Mačka zvracala červenú tekutinu

alzbeta44
2. sep 2021

Dobry Den predchvilku mi macka vyblvala bledo cervenu tekutinu nic cerveno alebo take neje je kuracie maso varene .... Mohla Sa pozerat tym steblom alebo si neviem vysvetlit to

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca1984
2. sep 2021

čo takto zájsť k veterinárovi?

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@maca1984 A Preco ? Nema Mat z coho nemozu to byt len tie zaludocne stavy ?

maca1984
2. sep 2021

@alzbeta44 može to byť čokoľvek,ale keď ti to je jedno, tak jasné-kašli na mačku.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulka2021
2. sep 2021

@cocolino234 , veď sa normálne opýtala , či náhodou sa s tým niekto nestretol, menej podráždenosti. 😁

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaa_
2. sep 2021

Možno momentálne nemôže ísť k veterinarov, chcela sa spýtať niekoho či nemá skúsenosti. Ale namiesto toho aby sa dočkala normálnej rady tak je vykreslena za nejakú tyranku och

lucia147852
2. sep 2021

Smer veterina, ak ti na tej mačke aspoň trocha záleží

mijunik
2. sep 2021

@ivaa_ nemyslím si, že autorku vykreslili baby ako tyranku. Podľa reakcie sa autorka snaží vyhnúť návšteve veterinára, hoci je jasné, že len tam môžu mačičku poriadne vyšetriť a zistiť, čo a prečo vracala.

mijunik
2. sep 2021

@alzbeta44 hybaj s cicou k veterinárovi, nešpekuluj. Nikto Ti na diaľku nepovie, čo jej je.

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@cocolino234 Asi By som sa nepytala keby mi na macke nezalezalo a vzdy zvracia ked zje travu ved to ma na trovenie preto som jej kupila tu travu v kvetinaci a je zanou pahltna a zvracia len vzdy zvracala penu a travu a teraz bledo ruzovu tekutinu bledo cervenu proste nebola v tom krv ja len ze ci sa jej ta zaludocna tekutina tak svarbila mi to bolo divne .....
Nesnazim Sa vihnut zvelolekarovi ....
Ta Macka ma 8 mesiacov a von nechodi cele dni s nou niekto je u nas doma tak ked sa zamyslim nema mat preco vnutorne krvacanie ako vrtalo mi to v hlave ale preco ?

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@cocolino234 Vyzera Byt okej

lindusss2016
2. sep 2021

@alzbeta44 a nemohla nieco vytiahnut zo smetiaku a zozrat? Porozmyslaj, ci ste nieco v tej farbe nemali...

lucia147852
2. sep 2021

@alzbeta44 mohla zozrat niečo čo sa valalo po byte a to jej moze drazdiť zaludok a z toho môze zvraciať krv, alebo to môže byť zafarbenie niečím čo zozrala. Každopádne, toto je stav, ktorý treba konzultovať s veterinárom a nie na mk, alebo typovať čo mačke môže byť. Normálne to nie je.

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@lindusss2016 Praveze Vobec jedine co jej davame tak taku pastu na travenie chlpov ktora je taka hneda ale to by bolo divne ze by sa to tak zafarbilo .... take cervene nemala co spapat
Konzultovala Som z veterinov v trnave ale jedine co povedali ze mohla jej prasknut cieva a ked bude do zajtra apaticka tak az zajtra snou mame prist

mijunik
2. sep 2021

@alzbeta44 Aká je krásna. 😍 Vlastne je to ešte mačiatko. Možno tým viac treba veterinára, lebo pokiaľ viem, mláďatká a seniori sú krehkejší. Čo ak má nejaký zdravotný problém?

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@mijunik No Ved toto by som si to neodpustila keby sa jej nieco stalo a najhorsie ze neni tu nejaka 24 hodinova veterina v mojom okoli ....

alzbeta44
autor
2. sep 2021
kiki68
2. sep 2021

Ak nejavi ine priznaky, tak by som bola v poho, ak by bolo nieco velmi zle, krce, triaska apatia, tak neodkladne vyhladat veterinu, kde je niekto ochotny prist a riesit. Ale verim, ze to je len blba nahoda a macicka je ok. Dolezite je checknut sliznice na papulke, kde su dobre prekrvene, tak je vsetko ok. Keby su velmi blede, zviera je apaticke, su blede aj pohmatom, tak ide o vnutorne krvacanie

mijunik
2. sep 2021

@alzbeta44 krpec vyzerá maximálne spokojne 🙂🙂 Možno jej naozaj pri vracaní len praskla cievka. Papá? Pije vodu? Umýva sa? Mačka málokedy ukáže bolesť, tak napríklad toto treba odsledovať, či sa chová tak ako zvyčajne. Držím jej labky. 🐾

daridari11
2. sep 2021

@alzbeta44 Možno Ťa to upokojí, ale ja som pred časom dala mojim mačkách trávu z Kauflandu, možno tým, že ju dlho nemali, vrhli sa na ňu, skončilo to tak, že dvaja zvracali cca po tri krát, iba penu spolu so steblami trávy a tretia asi 7 krát a z toho už tie posledné boli presne ako píšeš, taká ružovkastá až červená tekutina. Zrejme sa jej niečo podráždilo. Zostali v pohode, akurát mám trochu strach im dať opäť trávu. Veď ak by to mačičke neprechádzalo, zajtra zájdi na veterinu.

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@mijunik Cely Den sa umyva 😀
Papa Akoze ma svoj jedalnicek ale papa 😃

alzbeta44
autor
2. sep 2021

@daridari11 Joj Moze byt , take dlhe kusy vyvratila tiez sa nanu vrhla tak snad to bude ono .... Dakujem Moc Za info

daridari11
2. sep 2021

@alzbeta44 Vyzerá byť v pohode, zajtra ju odsleduj, ale nebude to nič vážne myslím🙂