Mamou som rada. A ćo vy?

kvetina2010
10. aug 2010

chcem tu privytat vsetky maminy, ktore sa raduju z materstva, i ked to nie je vzdy najlahsie. Aj ked uz niekedy od unavy padam z noh a hora spinavych riadov dosahuje vysku mount everistu, svojich deti by som sa len tak nevzdala. A niekedy sice preplacu aj pol dna, ale ich spokojny usmev ma moc vyhladit vsetky moje vrasky.aj ked mi niekedy tecu nervy, predsa som veeeelmi rada,ze som mamou dvoch(raz snad aj viacerych) drobcekov :D

alexo
19. aug 2010

no to je ťažké, ja som svojho buď silno objala-proti jeho vôli, alebo som mu dala jasne najavo, že sa mi nepáči čo robí a určila som mu pravidlá a nepohlo somnou nič a takto fungujeme doteraz-raz keď poviem nie, tak nie!A má už 8 rokov.Človek si myslí, že z toho vyrastie, ale omyl je pravdou, prídu aj iné starosti.
Neviem či som Ti pomohla, ale aspoň som to skúsila, nám to zaberalo,alebo som ho dala sadnúť na posteľ a keď sa tzv. umúdril, tak prišiel. 😅 Zatiaľ pá a daj vedieť, ako vám to zaberá... 😉

kvetina2010
autor
22. aug 2010

@alexo urcujem mu hranice,ale nahanat a hladat ho po obchode nie je ziadna vyhra ☹ a zasadne nesuhlasi s tym,co poviem. Ale aj tak je zlaty.ani sa nehadze o zem(az na par ptipadov). A drzim sa hesla: nic si nevyplace.

Len je tazke zvladat to psychicky.ale dik za rady

kvetina2010
autor
22. aug 2010

nie je to super,ked vam ma kto priniest suchy cisty uterak az do kupelne? 🙂)

liviaf14
23. aug 2010

@kvetina2010 🙂 😵

alexo
24. aug 2010

Deti sú najúžasnejšie bytosti na svete, aj keď vedia s nami točiť ako na kolotoči.Každá matka prechádza riadnou psychologickou školou a mala by dostať diplom! 😀
Deti vedia veru riadne prekvapiť hlavne keď to nečakáme.A najúžasnejší ich úprimný úsmev a objatie. 🙂

liviaf14
24. aug 2010

@alexo 100%ný súhlas s tebou, náš malý nás práve začal objímať okolo krku, keď ho držíme na rukách, je to úžasné 😵 😵 😵

alexo
25. aug 2010

Ahojko, aj náš malý sa tak krásne pricucne, ručičkami pritisne, je to nádherné, aj keď niekedy utekám von neučesaná ako striga na metle, lebo piští ako pavián, mne to nevadí a tým, ktorým sa nepáčim, tak nech nerobia na mňa kukuč., nie? 😀 čo už, však keď bude väčší, tak asi okolo 5 ročný, tak budem aj pekná, budem mať viac času na svoje čeče 😝
No ten môj starší syn-8 r,je niekedy v horšom vydaní ako drobec.Vtedy srším nervosťou ažaž, prečo aspoň on nechápe, že je toho na mňa dosť?Od 5 rána ako každé ráno fukotím a spávať chodím o 23 hoďke a minule oznámil mužovi:však mamina tu nič nerobí!!!Tak ďakujem za vyznamenanie, neviem ani ako stolička a gauč u nás vyzerá a takto on na mňa. ☹ Niekedy je zas taký zlatý, že nechápem.to sú deti... 🙂 🙂 🙂