Modlitba za syna - autistu

martina0303
19. jún 2022

Čaute poraďte mi prosím hlavne veriaci silnu modlitbu za dieťa mam 4r syna Nerozpráva dali mu diagnózu autizmus chcem sa modli a pytat Boha o zazrak a dar zdravia pre mojho syna

veverickav
19. jún 2022

Stačí tvoja uprimna modlitba povedana priamo Bohu. Nemusis mat ziadnu predpisanu, staci tvoje uprimne srdce. Boh pocuje kazdeho

syslik81
19. jún 2022

ja veriaca niesom a neverim tomu ze takja strata casu mu pomoze... ale nemyslim si ze mate predpisane modlidby .. pokial vyslovos cokolvek od srdca a uprimne tak sa to pocita .. hlavne ak ta to upokoji a da ti to nadej

kvietocek203
19. jún 2022

@martina0303 Pompejska novéna 😉

loliki
19. jún 2022

@martina0303 Otče náš, Panna Mária - Rozväzovačka uzlov 🙏

basska_b
19. jún 2022

Kazda modlitba ci zelanie je silne, ked ide z hlbky duše. Verim, ze si to zelas kazdou svojou bunkou, takisto vraj pomaha, ked sa modli viac ludi za to iste (nemusi to byt v tom istom case). Predstavuj si syna, ako zvlada socialne interakcie, vie fungovat v beznom zivote... aj male zlepsenia stavu su velke uspechy

sissy27
19. jún 2022

@martina0303 viac ako modlitba mu pomôže, ak jeho diagnózu prijmeš a budeš spolupracovať s odborníkmi na tom, aby v rámci svojich možností napredoval. Modliť sa samozrejme môžeš, ale skôr nech ti to prinesie uvoľnenie, kľud na duši, vnútornú silu…
Nech nie si zbytočne sklamaná z toho, že tvoje modlitby nefungujú tak ako si praješ a syn napriek tvojim modlitbám bude potrebovať odbornú pomoc, terapie, a hlavne lásku a prijatie…

vorkola
19. jún 2022

@martina0303 Chod do kostola ,ked je adoracia,, a mozes tam len sediet,pozerat na monstranciu a mysliet na syna, A pripad teda syna odovzdat cez neposkrnene srdce panni B Marie,a spoj s Jezisovym krizom,Musis doverovat,ze to pan Boh vyriesi.Po medicinskej stranke vsetko treba vysetrit,aj sluch.Pan Boh je mocny.Za tvojho syna ,aj za teba sa pomodlim.Moj syn nerozpraval do 3 ch rokov,,az potom pomalicky a postupne az tak ze v hudobnej skole okrem hry na harmoniku pri prijimackach v 5 tich rokov ho chceli aj na spev,ale to by som ja nezvladla s dochadzkou,este som vredy nemala auto a boli sme z dediny,A uz ako studenta si ho par krat niektore organizacie volali moderovat kadejake akcie..Neboj sete v 6 stich .,sa moze rozbehnut

ildiko36
20. jún 2022

@martina0303 keď sa chceš pomodli ale ked naozaj chces synovy pomocť tak treba začat chodiť na terapie, psycholog, psychiater, špeciálny pedagog, a pri poruchu reči aj logoped, treba sa mu vela venovať.
Ja mam tiež syna s poruchou autistickeho spektra a má 4r.
Možno modlenie bude pre tvoj pokoj dobrý, ale keď ma tu diagnozu bohu žial je to na celý život a boh ti s tym nepomôže.
Terapie mu môžu pomocť aby sa zmiernili priznaky a aby sa dieťa vedel adaptovať a socializovať sa.

rawmamka
20. jún 2022

@sissy27 Súhlasím, možno synova diagnóza nie je niečo, čo sa má meniť, možno ide skôr o prijatie syna takého aký je s absolútnou láskou a pre veriacich aj s Božou pomocou. Žiadna modlitba nezmení už vopred Bohom dané, len uľahčí prijatie a akceptáciu tohto stavu.

karolinakr
20. jún 2022

Vy ste tu všetky užasne ukazali neveriaceho Tomaša, aj modlitba može pomôcť najst najlepšich odbornikov, lepši progres, zmiernenie nasledkov.Ježiš dokonca uzdravil slepeho od narodenia.Takže mamička...
5.Jakobova 14 verš
Je niekto nemocny medzi vami?Nech si zavola staršich zboru a nech sa modlia nad nim pomažuc ho olejom v mene Pánovom.Modlitba viery uzdravi chorého a Pán ho pozdvihne a ked urobil hriechy, odpustí sa mu. Vyznavajte si jeden druhemu hriechy a modlite sa druh za druha, aby ste boli uzdraveni.Mnoho vladze modlitba spravodliveho pôsobiaca

rawmamka
20. jún 2022

@karolinakr My veríme, v lásku matky, zdravý rozum, v prijatie každej živej bytosti. To sa nevylučuje s lepšou liečbou, lepšími odborníkmi,.... Myslím, že mama dieťaťa potrebuje najmä veriť, že to zvládnu ako rodina, že majú v sebe toľko sily a lásky, aby to spolu v radosti žili. Ak k tomu pokoju prispeje modlitba, bude to ešte lepšie. Takže pokoj, lásku a neodsudzovanie aj tebe.

martina0303
autor
20. jún 2022

Samozrejme že chodíme na terapie snazim sa mu pomôcť zo všetkých síl

dagmarovita
20. jún 2022

najlepsie ked si v milosti posvacujucej ked sa chces modlit, ,,modlitbu spravodlivého Boh vypocuje"..

osky
20. jún 2022

@martina0303 si aktivna veriaca?
Chodis do kostola,na omse,modlievas sa bezne?
Ci ta to len teraz napadlo,ako posledna moznost?

Prepac,ze sa pytam takto ostro,ale vies,dost na tom zalezi.
Zalezi,ci si schopna verit v zazrak,ci si schopna modlit sa srdcom-z lasky aj s vedomim,ze nemusis dostat prave to,co ziadas.

Lebo mnohi sa zrazu zacnu modlit,a po 2,3,4....tyzdnoch ci mesiacoch,ked sa nic nekona,zacnu hovorit,ze zazraky sa nedeju,ze Boh je nespravodlivy......

Ak sa ale pomodlis srdcom,naozaj s doverou,Boh urcite bude konat.
On kona vzdy len a len pre nase dobroi dobro tvojho syna.

Pompejska novena,
Maria rozväzovacka uzlov,
Modlitba oslobodenia/od Wellu/
Novena odovzdanosti
Je mesiac jun,momentalne sa modli uz 6.den noveny k Bozskemu srdcu,ale kludne sa ju mozes zacat modlit-je tam mnoho prisluov a milosti
A ruzenec.....ten je naj🤗

Myslim,ze tvoj syn ma nejaky blok.
Daj mu este cas.byvaju aj take deti.
Najlahsie je hodit na to diagnozu.....samozrejme,nechcem spochybnovat.
Ale nehadz hned flintu do zita.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loliki
20. jún 2022

@martina0303 Zlož svoju starosť na Pána a On sa už postará.

zuzubb007
20. jún 2022

No to snad nie, hadam si nemyslis, ze modlenim zacne syn rozpravat, ma raz taku diagnozu tak s tym nespravis nic, jedine cvicit a behat po doktoroch, ja prosim boha aby nezomierali mladi ludia na choroby, pri autonehodach a ma ma na haku len tolko k viere

karolinakr
20. jún 2022

Nenechaj sa odradiť negativnymi komentami, praveže je pekne, ze hladas aj modlitbu.Jeho stav sa može zmenit zazrakom, alebo postupne, rokmi, pomaličke zlepšenie krok za krokom..Určite ti množstvo ludi potvrdi vypočute modlitby..Niekedy sa veci nedeju, ako chceme samozrejme, ale ta nadej tam je..

katka164
20. jún 2022

@martina0303 skús😊synčekovi držím✊✊✊

derdia
20. jún 2022

@martina0303 ahoj skus, sa modlit za prijatie tej situacie... Modlit sa za to, aby to pre teba nebolo tazke.. Abyti Boh dal silu to zvladnut a aj ten najtasi kriz bude lahky😊 Ono tvoje dietatko si to asi neuvedomuje... Uvedomujes si to ty... V jeho svete je vsetko dokonale😊😊😊🙏a tak ako toma byt...Boh ho miluje takeho aky je...pre Boha je dokonaly..
Viem lahko sa mi to pise, ked nie som v tvojej kozi, ale myslim to vdobrom.. Mozno nakoniec ti da syn tolko ako by ti nik iny nedal...
Alebo potom uprimne slova a Ruzenec uzdravenia tusim sa to vola...

derdia
20. jún 2022

@zuzubb007 ty nevies o viere nic....myslis si ze ked clovek zerie ako prasa je obezny, ma cholesterolom upchate cievy a dostane porazku za to tiez Boh moze?
Za to, ze dieta zrazi opity vodic, kotry si sam zvolil sa ozrat a sadnut zavolant tiez moze? Za to, ze Putin sa rozhodol zabijat tiez moze????!!!!
Ty asi nevies, ze Boh tebe aj vsetkym dal slobodnu volu sa rozhodovat...bud pre dobro alebo zlo... Keby sa kazdy rozhdol pre dobro... Ako napr ty pre pekny a mily komentar, spravila by si dobro... Aj by si ho sirila... Takto siris zlo...svoj subejktivny nazor...a ak tebe nic nie je, tak mozes byt Bohu vdacna, ze sa mas ako sa mas.

zuzubb007
20. jún 2022

@derdia tak za to si moze clovek sam, ale zato, ze dieta dostane rakovinu atd.... to preto lebo boh ta ma rad, keby aspon vysli vsetky spiny napovrch co sa robi v cirkvi atd. nejdem sa o tom bavit ja mam na to svoj nazor, vsak kto chce nech veri v co chce

derdia
20. jún 2022

@zuzubb007 ano ale tam je tiez knaz akaaaazdy v tej cirkvi ma slobodnu volu... A rozhodol sa pre zlo. S tym Boh nema nic spolocne... Boh je tu pre teba... Caka kym pochopis, ze on caka na teba... Na to, ze si ho vsimnes... A mne napriklad pomaha cely zivot... A vdacim mu za to...a svoje deti mu kladiem k ochrane... Ajmanzela..a viem, ze mina nich dava pozor...a rakovina je ako. Loteria bud vyhras peniaze alebo chorobu... Ide o to len na koho to padne... Bohuzial.
A vobec nie som dokonala svatica... To absolutne vobec.. Len som vdacna zakazdy den, prezity vpokoji a bez bolesti...bez choroby.

derdia
20. jún 2022

@martina0303 skus si pustat piesen Davam vsetko....

37373
20. jún 2022

@martina0303 mne pomáha vždy sv. Charbel, sv. Rita a aj sv Jozef. Už mi pomohli pri mnohých veciach aj ťažko riešiteľných.

derdia
20. jún 2022

@martina0303 existuju aj motlitby za uzdravenie vhlohovci Pater Manjackal skus

martina0303
autor
20. jún 2022

@osky dakujem vam

beata_k
20. jún 2022

@zuzubb007 Joj ja nie som veriaca, ale tolko zloby z tvojho prispevku, ze az hroza.
Autorka: Prajem vela sil.

hlubik
20. jún 2022

@martina0303 deviatnik k božskému srdcu. Modli sa 9 dni za sebou

dadis
21. jún 2022

@zuzubb007 Mylis sa. Pokojne ti mozem svedcit svojim pribehom. Nechcem tu vypisovat sukromne veci, ale su veci, krore medicinsky nevysvetlis a deju sa.