Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 no jo, tazky zivot na Slovensku🙂)

yanni
23. nov 2011

@michaela80 no tak to si skor ja kupim to uplne nove BMW najvyssej rady 😉

yanni
23. nov 2011

@lucinka4 no tak to fakt nie je vela, sedacka a stolicka. To si mozem kupit aj ja za moje body co nazbieram za rok ca. 500 €. A nemusim nikomu nic "vnucovat". Lebo ak som to dobre pochopila, ak nebudem mat pod sebou vela ludi, tak "zarabam" len z toho co ja sama miniem na nakupoch a to fakt nie je vela. To by som musela to bmwecko kupovat viac krat do roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinka4
23. nov 2011

@yanni no,v tomto pripade to bolo cez 300 eur len za kupu auta, do toho neratam dalsie peniaze...ja sa tomu ale specialne nevenujem, iba nakupujeme a mame pozicie a obcas nam pridu peniaze,ktore by som inak nemala...preto hovorim,su tu dve moznosti,bud mas prilepsenie alebo na tom naozaj zarabas ale potom kvazi pracujes

ale zobudila sa mi mala takze nateraz musim koncit

kvojtanikova
23. nov 2011

cize v globale, ak nechcem vyslovene ludi presviedcat, ale iba obcas ponuknem kartu Lyoness znamym, teda registrujem v priemere 1 osobu mesacne, potencialne zisky mozem cakat za obdobie cca 1 roka od registracie, ked uz budem mat "zarobenych" prvych 50E na poziciu? A je pre mna vyhodnejsie dat si peniaze prevadzat na vernostny program? (lebo tam idu aj zvyskove rabaty od obchodnika, ak som spravne pochopila, nielen tych 1perc., ale aostatne ktrore ponuka)?

yanni
23. nov 2011

@lucinka4 no mas pravdu ale u mna to "venovanie" uz znamena aj to kupovanie tych poukazok. Ja dostanem u mojho predajcu aut 20-30 % zlavu aj bez lyoness a gumy k tomu zadara a este aj na prehliadky nejaku tu zlavu 😉 A sedaciek a stoliciek by som z tych 20-30 % z 50.000coveho auta+ mojich 500 € z bodov mohla kupit niekolko 😉

michaela80
23. nov 2011

@yanni tak to mas super ze dostanes taku zlavu od predajcu aut..my sme s kamosom pozerali nove oktavky za 20 000 Eur a jedine zlavy ktore nam vedeli dat sa pohybovali okolo 300 eciek ...cize smiesna suma....
no ked kupis napr BMW za 60 000 Eur dajme tomu len s 20 percentnou zlavou cez lyonesss cize to mas 12 000 Eu a to je 240 pozicii..na to aby ti jedna pozicia bola vyplatena potrebujes mat za nou 70 dalsich cize hned niekolko desiatok pozicii ti je vyplatenych a dostanes z nich na ucet 163200 Eur... to mas niekolko krat viac ako stalo auto ...cize tych 20-30 percent co dostanes ty v nemecku ihned dole z auta ako vravis je oproti tomu nic...

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 kolko ludi relane dostalo z lyoness na zaklade nakupu niekoho ineho 150tis eur?.ticho zavidim takym, ale obavam sa, ze to je dielo velkej nahody, ktore sa, ak vobec podari raz za uhorsky rok velkemu stastlivcovi

aduskatt
23. nov 2011

pytam sa treti krat, tie, ktore to mate ako zarobkovu cinnost.kolko ludi cca je fajn mat kupenych, aby sa to oplatilo ako zarobkova cinnost?

aduskatt
23. nov 2011

zvlastny pocit.som na vazkach.na jednej strane ma to láka, na druhej mam strach, ze je to ofajc......

yanni
23. nov 2011

@michaela80
@aduskatt presne tak, kolko je takych stastlivcov? Asi nie vela ak vobec nejaky. Mozno len taky, co ma lyoness na zarobky. Ja budem mat radsej vrabca v hrsti ako holuba na streche

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt no ten co ma do toho dostal zarabaju iba takto s manzelkou .kym som to nevidela na vlastne oci tak som tiez neverila...ale da sa ...

aduskatt
23. nov 2011

@yanni aby to nebol len teoreticky priklad na namotavku........z toho mam strach

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 a kolko lôudi ma pod sebou? nechcem presne cislo, ale zaujima ma, ci sa ti ludia rataju na desiatky, alebo ich musis mat pod sebou niekolko stoviek

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt o nic neprides...len nakupujes tak ci s lyoness aleboi nie vzdy nakupujes.. t

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt napr ja mam okolo 40 ludi ...moj otec okolo 100

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 to su ludia priamo pod tebou, bez tych, ktorych registrovali ti vasi priamy, ano?

yanni
23. nov 2011

@aduskatt no jasne, ze je. Kolko pyramid a retazi "skrachovalo". Tu v DE sa tahaju aj sudne, ale nic nevysudia. A toto nie je nic ine. Akurat, ze tam nemusis hnet vlozit tisice. Ale hned keby som prehovorila len 100 ludi, musim do toho investovat 200 €. A kedy sa mi to vrati? KEd tiych 100 ludi nikoho neprehovotia, nemam ziadne extra percenta, ked len budu nakupovat, nemyslim teraz 50 000 BMW ale len obycajne nakupy, kolko rokov potrebujem aby som vobec nieco zarobila. A mne sa fakt nechce starat sa este aj o nejake kupovanie poukazok a prehovaranie dalsich ludi atd. Ja vzdy tvrdim, ze Slovaci chcu rychlo zbohatnut. A nejlepsie bez prace. Ja sa uspokojim s 300-500 € za rok ale tie mam iste a bez prehovaranie, kupovania poukazok atd. A tych 500 € je myslenych len za body, rabatmi a percentami usetrim tisice.

lucula73
23. nov 2011

ahojte kočky,
prečítala som to celé,lebo mňa do toho chcela vtiahnuť jedna známa hádam aj tri roky dozadu...odmietla som,teraz som ju stretla dakedy v lete a ona mi povedala,že ju to živí,že nemusí nikde pracovať 😕 😕 ,no neviem či jej mám veriť.............ale má sa dobre,to som videla.

Len sa chcem spýtať,pokiaľ by som sa len zaregistrovala a nakupovala čisto pre seba,aj tak by sa mi to oplatilo?som z toho furt jeleň,................

aduskatt
23. nov 2011

@yanni toto sa mi zda byt rozumny nazor na vec

yanni
23. nov 2011

@michaela80 a kolko ludi ma ppod sebou tych 40? a potom ti dalsi kolko maju ludi? Ak chces zarobit, tento retazec sa musi rozvetvovat. Ak by tych 40 ludi nemali ani jedneho pod sebou, tak mas len tych 40. Cize 0,5% krat 40, vsak. A ak nebudu kupovat? alebo len velmi malo kupovat? tak budes "zarabat" vlastne len z toho co budes ty kupovat. No a to jedno percento z nakupu, no tak to ma fakt navytrhne z biedy.

aduskatt
23. nov 2011

myslim, ze ak uz, tak si kupim kartu sama pre seba. nebudem do toho asi tahat inych, aj keby som len sebe pomohla trosku, bolo by fajn a ked sa nieco stane, nebude na mna nikto ukazovat prstom..

lucula73
23. nov 2011

@aduskatt však presne nad týmto uvažujem aj ja.......... 🙂

yanni
23. nov 2011

@aduskatt ved vravim, vidina rychleho zbohatnutia. A potom ked sa nieco pos....sa narieka. A casto sa ludia nepriucia ani na vlastnych chybach.

Ako som uz povedala. radsej vrabec v hrsti ako holub na streche 😉

aduskatt
23. nov 2011

@yanni.sak zbohatnut by sa mi pacilo.otazka, za aku cenu a ake riziko je tam.....

yanni
23. nov 2011

@lucula73 no to "nemusi pracovat" je relativne. ;Musi pracovat. Pre mna je teda prehovaranie ludi na blbosti väcsia praca ako sediet v kancli a mojim i pravnymi vedomostami niekomu pomoct. A niekto tu uz spominal, ze sa organizuju aj nejake "predvadzacie" vecierky. No tak to mi uz fakt pripada ako nabor na hrnce, tupper, weight watchers a co ja viem co este vsetko je.

yanni
23. nov 2011

@aduskatt a zabudla si napisat za aky cas 😀 😀 😀 Ak mi to ma trvat moj cely zivot, tak radsej pojdem robit, za usetrene si kupim byt/dom, budem dalej robit, za dalsie usetrene si kupim dalsi by, ktory prenajmem a mam kazdy mesiac z prenajmu nejake plu, a ked zase usetrim, tak si kupim dalsi byt a prenajmem.

aduskatt
23. nov 2011

@yanni chcem sa zobudit bohataaaaaaaaaa🙂)) ale fakt ma odradza prehovaranie ludi a prezentacne vecierky..........

michaela80
23. nov 2011

@yanni ja mam iba 40 v celej svojej linii...nie je to vela... 😉 mne nejde o to 0,5 percnto..mne ide o pozicie..... to pol percento je len take vsimne podakovanie ..

zuzana76
23. nov 2011

http://www.sekty.sk/sk/content/lyoness

mne sa to zda velmi velmi neprehladne a prespekulovane