Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 ja som pochopila, ze sa mi zbieraju peniazky z nakupov a ked sa nazbiera 50 eur, tak sa mi z uctu stiahnu a dostanem za to poziciu.....ci som pochopila zle?

michaela80
23. nov 2011

@lucinka4 ked sa ti nazbiera na vernostnom tak si ju nekupis ale vlastne vyhospodaris z nakupov..... nedas o nic viac za ten ankup ako napr v bille

katmi
23. nov 2011

@michaela80 co ked nebudem lyoness kartu pouzivat aktivne?? stane sa nieco?? mozem poziadat o vyradenie z evidencie lyoness a vratit im kartu???

katmi
23. nov 2011

@aduskatt a co ked o tu poziciu nestojim????

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt no nie z tvojho utu..percenta sa delia..nieco ti ide priamo na ucet ked sa nazbiera min 10 eur a zvysok ide na vernostne konto...ty tie peniazky tam vidis a ono samo ti tu poziciu vytvori a zaradi do systemu...

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 ok, takze, odhliadnime od toho, odkial tie peniaze su.....proste mam na ucte lyoness je jedno odkial 50 eur..........su to moje peniazky...........chcem poziciu, tak sa mi za tych 50 eur ta pozicia prideli.............spravne chapem?

michaela80
23. nov 2011

@katmi nie nemozes poziadat o vyradenie..jednoducho ju prestanes pouzivat...ale to sa neda ked ti to zacne posielat kazdy tyzden v utorok smsm ze kolko ti prevadzaju na ucet...

katmi
23. nov 2011

@lucinka4 cize je "vyhodnejsie" mat nastavene max 1% a ostatne na vernostne konto.. pochopila som spravne???

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 a ked tu poziciu nechcem, tak si tie peniaze mozem nechat vyplatit na ucet, ano?

katmi
23. nov 2011
michaela80
23. nov 2011

@katmi ta 50 eurova pozicia ti dal skoro 700 eur..preco by si o nu nestala?

yanni
23. nov 2011

@michaela80 a kolko ludi ste uz nakupili. Lebo u mna znamena za kazdu hlavu 2 eura jednoducho nakup, investicia, ktora sa mi bud vrati alebo nie. A ked ten clovek, co soim ho podomna zaregistrovala, nebude robit nakupy? Potom nezarobim nic. Tak to ja si radsej odsedim par hodin v kancli, nieco porobim, vybavim pomimo privatne veci po nete a podobne, dostanem pravidelne kazdy mesiac moj plat a este mi to ide aj do dochodku.

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt nie tie peniaze idu rovno na poziciu ...to sa neda nechciet..jednoducho taky je system... mne do roka od prvej pozicie zacali prichadzat peniazky....

lucinka4
23. nov 2011

@michaela80 spravne, zle som sa vyjadrila...ty si "kupis" ale za peniaze od obchodnikov,nie ze by si tam peniaze vkladala

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 cize mi nevyplatia nic a peniaze si stiahnu za poziciu......a takto to bude donekonecna.......btw, kolko ludi treba ma kupenych, aby sa to aspon ako tak oplatilo?

michaela80
23. nov 2011

@yanni a co ked clovek ktoreho si ty zaregistrovala za 2 eura si kupi v Bavarii BMW najvyssieho radu a kde davaju 30 percenty rabat.. ? ako ty mozes vediet kto co kupi v buducnosti.... a ked pri registracii vysvetlis popr ukazes - ja ukazem svoje lyoness konto na ukazku a mam v mobile sms z kazdeho tyzdna ako dokaz .... tak preco by ten dotycny nic nekupoval?

katmi
23. nov 2011

@michaela80 myslela som, zeby som si ju mala kupit sama.. ale uz som precitala do konca vsetko...
este mi pls porad ako s tym nastavenim konta... ako je to vyhodnejsie.. ci aj daco na vernostne konto..

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt nemusis nikoho kupovat len nakupovat a ta pozicia sa ti vytvori a vyplati ti ale bude to trvat dlhsie... a vyplacat ti budu .... lebo tie percenta sa vzdy delia.... vzdy ti z kazdeho nakupu daju peniaze

lucinka4
23. nov 2011
aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 aka je sanca, ze si niekto to BMW kupi?🙂.vety typu co ked vo mne nevzbudzuju doveru🙂

lucinka4
23. nov 2011

@katmi ja mam vsetko na vernostne konto 😉

lucinka4
23. nov 2011

@aduskatt my sme kupovali renault megane grandtour cez lyoness a v podstate som za usetrene peniazky kupila autosedacku aj stolicku na jedenie

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 to uz som sa dozvedela, ze nemusim.ja sa pytam, kolko ludi priemerne mate nakupenych, aby sa to oplatilo..tu som citala o 800 eurovych zarobkoch.tak nejake cislo snad viete hodit, tie, co ste v tom zbehle........

katmi
23. nov 2011

@lucinka4 a to je??? vysvetli mi prosim rozdiel medzi vernostnym kontom a osobnym kontom.. dakujem moc..

michaela80
23. nov 2011

@katmi ja mam tiez na vernostnom a kupujem cez net poukazky

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 no, na ten renault nemam🙂))

lucinka4
23. nov 2011

@aduskatt cast penazi ti ide na ucet, cast sporis..tie rabaty od obchodnikov maju presne rozdelenie

katmi
23. nov 2011

@michaela80 ked dam 1% na vyplatne konto? to 1% mi pojde na moj osobny ucet????

lucinka4
23. nov 2011

@aduskatt neboj,tiez sme dlho setrili a museli predat stare a pozicat si...teraz by sme si nemohli dovolit kupit ani gumy 😀 😀 😀

katmi
23. nov 2011

@lucinka4 huraaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 dakujeeeeeem...

ja som uz z tohto taka domotana,ze mne z toho do vecera isto prepne 😀