine veci su drahsie, mam vlastne skusenosti - a vtedy sa neoplati cestovat tam pre jednu polozku. Ceny tovaru ktory kupujem pravidelne si porovnavam a viem kedy je v dobrej cene, akcie, zlava 33% a pod. nevnimam, viem ci je to realne dobra cena alebo nie.
.
Takze upresnim to - nikdy som nekupil tovar za nevyhodnu cenu len kvoli lyoness, ak bola aj jedna polozka mierne drahsia ako inde, ak by som tam cestoval, vyslo by ma to celkovo drahsie a este by som stratil aj cas.
.
Ak mas prehlad, da sa nakupit vyhodne a ziskat aj vyhody lyoness - a nemyslim len okamzity cashback...

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henyneny
7. aug 2014

Môj názor na lyoness, sused zanedbava rodinu niekedy aj 3x do tyzdna lebo sa venuje pomimo prace Lyoness,pritom v praci zaraba neskutocne peniaze, chodi na vselijake stretnutia do kancelarie, vkuse presvieca naokolo kazdeho ake to je perfektne a dokonale a vsetci sa mozeme mat super, doma sa nedokaze normalne porozpravat lebo ho nikto nechape.Ludia, je to psychologia namotavaju ludi pre ich naivitu musia do toho dat peniaze potom nahovarat ludi a mat ich pod sebou aby im vlastne zarabali..ale ak nebudu nakupovat pouzivat kartu tak co??A aby ma niekto sice inspiroval a poucoval aby sme si tlieskali a povzbudzovali sa viem cas vyuzit aj inak... najsmutnejsie je ze ludia koli vlastnej naivivte a vidine zbohatnutia zanedbavaju rodiny... tie velke zvierata ktore su na vrchole retazca si len tak mydlia ruky lebo si uvedomuju ze ich ovecky to robia a oni sa budu mat lepsie a lepsie...psychologia je velka dama a rozohra rozne hry..ak je niekto dobre trenovany... a radost maju o to vacsiu ked do layoness prichadzaju ludia co dobre zarabaju aby tam mohli oplieskat svoje peniaze... a po dalsie akokolvek budete niekomu z lyoness oponovat su tak vycviceny ze najdu argument na cokolvek... jednoducho su to nacvicene frazy.. drzim palce ak do lyoness spadnete.. dobre si to premyslite. Myslim ze pripojit sa k mafii je lepsi napad 🙂 ta nasa Slovenska je aspoň viacmenej neškodná...Stretávam sa denne s témou lyoness a poznám par manželstiev ktore sa koli nemu denne hadaju..lebo maju tak prevratene rozumy ze vsetko je lyoness vsetko co tam povedia je najlepsie..ale uvidime za par rokov...je to jednoducho MLM, prajem teda kazdemu co v tej naivite zije aby do 50tky nepracoval ako ich to ucia v lyoness alebo aby sa tesili ked su v meste zapchy lebo im to zaraba hah cele smiesne, tesim sa uz na reakciu nejakeho Lyonessaka to bude pesne ako podla sablony... ako som uz pocula kazdy lyonessak ta presvedci..ved hej take povahy co sa daju...krasny den

dreamer8
7. aug 2014

@henyneny len preto ze nejaky tvoj sused je hlupy, neznamena to ze lyoness je cele zle, ked iny sused prejde autom cloveka, tak tiez nenadavas na jeho auto.

henyneny
10. aug 2014

dreamer8:absolutne zle a neopodstatnene prirovnanie.. ale OK kazdy mame pravo na nazor.. zijem v praci medzi skutocnými ludi co pracuju v businesse nie namotavani na pyramidovu hru, ja nehovorim ze lyoness je uplne zly ALE nerobia to dobre tak ako to robia pridu mi ako SEKTA ktora nahovara ludi len pre svoj prospech na inteligentného a zmyslajuceho cloveka to velmi zle posobi ,som zdedila totiz jednu vlastnost niesom NAIVNA a viem ze co si clovek nezarobi nema dokonca ani miliony bud odrbavas alebo si sikovny a mas stastie ale business budujes aj 20-30 rokov pripadne si dieta z povolania alebo manzel manzelka z povolania a ta ich psycho-psychologia ty volee tak to je aj namna privela..a vies co? najhorsie je ze ich tak zmaagoria recami ako transformuju ich zivoty a biznis ze je to az smiesne.. ale drzim palce kazdemu kto sa na lyoness dal nahovorit a verim ze aj moj sused snad za 5 rokov bude milionar tak ako mu to vtlacaju do hlavy... Krasny vecer.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzatti
26. sep 2014

@ramzes1980 no to by ma fakt zaujimalo, ako ;)

stefan2014
14. okt 2014

je to celkom jasne buď chcem peniaze späť z nákupu a ďalšie výhody alebo nechcem. http://www.mylyconet.com/u0160tefancydilo/

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura2222
7. jan 2015

Mam kartu uz asi 3 roky a neviem aky je postup pri vracani penazi
😀

cencula
9. jan 2015

LAURA2222 ja objednávam poukážky do tesca takka cez stránku lyoness a oni mi to vracajú na vernostné konto, len ja to mám nadstavené tak, že nazbierané peniaze mi nejdu na účet, ale ked tam mám 50,00 tak mi kupujú pozíciu

jamkar
12. feb 2015

Ako ste získali tú kartu?? dakujem

dm2
12. feb 2015

@henyneny ako keby som čitala o mojich susedoch..aj oni uverili tejto pochybnej organizacii a vsetkych okolo seba začali nahovarať aby sa tiez pridali. moji rodičia mali ako jedni z mala rozum a razantne to odmietli....hned vraveli že je to pyramidova hra. a dobre urobili...vsetci ti ktori sa na to dali, investovali nemale uspory a nevratilo sa im takmer nič....a tito susedia-tiež im nikto nerozumie ked o tom hovoria, totálna psychologicka hra na ludi, doslova vymyte mozgy.....

radsej sa len chranme pred takymito "firmami"

henyneny
12. feb 2015

@dm2 Krasne ste to napisali, velmi a je to pravda ...psychologicke,vytahat prachy z ludi a niekto tam hore sa ma FAJN nuz kazdy podla svojho uvazenia musi zmyslat.Moja mama roky zamestnana v Rakusku hovori:"Tesit sa mozeme len z toho co si skutocne zarobime" a je to velka pravda...lenze na Slovensku neodrbes nemas, takze nieco stare zo sveta prislo sem a naivita nema hranic, je fajn ked ludia maju rozum...chvalabohu vasi niesu lahko ovplyvnitelny co je super.Krasny den som rada ze su ludia co zdielaju moj nazor... 😉

dm2
12. feb 2015

@henyneny dakujem 🙂 aj ja som rada že niekto zdiela moj nazor, lebo ked som si prečitala vacsinu komentarov, tak skôr lyoness chvalili...ale chvaliť môžu len ludia ktori sedia vysoko a profituju z naivity iných...

zdenkaxyz
12. feb 2015

Ahojte. Takže mam dnes za sebou stretnutie s lyonessakmi. Moj dojem, že ťahaju peniaze. V pripade zarobkovej činnosti si musim zakupiť karty a čo ja viem čo ešte za sumu 149 Eur. Mala som vela otazok, ale zodpovedane nie sú...všetko sa dozviem, ak budem chcieť s tym robit...
pozvana som na nejaky seminar...
nezda sa mi to
čo na to hovorite?

zdenkaxyz
13. feb 2015

čítam rôzne fóra o lyoness, ale nikde nie je ani len zmienka o štartovacom balíčku za 149 Eur. Prečo? Nechápem.
Mám doma kartičku a vôbec neviem, čo s ňou 😀
Ozite sa niekto

henyneny
14. feb 2015

@zdenkaxyz Dobry den, budete vrazat svoje tazko zarobene peniazky a kupovat ich poukazky aby dalsich par ludi malo zase z vas profit, cista pyramidova hra... ked pouzivate par karticiek,Tesco,DM,Billa a podobne nazbierate rocne viac zliav a ked si vsetko zratate ako ked budete vrazat do niecoho takého.. tu nakupujete miniete svoje peniazky a nieco sa vam vrati v lyoness musite nahanat ludi a ludia musia minat aby zarabali zase na vas a aby sa vam nejake drobaky nazbierali..viete ako to je ani SMEJDI nemaju v laske ked na ich prednasku pride niekto kto im povie ci im nesibe ponukat hrnce za 1000 Eur ked ich na nete kupim za 200, chory system, ano zarobia na lyoness ludia co v tom zacali pred rokmi a maju pod sebou aspon 300 ludi, par prachov maju...ale 300 ludi musi nejak fungovat a mat nejaky obrat... taktiez to nieje pre cloveka s prijmom 500 eur, kde spravite s takou vyplatou obraty prosim vas???? cize ludia co dobre zarabaju su s velkou narucou ocakavany, pretoze maju peniaze ktore investuju..ak chcete byt obchodnik a chcete profitovat navratnost pri malickom obchodiku hmmmmmmmm 10 rokov, pretoze vrazite 2000 eur do nejakého pristroja a bla bla bla, ale samozrejme trénovaného lyonessaka ktory vykrikuje sme super sme super dokazeme to budeme milionari nepresvedcite..a po dalsie ked sa nad tym zamyslim ludi co poznam a chcu ma o tom stale presvedcit ziju vo vseobnecnosti v NAIVITE aj v beznych veciach zivota.
Krasny den je to len MOJ nazor..urcite si treba vypocut aj nazor lyonessaka... Co si nezarobite sama Zdenka nikto vam v dnesnej dobe len tak neda vsade existuje NIECO co treba obetovat a investovat to je skutocny business s navratnostou...nie pyramidove hry ktore vo svete upadaju a teraz prerazaju na vychodny trh.Rozmyslajte sedliackym rozumom lebo na Slovensku chce kazdy zbohatnut rychlo a to sa neda...ale vlastne da bud sa dobre vydate,budete odrbavat alebo budete na sebe makat a zarabat na kazdu stranu ako sa da svojou sikovnostou.
H 😉

alenka008
3. mar 2015

Ak nakupujete na internete, tiez mozte ziskat cash back prostrednictvom tychto dvoch spolocnosti: http://tipy-ako-usetrit.webnode.sk/zarabajte-na...

nonsense86
9. mar 2015

@zdenkaxyz poslal som Ti spravu

nonsense86
9. mar 2015

@jamkar poslal som Vam spravu

dreamer8
14. mar 2015

@alenka008 - toto sa netyka temy Lyoness a 10%, nezda sa mi to, je tam aj hviezdicka, teda podmienka, ale nie je uvedene co to znamena, neveril by som tomu.
.
Pri Lyoness je mozne nakupovat v mnozstve e-shopov, partnerov Lyoness, z vacsich napr. mall.sk, sevt, bata, Deichmann, otto, , zlavadna, jozko.sk, boomer, morezliav.sk (zlavove portaly), cashback je od 1% az do 5%, ten sa po nazbierani 10€ presunie automaticky na bankovy ucet, staci raz nastavit a peniaze budu chodit pravidelne bez nutnosti dalsich zasahov (to mam ja aj moji znami overene).